Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα Insomniacs!

θα ήθελα να σας παρουσιάσω και το δικό μου blog, ονόματι SocialSteps.gr!

Πρόκειται για ένα blog με περιεχόμενο σχετικό με τα κοινωνικά δίκτυα. Νέα αυτών, οδηγοί, απόψεις, infographics και πολλά ακόμη!

Σας περιμένω φυσικά όλους και ό,τι παρατηρήσεις έχετε να κάνετε μπορείτε να επικοινωνείτε ελεύθερα μαζί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα Παρουσιάσει Το Blog μου αλλά Να Ενημερώσω για Μια Αλλαγή. Πλέον Μπορείτε Να Βρείτε Τα Νέα Του Νετ Στο http://taneatounet.blogspot.gr/ .

 

Για ότι Καλό και Ενδιαφέρον κινείτε Στο Ελληνικό ϊντερνετ Σας Περιμένουμε Στα Νέα Του Νετ Πλέον Σε BlogSpot!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα παιδια...ειμαστε μια καλη στοιχηματικη ομαδα στο facebook ακολουθοντας τις ασιατικες αγορες με μεγαλο ποσοστο επιτυχιας...οποιος θελει ερχεται στην παρεα μας...η ομαδα λεγεται goal n roll.καλη συνεχεια σε ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Απλά εξαιρετικό. Εύγε!

 

Σε ευχαριστώ ΠΑΡΑ πολύ! Σκέφτομαι να το εμπλουτίσω και με άλλους "πιστούς της τεχνολογίας" και ό,τι βγεί... ;)

 

Νομίζω πως όταν μπλέκουν πολλοί computerόβιοι μόνο καλά πράγματα συμβαίνουν!

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο δικό μου blog είναι το multinio.blogspot.com. Αν και είναι ανενημέρωτο, λόγω ελλείψεως χρόνου θα ήθελα την αξιολόγηση σας σχετικά με την λειτουργικότητά του, την αισθητική του (design), και το περιεχόμενό του. Πάσα πρόταση, παρατήρηση και κριτική δεκτή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω θέμα, δεν βλέπω ενδιαφέρουσα ύλη, η εμφάνιση είναι κάπως πρόχειρη, λειτουργικότητα ανύπαρκτη, δεν θα ξαναέμπαινα ποτέ νομίζω. Σόρρυ κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω θέμα, δεν βλέπω ενδιαφέρουσα ύλη, η εμφάνιση είναι κάπως πρόχειρη, λειτουργικότητα ανύπαρκτη, δεν θα ξαναέμπαινα ποτέ νομίζω. Σόρρυ κιόλας.

 

Η συγνώμη εννοείται πως δεν χρειάζεται.

Ευχαριστώ που έκανες τον κόπο να να αξιολογήσεις το blog μου. Γι΄ αυτό εξάλλου ζήτησα να αξιολογήσετε το blog. Πάσα πρόταση, παρατήρηση και κριτική δεκτή. Μόνο όταν αποδεχόμαστε τα λάθη μας γινόμαστε καλύτεροι.

Αndreasl και πάλι ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου έγραψα συγκεκριμένες παρατηρήσεις γιατί είναι πάρα πολλά αυτά που δεν μου αρέσουν. Τόσα πολλά που θα σου πρότεινα να αρχίσεις από το μηδέν αντί να προσπαθήσεις να τα βελτιώσεις. Τα 3 πρώτα που μου έρχονται στο μυαλό, περισσότερα ποστ ανά σελίδα, μου τη σπάει η κατάληξη .de, θα ήθελα ένα καλύτερο μενού ή τις τελευταίες αναρτήσεις σε περίοπτη θέση.

 

Εξυπακούεται ότι το πολυσυλλέκτικό blog είναι από τη φύση του άκυρο αφού ποτέ δεν θα αποκτήσει φανατικό κοινό εκτός από τους κολλητούς σου και ποτέ οι μηχανές αναζήτησης δεν θα σου στείλουν ποιοτικό traffic που θα κάνει κλικ σε στοχευμένες διαφημίσεις.

 

Η πλαϊνή μπάρα μοιάζει σα να έχεις πετάξει μέσα ότι βρήκες μπροστά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα 2μηνο ανακαλυψα το συγκεκριμενο blog με τεχνολογικα νεα.

Φαινεται μια πολυ καλη προσπαθεια απο τα παιδια που το εχουν.

Ας στηριξουμε λοιπον τετοιες προσπαθειες και οχι μονο τα μεγαλα blogs.

 

Υπαρχουν και πολλα αλλα μικρα blogs που εχουν ωραια θεματα.

 

http://technewz.gr λοιπον και περιμενω τις αποψεις σας για τετοιες κινησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παδια προσφατα δημιουργησα ενα μπλογκ με θεμα τα γωστα σε ολους μας memes .Μιας και ειναι το πρωτο μου μπλογκ θα ηθελα να σας ζητησω συμβουλες για το τι να αλλαξω , να κρατησω κτλπ

Ευχαριστω!

 

 

www.greekmemes.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://theatreviewer.blogspot.gr/

 

Τα πάντα για το θέατρο.

Κριτική θεάτρου, κείμενα για τη λογοτεχνία και το θέατρο,

βιβλιοπαρουσιάσεις, άρθρα για έργα και συγγραφείς, προτάσεις για θεατρική έξοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...