Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως έχει πολύ "πλάκα" η αναβάθμιση.

Είναι σαν τα αυτοκόλλητα των γύφτων στα φορτηγάκια που γράφουν "tourbo":-D αλλά μεταφέρουν καρπούζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως έχει πολύ "πλάκα" η αναβάθμιση.

Είναι σαν τα αυτοκόλλητα των γύφτων στα φορτηγάκια που γράφουν "tourbo":-D αλλά μεταφέρουν καρπούζια.

 

Οντως!!!!

Η εικονα διαφερει απο την πραγματικοτητα!

Βλεπουμε 2048 στο router αλλα στην πραγματικοτητα κατεβαζει με... ασ'τα να πανε!

Η εικονα καλη για την ψυχολογια που στην γ.... μετα στο download!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως!!!!

Η εικονα διαφερει απο την πραγματικοτητα!

Βλεπουμε 2048 στο router αλλα στην πραγματικοτητα κατεβαζει με... ασ'τα να πανε!

Η εικονα καλη για την ψυχολογια που στην γ.... μετα στο download!

 

to basiko itan stin europaiki enosi na fenomaste oti exoume 2 mbit.tora tin praxi den tha tin psaxei kaneis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to basiko itan stin europaiki enosi na fenomaste oti exoume 2 mbit.tora tin praxi den tha tin psaxei kaneis

 

ωχ λες? και θα πρέπει να περιμένω πότε η forthnet θα κάνει ιδιωτικό δίκτυο για να κατεβάζω σωστά...

 

συμφωνώ με την kattistt... και εγώ δύο mbit έχω αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος... και πληρώνω και 42 ευρώ το μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναβαθμίστηκε κ σε μένα 832/224 απο 448/160 (siemens 1 -Αριάδνη) Ηράκλειο Κρήτης!!

 

Πού μένεις Ηράκλειο?Γιατί εγώ που είμαι καμίνια δεν έχει γίνει η αναβάθμιση...

 

Πάντως σε ένα φίλο μου του είπαν οτι μέχρι τέλος σεπτεμβρίου θα έχει ολοκληρωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to basiko itan stin europaiki enosi na fenomaste oti exoume 2 mbit.tora tin praxi den tha tin psaxei kaneis

 

ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι.

το καναμε στην εικονα για να μην φαμε και αλλα προστιμα...

ηδη χρωσταμε...πολλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, έριξα μια ματιά και εγώ στο site του οτε και μου λεει τωρα οτι η αναβαθμιση ολοκληρωθηκε.. Ελπίζω να μην το εννοούν :) Γιατι αν το εννοούν μάλλον θα πρέπει να κάνω κι άλλη αναβάθμιση από μόνος μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα αναβαθμιστηκα κι εγω,απο Κιλκις..Σφαιρα..110 kb/s σταθερα!!

 

το πρωτο μας ποστ μετα την αναβαθμιση,εμοιαζε με το δικο σου...

περιμενε λιγες μερες ακομη.και εγω στην αρχη κατεβαζα 250.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ λες? και θα πρέπει να περιμένω πότε η forthnet θα κάνει ιδιωτικό δίκτυο για να κατεβάζω σωστά...

 

συμφωνώ με την kattistt... και εγώ δύο mbit έχω αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος... και πληρώνω και 42 ευρώ το μήνα.

 

giati kamia prosfora me 25 euro?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pantos stin dikia mou perioxi simfona panta me ton OTE den exei ginei akoma anabathmisi (Thessaloniki, giro apo ton Agio Dimitrio)!

 

Pantos opote kai na ginei einai kalo dexoumeni, an kai isos exei eipothei apo proigoumeno xristi, distixos zoume se mia tragiki outopia, kai tha parameinoume se auti, giati eimaste poli piso se sxesi me tin pragmatikotia!

Kai einai krima...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" Στην περιοχή σας έχει ολοκληρωθεί η αναβάθμιση ADSL ταχύτητας την 4/9/2006

Τελευταία ενημέρωση μηχανής Αναβάθμισης : 12/9/2006

Επόμενη ενημέρωση μηχανής Αναβάθμισης : 19/9/2006"

 

kai nai egine i anavathmisi apoti vlepoume parapano!!nai to router grafei 2048/256!!

alla oi taxytites einai xalia!!mporo na po oti i sindesi einai ligo pano apo 1024...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε λοιπον παιδια , βρηκα επιτελους τι φταιει και εχουμε χαλια ταχυτητες !

 

Ετοιμοι;

 

Εμεις οι μ@λ@κες φταιμε που καθομαστε και υπογραφουμε συμβολαια χωρις να τα διαβαζουμε ,με ορους ετσι φτιαγμενους για να μας πιανουν απο τα @ρχιδι@ . Σου λεει το συμβολαιο , Φιλαρακο θες 2Mbit? Ωραια , εγω θα σου δωσω 2Mbit, αλλα αμα σου βγαζει 800kbps , μαντεψε! Δεν μπορεις να μου κανεις τιποτα! Γι αυτο σε αλλες χωρες εχουν DSL απο το 1996 . Ειμαστε και εμεις φοβεροι , δεν ξερουμε να συντονιζομαστε και να απαιτουμε. Σου λεει ο ΟΤΕ , φιλαρακο θα εχεις σκ@τ@ συνδεση για 3 μηνες.Αλλα θα με πληρωνεις κανονικα εσυ, μην πτοεισαι ,και μετα δεν σου εγγυαμαι οτι θα σου δωσω αυτο που αγορασες διοτι , μαντεψε... Δεν το εκανα για σενα αλλα για μενα για να μην πληρωσω τα αντερα μου στην ΕΟΚ...

 

Φαντασου να πας να παρεις αμαξι 225 ιππους(2Mbit) να το μετρας και να ειναι 90 ιπποι και να σου λεει στο συμβολαιο οτι μονο εαν ειναι κατω απο 60 ιππους δεχομαι οτι υπαρχει προβλημα... ΑΛηθεια τι θα κανατε σε αυτην την περιπτωση; Να σας πω εγω; Τιποτα. Γιατι θα σκεφτομαστε οτι ενταξει μωρε και τα 90 αλογα καλα ειναι για μεσα στην πολη(torrents)...

 

Αλλα ευτυχως που αυτο δεν εξαρταται απο το Ελληνικο κρατος διοτι , πιστεψτε με θα το ειχαμε συνηθισει και αυτο . Τοσο ξερουμε να απαιτουμε. Ευτυχως που εχουμε να κανουμε με ξενες φιρμες και εχουμε καποια εγγυηση ποιοτητας γι αυτο που αγοραζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...