Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε μου και εγω το ξερω αυτο αλλα ειναι "ανεπισημα" οπως και οτι οι τιμες στις συνδρομες θα ειναι φτηνοτερες απο τα πακετα.

αλλα ολα ειναι "ανεπισημα" επισημα δεν εχει ανακοινωθει τιποτα αρα δεν ισχυει και τιποτα.

 

χαμενος απο ολα αυτα ειναι σιγουρο οτι εγω θα βγω μιας και εχω office static ip.

 

αλλα δεν πειραζει αλλωστε θα παω στα 1024 και μετα 2048 αλλωστε το DSL για δουλεια το εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εσύ νομίζω έχεις μισθωμένη γραμμή, ετσι?? ε, όχι και χαμένος... :D

 

ναι, ανεπίσημα το είπα κι εγώ, από σίγουρη πηγή. Και αυτό σημαίνει πως σε λίγο καιρό θα ειπωθεί και επίσημα.

 

Α, και όχι "φίλε μου", αλλά "φίλη μου", είπαμε, κοριτσάκι είμαι! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ νομίζω έχεις μισθωμένη γραμμή' date=' ετσι?? ε, όχι και χαμένος... :D

 

ναι, ανεπίσημα το είπα κι εγώ, από σίγουρη πηγή. Και αυτό σημαίνει πως σε λίγο καιρό θα ειπωθεί και επίσημα.

 

Α, και όχι "φίλε μου", αλλά "φίλη μου", είπαμε, κοριτσάκι είμαι! :P[/quote']

 

ωχ συγνωμη.

 

ελα μισθωμενη γραμμη με στατικη διευθυνση εχω στην σχολη στο σπιτι ειμαι με OTENET OnDSL Office Static 512/128 που το τελευταιο καιρο συμπεριφερεται σαν να ειναι 1024/256 δηλαδη κατεβαζω κολλημενα 120-128Κβ/ς και ανεβαζω 32Κβ/ς η οποια μολις γινει επισημα 1024/256 θα την κανω 2048/256 βεβαια τωρα σε τιμες τι θα κερδισω δεν ξερω γιατι αλλιως ειναι οι δυναμικες αλλιως οι στατικες.

 

θα δείξει ισως εχουμε τις ιδιες πηγες (προς μεγαρο μερια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dark shadow kai ego rodo ime alla den pira prefa kati,nomizo omos oti opote

ginei stin ipoloiph ellada tha ginei kai edo amesa...

 

pantos mi biazese...oi potetzhdes akoma kanoun banakia stis Mykonous

kai sta alla nhsakia xtipontas italides kai alles ksenes touristries.

Molis xortasoun tha asxolithoun kai me to dsl !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αναβαθμισεις επισημα αρχιζουν απο την 01-09-06 οποτε ειναι ασκοπο να ρωτατε το ποτε θα ερθουν και ποτε θα εχω αν δεν ειστε σε καποιο απο τα πιλοτικα τοτε η αναβαθμιση στο κεντρο σας θα ξεκινησει απο την 01-09-06 μεχρι τοτε απλα κανετε υπομονη και εμενα με καιει το θεμα αλλα κανω υπομονη.

 

Ο ΟΤΕ εχει ανακοινωσει οτι θα ολοκληρωθουν οι αναβαθμισεις μεχρι 01-01-07 αν δεν προκυψουν προβληματα (ας ελπισουμε οτι δεν θα εχουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου και εγω το ξερω αυτο αλλα ειναι "ανεπισημα" οπως και οτι οι τιμες στις συνδρομες θα ειναι φτηνοτερες απο τα πακετα.

αλλα ολα ειναι "ανεπισημα" επισημα δεν εχει ανακοινωθει τιποτα αρα δεν ισχυει και τιποτα.

 

χαμενος απο ολα αυτα ειναι σιγουρο οτι εγω θα βγω μιας και εχω office static ip.

 

αλλα δεν πειραζει αλλωστε θα παω στα 1024 και μετα 2048 αλλωστε το DSL για δουλεια το εχω.

 

Αυτο που εχει ανακοινωθει επισημα πλεον με email απο τη forthnet στους συνδρομητες της που πηραν το πακετο 384 ή 512 πρωτη Ιουνιου, ειναι οτι θα αναβαθμιστουν σε 768. Δηλαδη εδω θα εχουμε μεν επισημα αναβαθμιση, αλλα οχι αυτη που κανει ο πΟΤΕ και ο πΟΤΕΝΕΤ, δηλαδη απο 512 δε θα παει στο 1 Mb οπως θα επρεπε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oriste ???????????????????????????????????????????????????????????????

 

ine dinaton? ego exo internet apo aftin tin prosfora!!!

 

( ine dinaton kapios na pari tin 384 otan i 512 ine stin idia timi? tha paraponethoun polloi )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως άκουσα πως από ΟΤΕnet και Forthnet θα γίνουν δωρεάν αναβαθμίσεις... η ΟΤΕnet τουλ. είναι από σίγουρη πηγή....

 

Αυτο το εχω ακουσει και γω απο παιδι που δουλευει μεσα στον οτε:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσημη απάντηση Forthnet

Είναι γεγονός

Αξιότιμε κύριε xxx

 

Σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.

 

Σας ενημερώνουμε ότι από το Φθινόπωρο η Forthnet θα διπλασιάσει τις ταχύτητές της, εκτός από τα πακέτα προσφοράς της 1ης

Ιουνίου και του προνομιακού πακέτου για την ταχύτητα 1024.

Και πιο συγκεκριμένα, όσοι συνδρομητές μας έχουν από το πακέτο προσφοράς της 1ης Ιουνίου, θα γίνει η ταχύτητά τους 768.

Όσοι έχουν πάρει το προνομιακό πακέτο για 1024 ταχύτητα, θα παραμείνουν με 1024.

 

Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε συμπληρωματική διευκρίνηση.

 

Με εκτίμηση

Καστρινάκη Αντωνία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...