Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

AN SE ENDIAFEREI NA MA8EIS HACKING http://hackgreek2.forumgreek.com/ (eimaste neo hacking forum mpes gia na diaskedaseis kai na ma8eis mazi.................

Μαγικο ποστ

 

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Συντονιστής ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΦΙΛΟΥς ΤΟΥ ΣΤΟ FORUM

ΝΑ ΑΛΑΖΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ

ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΡΙΟ ΜΙΝΙΜΑΤΟΝ 99 ΑΠΟΣΤΑΛΜΕΝΩΝ ΚΑΙ 99 ΑΠΟ ΑΛΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΛΙΝΕΙ ΘΕΜΑΤΑ

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΝΑΡΕΙ ΧΡΗΣΤΕΣ(ΜΕΛΗ)....

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΛΑ

ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΠΕΦΘΙΑΣ ΤΟΝ ΒΑΘΜΟ ΜΕΓΑΛΟΣ HACKER ΔΗΛΑΔΙ ΤΑ 5 ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΙΤΕΡΟ ΕΠΙΠΕΔΟ

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 8 ΕΥΡΩ (ΔΕΙΛΑΔΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ ΣΙΝΤΙΡΙΣΗ ΤΟΥ FORUM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΛΙΝΕΙ ΘΕΜΑΤΑ

 

Oνομαστική: To θεμα

Γενική: Του θέματος [..]

 

 

 

Άμα είσαι χάκερ σα κι εμένα, μπορείς και χωρίς να πληρώσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραθέτω τα 2 blog μου το ένα με το τι κυκλοφόρησε σήμερα και ένα με τραγουδάκια! Επικοινωνήστε μαζί μου αν έχετε προτάσεις σχετικά με τα τραγούδια που θα μπουν.

http://www.scenenewsreleases.blogspot.com

http://thebucketlistsongs.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιάχνεις ένα blog με μόνο θέμα τα πειρατικά αρχεία και γράφεις παντού

 

"DONT SUPPORT PIRACY DONT DOWNLOAD THESE FILES IF YOU FIND THEM

WE DO NOT SUPPORT PIRACY PLAY FAIR"

 

Και ο τίτλος του άλλου μπλογκ όλα τα λεφτά

"Τα τραγουδια που πρεπει να ακουσεις πριν τα τιναξεις"

 

 

Φίλε, πες μας τι πίνεις και δε μας δίνεις... :mrgreen:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις μέρες μας χρειάζεσαι έναν πρωτότυπο τίτλο η ιδέα :) Tώρα όπως το βλέπει κανείς

Μαλών είναι παρεξηγήσιμο αν και το concept είναι να τα έχεις ακούσει τουλάχιστον μια φορά αφού υπάρχεις και ζεις σε αυτόν τον κόσμο όπως τα άλλα πράγματα που βάζεις στόχο να κάνεις έστω μια φορά.

Όντως δεν υποστηρίζω την πειρατεία!!!Υποστηρίζω το να μπορώ να δοκιμάσω ένα προϊόν πριν το αγοράσω .Και ναι κάποια χρόνια μπορεί να υπήρξα και γω αλλά μόνο βλέποντας όλο αυτόν τον όγκο δεδομένων είμαι σε θέση να καταλάβω ποιες εταιρίες να εμπιστεύομαι και γουστάρω να πληρώνω το software μου ξέροντας ότι θα είμαι ικανοποιημένος από την απόδοση/ευχαριστιση που θα μου προσφέρει .

Φυτρώνει στο έδαφος δεν φτιάχνεται σε κανένα εργαστήριο και το συνιστώ κάθε 2 μέρες.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνοντας το θάρρος βλέποντας όλες αυτές τις προσφορές θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως δημιουργήσαμε ένα site που μαζεύει καθημερινά όλες τις online προσφορές από τα ελληνικά deal sites και τις προβάλει.

Αντί να ψάχνετε καθημερινά όλα τα site προσφορών ένα ένα τα βρίσκετε όλα μαζί συγκρίνετε τιμές, βάζετε στα αγαπημένα σας αυτές που σας ενδιαφέρουν μέχρι την λήξη τους και εμφανίζονται όποτε έρχεστε στο site στην αρχική σελίδα και το καλύτερο? Χωρίς χρονοβόρες εγγραφές.

Ακούμε τις εντυπώσεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ακόμα blog, δουλεία δικιά μας:

 

http://coolweb.gr

 

Θεματολογία:

 

To coolweb.gr είναι δίνει απαντήσεις σε διάφορα εντυπωσιακά ερωτήματα που πιθανόν να μην έχουμε σκεφτεί ή αναρωτηθεί ποτέ. Το περιεχόμενο που προβάλλουμε είναι μοναδικό και εξαιρετικό!

 

Όλα τα άρθρα είναι δικά μας, κάνουμε τη σχετική έρευνα και συγγράφουμε το κάθε άρθρο.

 

Παρουσιάζουμε με απλό, πλήρως κατανοητό τρόπο, διάφορα cool πραγματάκια και απίστευτα για τον ανθρώπινο οργανισμό, τα ζώα, τους υπολογιστές, την τεχνολογία, κλπ.

 

Πχ:

Πως ζευγαρώνουν οι κότες;

Γιατί το πιπέρι προκαλεί φτέρνισμα;

Πως να μην μπαίνουν τα νύχια των ποδιών στο κρέας!

κλπ κλπ

 

Αξίζει και είναι συναρπαστικό, δείτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη εντύπωση: τι δουλειά έχει σε αυτό το topic;

Δεύτερη εντύπωση: τι διαφορετικό προσφέρει σε σχέση με τα ήδη υπάρχοντα (soby,alepouditsa κτλ);

 

Πρώτη απάντηση : Έγινε αλλαγή απο τους Mod και εκεί που ήταν στο θέμα με προσφορές ήρθε σε αυτό το topic...

 

Δεύτερη απάντηση : Πχ μπορείς να βάλεις στα αγαπημένα σου την κάθε προσφορά χωρίς εγγραφή και να την βλεπεις με κάθε επίσκεψη στην πρώτη σελίδα μέχρι την λήξη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια...εκανα και εγω ενα blog Computer Service

 

http://service-pc-diseris.blogspot.gr/

 

οποιος θελει να ανταλλαξουμε λινκ ας μου δωσει και το δικο του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχάστε αυτά που ξέρατε! Το funnyblog.gr ειναι εδώ! Ένας διαφορετικός τρόπος διασκέδασης έρχεται για να ταράξει τα νερά της μέχρι τώρα ιντερνετικής σας διασκέδασης! Μeme's,αστείες εικόνες,fails,θαύματα του photoshop και άλλα πολλα συγκεντρώνονται και παρουσιάζονται για εσας στο blog μας σε συνεχή ροή!Και το καλύτερο?Ολα είναι στα ελληνικά!

vxyj6f.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...