Προς το περιεχόμενο

Necrovision


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκιμασε το demo και μετα πες μας τη γνωμη σου!! Ειμαι σιγουρος οτι θα σου αρεσει!!

 

Πριν απο λιγο μου εφερε το game ο θειος! Το εχω λειωσει να πουμε!!

 

το κατεβασα το demo αλλα δεν εχω παει σπιτι ακομα να το βαλω....

 

ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΘΕΙΟΣ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Απο εμενα εφυγε σουμπιτο το game παντως.Καλλιστα θα ξαναεβαζα το Return to castle Wolfenstein που και σε γραφικα λιγο υστερει απο αυτο το εκτρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν ένα παιχνίδι στρώνει μετα από 1 ή 2 ώρες τότε κάτι δεν παει καλά. Προσωπικά με χάλασαν οι συνεχείς διακοπές με cut-scenes, ο τραγικός ήχος και τα voiceover και ο τρομερά περιορισμένος χώρος για να κινηθείς. Μου θύμισε παιχνίδια παλαιότερων εποχών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως εβαλα το demo χθες ετσι το ξαναβγαλα!!!

η αποτυχεια σε ολλο της το μεγαλειο!!!! αρκετα γρηγωρο επρεπε να ειναι ποιο αργο, με head-shot θελουν κανα 2 φορες.......το μονο καλο ειναι οτι μπορει να το παιξει και πισακι με Ρ4...... κατα τα αλλα δεν χαραμιζω χορο στον σκληρο......

***αυτόματη ένωση μηνυμάτων***

εκτος αυτου το κατεβαζα απ την δουλεια τις προαλες με 30kp/s....930ΜΒ που ειναι εβγαλα την χρυση μεχρι να τελειοσει!!! και σιγα την μαγια στην τελικη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

έχουμε και λέμε:

α)

Εάν ένα παιχνίδι στρώνει μετα από 1 ή 2 ώρες τότε κάτι δεν παει καλά. Προσωπικά με χάλασαν οι συνεχείς διακοπές με cut-scenes' date=' ο τραγικός ήχος και τα voiceover και ο τρομερά περιορισμένος χώρος για να κινηθείς. Μου θύμισε παιχνίδια παλαιότερων εποχών

[/quote']

 

+1

 

β)προχώρησα στην δεύτερη πίστα.Εκλεισα το παιχνίδι και το άνοιξα μετα απο 2 ώρες Με έβγαλε στην προηγούμενη πίστα πάω να κάνω χειροκίνητο lOAD το βρίσκει με βγάζει πάλι στην προηγούμενη

 

γ)script error με Ati 4850 δεν ξέρω αν ειναι της κάρτας ή του game

 

δ)μετα απο loading μου έχασε το aiming

 

Πάει για unistall xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιόλογο shooter παλιάς σχολής, doom/painkiller/serious sam, με μπόλικα effects και δράση. τυρί διάλογοι και voice acting έτσι όπως πρέπει και επικά levels, brutal μάχη σώμα με σώμα και εντυπωσιακά kills μέσω του slow motion του. Όποιος δεν έκατσε να το ολοκληρώσει και δεν κατάλαβε προφανώς το raison d'etre του παιχνιδιού, απλά δεν ξέρει τι του γίνεται, αφάνταστα πιο διασκεδαστικό απο την πατάτα Call Of Duty - World At War. Τα ευρωπαικά game studios είναι πλέον στην κορυφή του PC-Gaming.

 

7.5/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιόλογο shooter παλιάς σχολής, doom/painkiller/serious sam, με μπόλικα effects και δράση. τυρί διάλογοι και voice acting έτσι όπως πρέπει και επικά levels, brutal μάχη σώμα με σώμα και εντυπωσιακά kills μέσω του slow motion του. Όποιος δεν έκατσε να το ολοκληρώσει και δεν κατάλαβε προφανώς το raison d'etre του παιχνιδιού, απλά δεν ξέρει τι του γίνεται, αφάνταστα πιο διασκεδαστικό απο την πατάτα Call Of Duty - World At War. Τα ευρωπαικά game studios είναι πλέον στην κορυφή του PC-Gaming.

 

7.5/10

 

 

συμφωνώ!

Πολύ ωραίες μάχες (είμαι παλιός fan του painkiller)!

Έχει όμως αρκετά προβληματάκια, τα οποία πιστεύω με patchάκι θα φτιάξουν.

 

 

Το CoD:WaW δεν ήταν τόσο άσχημο. Απλώς για τρίτη φορά μας έδωσαν το ίδιο φαΐ, που από τέτοιο ιστορικό όνομα έχουμε όλοι πολλές απαιτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ!

Πολύ ωραίες μάχες (είμαι παλιός fan του painkiller)!

Έχει όμως αρκετά προβληματάκια, τα οποία πιστεύω με patchάκι θα φτιάξουν.

 

 

Το CoD:WaW δεν ήταν τόσο άσχημο. Απλώς για τρίτη φορά μας έδωσαν το ίδιο φαΐ, που από τέτοιο ιστορικό όνομα έχουμε όλοι πολλές απαιτήσεις.

 

και εγω συμφωνω!! ειναι το κσλυτερο pc game που εχω παιξει!! ηδη βρισκομαι στην 6 πιστα και συντομα θα το τερματισω!! προκειται για φοβρο game!! πολυ καλυτερο απο τις πατατες crysis και call of duty!! ΖΗΤΩ ΤΟ PC GAMING !! ΖΗΤΩ Η Η 1C!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...