Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.taklin.gr

 

Σας παρουσιαζω και το δικο μας αθλητικο μπλογκ στο οποιο έχουν όλοι φωνή εδώ. Ενημερωθείτε απο τις ειδήσεις που ανεβάζουμε και τα αφιερώματα και φυσικά μπορειτε να μας στείλετε και το δικο σας αρθρο, αφιερωμα προβληματισμό......

 

Ελπίζουμε στην στηριξή σας με το να μας "διαβάζετε"

 

 

Φίλε είναι παρα πολύ ωραίο. Ο συνδυασμός χρωμάτων, τα modules κλπ. είναι φοβερός. Σε τι το εχεις στησει? wp?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.taklin.gr

 

Σας παρουσιαζω και το δικο μας αθλητικο μπλογκ στο οποιο έχουν όλοι φωνή εδώ. Ενημερωθείτε απο τις ειδήσεις που ανεβάζουμε και τα αφιερώματα και φυσικά μπορειτε να μας στείλετε και το δικο σας αρθρο, αφιερωμα προβληματισμό......

 

Ελπίζουμε στην στηριξή σας με το να μας "διαβάζετε"

 

 

 

Φίλε είναι παρα πολύ ωραίο. Ο συνδυασμός χρωμάτων, τα modules κλπ. είναι φοβερός. Σε τι το εχεις στησει? wp?

 

Html είναι...Με έχει βοηθήσει και ένας φίλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το δικό μου http://www.filegreek.blogspot.gr/

Παραβλέπω πως το blog έχει ό,τι νά'ναι υλικό μέσα, και ίσως αδιάφορο. Εκεί που θα σταθώ όμως, έχεις ένα λάθος στο μενού που βγάζει μάτι. Μα την παναγία πρώτη φορά βλέπω blog να έχει λάθος το μενού, και έχω δει πολλά μέχρι τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..

 

Παραβλέπω πως το blog έχει ό,τι νά'ναι υλικό μέσα, και ίσως αδιάφορο. Εκεί που θα σταθώ όμως, έχεις ένα λάθος στο μενού που βγάζει μάτι. Μα την παναγία πρώτη φορά βλέπω blog να έχει λάθος το μενού, και έχω δει πολλά μέχρι τώρα...

Καλά ρε φίλε sorry...το διόρθωσα ευχαριστώ πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως το blog μου ειναι μεταξυ φθορας και αφθαρσιας

ειναι και στην υπογραφη μου και ασχολειται με τηλεοπτικες σειρες

θα το διαγραψω οταν ο counter παει στα 20000 ευσεβεις ποθοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Δημιούργησα πρόσφατα ένα νέο blog, λέγεται Gaggers (μετά έμαθα τι σημαίνει αυτή η λέξη, don't judge me), στο Pathfinder.gr. Είναι ένα blog που θέλω να μοιράζομαι πράγματα για τα οποία ενδιαφέρομαι. Για παράδειγμα ποστάρω σχετικά με τεχνολογία, ταινίες, μουσική ή άλλα πράγματα που έμαθα, διάβασα και μου κίνησαν το ενδιαφέρον. Ξέρω πως είναι ακόμα αρχή και έχω πολλά να κάνω αλλά ήθελα να το μοιραστώ οπότε:

 

http://gaggers.pblogs.gr

 

θα ήθελα επίσης να πω πως σε ΟΛΑ τα ποστ σε αυτό το blog γράφω την δικιά μου άποψη σχετικά με το θέμα που αναλύω και πάντα κάνω σχόλια και λέω την άποψη μου. Στα σχόλια από κάτω μπορείτε πάντα να γράφετε την δικιά σας άποψη για κάποιο θέμα θα χαιρόμουν πολύ να διαβάζω άλλες απόψεις.

 

Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά σε αυτά που έχω γράψει. Επίσης έχω πάνω πάνω ένα ποστ το οποίο λέγεται "Ζητούνται Απόψεις". Εκει πέρα θα ήθελα αν θέλετε να ποστάρετε στα σχόλια θέματα τα οποία θέλετε να αναλύσω, να πω την άποψη μου και να τα ποστάρω.

 

Αυτά :) Ευχαριστώ και see you there.

 

Υ.Γ.: Αν θέλετε κάποια βοήθεια στο insomnia απλώς ρωτήστε με, θα γράφω περιοδικά σε θέματα στο forum καθώς ασχολούμαι πολύ με γλώσσες δυαδικτίου όπως HTML, CSS, Javascript και jQuery. Αυτά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ.: Αν θέλετε κάποια βοήθεια στο insomnia απλώς ρωτήστε με, θα γράφω περιοδικά σε θέματα στο forum καθώς ασχολούμαι πολύ με γλώσσες δυαδικτίου όπως HTML, CSS, Javascript και jQuery. Αυτά :)

 

Αυτό που μου αρέσει σε σένα είναι η μετριοφροσύνη σου

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που μου αρέσει σε σένα είναι η μετριοφροσύνη σου

 

χαχα, νομίζω το πήρες λάθος αυτό. Εννούσα πως θα συμμετέχω στις συζητήσεις όχι πως είμαι ο pro programmer. lol Απλώς είπα με τι ασχολούμαι κυρίως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...