Προς το περιεχόμενο

Ξεκινησε η προπωληση του Ps3


firegarden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.play.com/Games/PlayStation3/HP/3-/1032615/Sony_Playstation_3_PS3_Console_With_60GB_HDD_3_Games/Product.html

 

H τιμη ειναι ακομα υψηλοτερη απο οσο φανταζοσασταν.Σχεδον 900? με 3 παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τριβω τα χερακια μου αγαπητε μου, γιατι σκοπευω να μοσχοπουλησω οσα πιο πολλα ps3 μπορω να βρω.

μονο που δεν θα βιαστω να τα δωσω σε τιμες ...play.com, αλλα θα περιμενω και μερικες βδομαδες για να πιασω τις τιμες του ...ebay ;)

 

οσο για την τιμη του play.com, για μενα δεν ειναι news, την ξερω εδω και 15 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τριβω τα χερακια μου αγαπητε μου' date=' γιατι σκοπευω να μοσχοπουλησω οσα πιο πολλα ps3 μπορω να βρω.

μονο που δεν θα βιαστω να τα δωσω σε τιμες ...play.com, αλλα θα περιμενω και μερικες βδομαδες για να πιασω τις τιμες του ...ebay ;)

 

οσο για την τιμη του play.com, για μενα δεν ειναι news, την ξερω εδω και 15 μερες.[/quote']re mayragorhth.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το "mavragoritis", προτιμω το "ebayακιας" ;) :D
lol koita na sou pw 8a ginomoun grafikos kai 8a arxiza na lew peri klepsias apatewnias, alla an to skefteis kalytera yparxei ena ethical muddle apo thn stigmh pou den ypoxrewneis kanenan na ta agorasei h den les psemeta gi ayto pou poulas.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω ρε η sony μαλλον θα αφησει τις τιμες στην ιαπωνια να τις διαμορφωσει ...η αγορα, θα σκαλωσω ηθικα εγω?

στην τελικη, ειμαι υπερκαλυμμενος απο ηθικης αποψης, γιατι το βλεπω και σαν ανταμοιβη μου για τον χρονο που εχω ασχοληθει με τις μ@λ@κειες της sony :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως παιδία έχω ήδη εξασφαλίσει κεφάλαιο για 100 premium PS3... τι ηθικοί ενδοιασμοί και κουταμάρες, οι έμποροι και οι εισαγωγείς τι κάνουν δηλαδή; Βγήκε κανείς να πει, "α, τον απατεώνα, παίρνει τα DFI m/b με €70 από Ταϊβάν και τα πουλάει €200 στο κατάστημα";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μεχρι 600 ευρω.Θα περιμενω ομως τουλαχιστον ενα εξαμηνο.

na sou pw k gw skeftomai na perimenw kana xrono mias k den exei games gia arxi.den kserw to skeftomai.lew giati na dwsw 600e,otan den maresoun ta prwta games tou?k na mi dwsw px pio meta ena mikrotero poso k naxei k ta games pou thelw.anyway kata tin empneusi tis stigmis einai auto.

oso gia ta games de kserw poso thaxoun.perimenw na paizoun se 69-75e.tha deiksei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν δεχτουμε οτι θα ισχυσει η launch τιμη των 600€ που εχει ανακοινωσει η $ony τοτε το play.com χρεωνει το καθενα απο τα 3 παιχνιδια που δινει με 100€!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως παιδία έχω ήδη εξασφαλίσει κεφάλαιο για 100 premium PS3... τι ηθικοί ενδοιασμοί και κουταμάρες, οι έμποροι και οι εισαγωγείς τι κάνουν δηλαδή; Βγήκε κανείς να πει, "α, τον απατεώνα, παίρνει τα DFI m/b με €70 από Ταϊβάν και τα πουλάει €200 στο κατάστημα"
koita bale sta 70e to fpa 19% + ta leitourgika e3oda tou nmagaziou + kapoio kerdos kai 8a deis oti isws o emporos na exei telika mikro kerdos kai oxi to 3plasio opws fainete :) o p3tran px 8a exei ka8aro kerdos oti prosay3hsh kanei :)

 

Ps. den eimai emporos :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...