Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Απ οτι θυμαμαι το blog ειναι project για την σχολη σου,αλλα δεν υπαρχει και λογος να μας ενημερωνεις για καθε post που κανεις;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα 25 κορυφαία τεχνολογικά επιτεύγματα που άλλαξαν τον κόσμο!

http://gadgetoula.pblogs.gr/2010/05/623376.html

 

 

νταξει ολα τ'αλλα. οι οθόνες πλάσματος, γιατί άλλαξαν τον κόσμο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Boom! ήρθε για να σε καταπλήξει..Παράξενα, αστεία,απίστευτα γεγονότα απο όλο τον κόσμο δημοσιεύονται καθημερινά επιβεβαιώνοντας το γεγονός οτι ζούμε σε έναν πολυ πολυ παράξενο πλανήτη!Διάβασε,σχολίασε,διάδωσε τα γεγονότα!

Μπες στο blog πατώντας στο παρακάτω link

www.boom-blog.co.cc

 

Κι όμως..υπάρχει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα.

Εφτιαξα ενα νεο blog μολις χτες με σκοπο την συνοψη ολων των τελευταιων ειδησεων απο γνωστες πηγες,για διευκολυνση των αναγνωστων,ετσι ωστε να μην χρειαζεται να ψαχνει απο δω και απο κει.

Θα γινονται και δικα μου αρθρα πισης που και που .

 

Εχω θσει ομως σαν περιορισμο,να μην βαζω ειδησεις του τυπου "Η Παπαρηγα επιτεθη λεκτικα στον ταδε υπουργο" ή "Θα τα καταφερουμε ειπε ο Σαμαρας".Ειδησεις που ισχυουν και μονο .Αντικειμενικες παντα,γιατι και σε κατι skai.gr/news θα δει κανεις την σαρα και την μαρα...

 

http://nirvana247.wordpress.com/ <----- το blog

 

Ακομα το ψιλοδουλευω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια. Εχω φτιαξει κι εγώ το πρωτο μου blog στο οποιο έχω βάλει διαφημίσεις και banner. Σκοπεύω να μαζεύω και να δημοσιεύω πληροφορίες για το πως μπορεί κάποιος να κερδίσει χρήματα μέσω διαδικτύου. Δεν έχω ακόμα αναγνώστες. Πως μπορώ να το κάνω γνωστό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια. Εχω φτιαξει κι εγώ το πρωτο μου blog στο οποιο έχω βάλει διαφημίσεις και banner. Σκοπεύω να μαζεύω και να δημοσιεύω πληροφορίες για το πως μπορεί κάποιος να κερδίσει χρήματα μέσω διαδικτύου. Δεν έχω ακόμα αναγνώστες. Πως μπορώ να το κάνω γνωστό;

 

Νομίζω πως το πιο σημαντικό για να γίνει γνωστή μια σελίδα είναι το περιεχόμενο. Αν δεν έχεις ακόμα πολύ υλικό μην ξεκινήσεις να το προωθείς, αφού όσοι επισκέπτες μπουν αν δεν βρουν αρκετό και ενδιαφέρον υλικό πιθανότατα δεν θα ξαναμπούν στη σελίδα. Επικεντρώσου λοιπόν στο blog, χτίσε σιγά σιγά προσεγμένη θεματολογία, και θα πάει καλά απο μόνο του. (Το θέμα του χρήματος μέσω internet άλλωστε είναι κάτι που θα σου φέρει πάρα πολλούς επισκέπτες απο αναζητήσεις στο google). Μόλις το εμπλουτίσεις μπορείς να ψάξεις τρόπους για να το προωθήσεις περισσότερο. Αυτά βέβαια τα λέω με το σκεπτικό οτι μόλις το έφτιαξες το blog (αυτό καταλαβαίνω απο το μήνυμά σου), δεν ξέρω αν κάνω λάθος.. Δώσε μας και το link να περάσουμε μια βόλτα να δούμε κι εμείς περι τίνος πρόκειται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To blog μου είναι http://www.rritsa.blogspot.com αλλά ακόμα δεν έχω βάλει περιεχόμενο οπότε μη βιαστείς να το δεις. Από ότι είδα το δικό σου είναι πολυ ωραίο.Αλήθεια πως προσθέτεις σελίδες σε ένα blog;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Richa ειδα λιγο το blog σου και εκτος του οτι δεν εχει ποστς ,που δεν ειναι κατι κακο,γινοταν ο κακος χαμος απο διαφημισεις.Πως το καταφερες αυτο? :P

Διαφημισεις εδω,εκει ,στη μεση,στην ακρη,πανω κατω ΧΑΜΟΣ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To blog μου είναι http://www.rritsa.blogspot.com αλλά ακόμα δεν έχω βάλει περιεχόμενο οπότε μη βιαστείς να το δεις. Από ότι είδα το δικό σου είναι πολυ ωραίο.Αλήθεια πως προσθέτεις σελίδες σε ένα blog;

 

μόλις έκανα τη πρώτη μου ανάρτηση!!! :)

 

 

richa

 

 

  1. Στη σελίδα σου τρέχουν ένα καρο scripts, κάποια απο τα οποία δεν είναι αθώα, και κρασάρουν συνέχεια
  2. Αυτο που προωθείς λέγεται πυραμίδα, και όχι μόνο την έχεις πάτησει εσύ, αλλά παρακινείς και άλλους να την "πατησουν". Διάβασε σε παρακαλώ αυτό
  3. Όσον αφορα την σελίδα αυτή καθαυτη, φρόντισε να κάνεις πράξη αυτα που λες στο ποστ με ημερομηνια 21/5

 

Αυτα τα ολιγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν συμφωνώ με το σχόλιο σου όμως χαίρομαι που είχα τον πρώτο μου αναγνώστη. ευχαριστώ για τη συμβουλή σου. διάβασα για τα ενδιαφέροντά σου και είδα κάποιες φωτογραφίες σου. ποια είναι η γνώμη σου γι αυτή την ιστοσελίδα; http://www.bigstock.com/?refid=n9fA7AMjAt

Επεξ/σία από richa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν συμφωνώ με το σχόλιο σου όμως χαίρομαι που είχα τον πρώτο μου αναγνώστη. ευχαριστώ για τη συμβουλή σου. διάβασα για τα ενδιαφέροντά σου και είδα κάποιες φωτογραφίες σου. ποια είναι η γνώμη σου γι αυτή την ιστοσελίδα; http://www.bigstock.com/?refid=n9fA7AMjAt

 

σε ποιο θέμα δεν συμφωνείς με το σχόλιο μου; στο ότι αυτο που συμμετέχεις λέγεται πυραμίδα, ή ότι δεν είναι απαραίτητα απατεωνιά;

 

οσον αφορα την σελίδα που μου έδειξες είναι μια απο τις δεκάδες σελίδες που εμπορεύονται φωτογραφίες. Δεν βρίσκω κάτι το μεμπτό σε αυτο. Αν με ρωτάς σχετικά με την ποιότητα τους, αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό και αφορά τη χρήση για την οποία την θέλεις. Σε γενικές γραμμές είναι φωτό που μπαίνουν σε διαφημίσεις, ιστοσελίδες, κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς κάποια υπηρεσία/εφαρμογή που να μπορεί να κάνει backup το blog σου? Δηλαδή να έχεις έτοιμο σε κάποιο σημείο του σκληρού ή online το blog με τις ρυθμίσεις, τα posts και τις κατηγοριοποιήσεις απείραχτες χωρίς να είναι ανάγκη να τα κάνεις copy paste κάθε φορά ή να γεμίζεις το inbox με mail, ώστε να το επαναφέρεις σε περίπτωση βλάβης ή ζημιάς?

 

Κατά προτίμηση να είναι δωρεάν ή δοκιμασμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members
Ξέρει κανείς κάποια υπηρεσία/εφαρμογή που να μπορεί να κάνει backup το blog σου? Δηλαδή να έχεις έτοιμο σε κάποιο σημείο του σκληρού ή online το blog με τις ρυθμίσεις, τα posts και τις κατηγοριοποιήσεις απείραχτες χωρίς να είναι ανάγκη να τα κάνεις copy paste κάθε φορά ή να γεμίζεις το inbox με mail, ώστε να το επαναφέρεις σε περίπτωση βλάβης ή ζημιάς?

 

Κατά προτίμηση να είναι δωρεάν ή δοκιμασμένα.

 

Αυτή είναι καλή ερώτηση - κι εμένα θα με ενδιέφερε να το μάθω... το blogger πάντως έχω δει ότι έχει επιλογή "export your blog". Η εξαγωγή γίνεται σε xml, αλλά δεν ξέρω αν μετά με ένα απλό import όλα θα παίζουν όπως πρέπει - δεν το έχω δοκιμάσει.

 

Υποθέτω πως και άλλες πλατφόρμες θα έχουν κάτι παρόμοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...