Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eίσαι μαθητής Γυμνασίου-Λυκείου; Έχεις χρήσιμες απόψεις για να βελτιωθεί το εκπαιδευτικό σύστημα στην Ελλάδα; Θέλεις να μάθεις τα σχέδια των υπουργών για τις επόμενες σχολικές χρονιές; Θέλεις να προσθέσεις κάτι άλλο στα παραπανω; Τότε είσαι στο σωστό μέρος! Επισκέψου το site μας στο http://iSchool-greek.blogspot.com κάνε μια σύντομη περιήγηση και αν τελικά σε ενδιαφέρει και σου αρέσει μην ξεχάσεις να πατήσεις στο Παρακολούθηση και να αξιολογήσεις το site. Μην ξεχνάς ότι αυτό σημαίνει πολλά για μας.

Οι συντάκτες του site.

Επεξ/σία από Jimmy2210
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλό αν και θα προτιμούσα να μην είναι απλά αναπαραγωγή των άρθρων απο διάφορες πηγές....ίσως αν πρόσθετες και την δική σου γνώμη να είναι καλύτερα.

 

μια ερώτηση: αυτό το plugin που εμφανίζει τα Αστείο/Ενδιαφέρον/Συναρπαστικό πως το λένε; εσύ το πρόσθεσες;.....ωραίο και χρήσιμο

 

κανω αναπαραγωγη αρθρων αλλα συγκεκριμενων που εγω πιστευω οτι ειναι σημαντικα....αυτα που δεν θελω να περνανε απαρατηρητα.

ειναι και ο σκοπος του blog αυτος να σχολιαζουμε την επικαιροτητα χωρις ομως λογοκρισια ο καθενας να γραφει αυτο που θελει χωρις να υπαρχει καποιος που θα του ''κατεβασει'' το σχολιο... επισης τα θεματα και τις αναρτησεις τις ξεκινανε οι επισκεπτες..παρακαλω στειλτε ολα αυτα που θελετε να αναρτηθουν....στο [email protected]

οσο για το plug in υπαρχει στη σχεδιαση στις αναρτησεις το οποιο το επιλεγεις και εμφανιζεται σε καθε αναρτηση.....περιμενω τα αρθρα και τις ειδησεις σας....Ελπιζω να ανταποκριθειτε...ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είστε έφηβος/έφηβη και ζήσατε μια ερωτική απογοήτευση στείλτε όλη την ιστορία στο [email protected] και θα δημοσιευθεί την ίδια στιγμή στο http://ragismenikardia.blogspot.com/ Επίσης μπορείτε να βοηθήσετε άλλους ανθρώπους που έχουν δημοσιεύσει τις δικές τους ιστορίες. Μόνο για έφηβους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είστε έφηβος/έφηβη και ζήσατε μια ερωτική απογοήτευση στείλτε όλη την ιστορία στο [email protected] και θα δημοσιευθεί την ίδια στιγμή στο http://ragismenikardia.blogspot.com/ Επίσης μπορείτε να βοηθήσετε άλλους ανθρώπους που έχουν δημοσιεύσει τις δικές τους ιστορίες. Μόνο για έφηβους.

 

Τώρα αυτό τί είναι...;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι ηλικιακος ρατσισμός, εγώ που είμαι τριάντα δεν μετράνε οι εμπειρίες μου ή δεν έχω δικαίωμα στα πιπινια; :Ρ

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ status, το blog φτιάχθηκε για να λένε οι έφηβοι τα προβλήματά τους. Παρ' όλα αυτά μπορείς να βοηθάς με την εμπειρία σου τα μέλη μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...