Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Θα ήθελα να σας παρουσιάσω ένα νέο blog με αθλητικα παπουτσια το athlitikapapoutsia.eu , όπου συγκεντρώνουμε ωραία σχέδια από τα καλύτερα brands. Περιλαμβάνει ανδρικά και γυναικεία παπούτσια και σκεφτόμαστε να προσθέσουμε και παιδικά παπουτσια. Προσπαθούμε ανάμεσα σε διακεκριμένα eshops να επιλέγουμε το κάθε μοντέλο από το κατάσημα εκείνο όπου το βρίσκουμε πιο φτηνά ώστε να κάνουμε οικονομικότερες αγορές! Είναι οργανωμένο και κατηγοριοποιημένο. Ελπίζουμε να σας αρέσει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα και καλή χρονιά να έχουμε!

 

Πολλές φορές είχα "κουτουλήσει" το insomnia, αλλά μόλις σήμερα αποφάσισα να φτιάξω account.

Έψαχνα topic για να συστηθώ, και μιας που υπάρχει αυτό εδώ, είπα να "σπρώξω" κι ένα link για το blog μου...

 

Προγραμματιστής γαρ, η θεματολογία περιστρέφεται γύρω από τον προγραμματισμό.

Αλλά σκοπεύω να το διευρύνω στο μέλλον, χρόνου επιτρέποντος... ;)

 

Link.png Site: http://www.geomagas.gr

 

Καλώς σας βρήκα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://gineautarkis.blogspot.gr

 

ΤΟ ΜΠΛΟΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΤΑΡΚΕΙΑ

 

Χρήσιμο πραγματικά. Θα σου πρότεινα να βάλεις ένα άλλο theme αν έχεις σκοπό να το ενημερώνεις συνέχεια. Κυκλοφορούν χιλιάδες ελεύθερα themes. Επίσης βγάλε τις διαφημίσεις μεταξύ των αναρτήσεων. Βάλε καλύτερα μόνο στην δεξιά μπάρα και κυριως εικόνες και όχι κείμενο

Καλησπέρα! Θα ήθελα να σας παρουσιάσω ένα νέο blog με αθλητικα παπουτσια το athlitikapapoutsia.eu , όπου συγκεντρώνουμε ωραία σχέδια από τα καλύτερα brands. Περιλαμβάνει ανδρικά και γυναικεία παπούτσια και σκεφτόμαστε να προσθέσουμε και παιδικά παπουτσια. Προσπαθούμε ανάμεσα σε διακεκριμένα eshops να επιλέγουμε το κάθε μοντέλο από το κατάσημα εκείνο όπου το βρίσκουμε πιο φτηνά ώστε να κάνουμε οικονομικότερες αγορές! Είναι οργανωμένο και κατηγοριοποιημένο. Ελπίζουμε να σας αρέσει!

Πολύ ωραίο και χρήσιμο. Η συμβουλή που θα σου δώσω

 

Το τελευταίο διάστημα έχουν βγει πολλές εταιρείες ξένες οι οποίες φτιάχνουν πλήρως εξελληνισμένες ιστοσελίδες για αθλητικά παπούτσια. Να προσέχεις και να κοιτάς τις σελίδες πριν βάλεις κάτι. Αφού ξεκίνησες να κάνεις αυτό το πράγμα να δώσεις πρώτα σημασία στην ελληνικότητα των προϊόντων. Συνέχισε.Καλή επιτυχία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Χαιρετώ σας....να δηλωσω οτι δεν τα εχω και πολυ τεχνολογία γενικα....  πρόσφατα εφτιαξα ενα blog...και επειδη  κατα καιρους εδω εχω βρει πολυ χρησιμες γενικες πληροφοριες που ακομα και γω η ασχετη καταφερα να αξιοποιησω...εγκρινω! :P. (δεν πρεπει να εχω μπει καν στο σωστο θεμα...αλλα νταξ!!) μηπως ξερει κανεις απο blog να με βοηθησει σε 2 πραγματα?

1) δεν εμφανιζει στον υπολογιστη μου καποια gadget που εχω προσθεσει και συγκεκριμενα "επισκεπτες" και "μελη"...σε αλλα pc που εχω μπει,τα δειχνει κανονικα..λειπει κανα update η τπτ τετοιο?xp windows δεν ξερω αν λεει κατι, αλλα ας τα αναφερω ολα!!

και 2) στις αναρτησεις οι φωτογραφιες που ανεβαζω βγαινουν με λευκο πλαισιο γυρω-γυρω...σκετες δεν γινεται?

 

 

τελος δεν εμφανιζεται πουθενα στις μηχανες αναζητησης...πρεπει να εχει περασει καμια βδομαδα...thats all !!!!ευχαριστω προκαταβολικα! ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοναδικός. Καθημερινός. Αληθινός. Link.png Site: www.homeboy.gr   B) 

 

Μοναδικός. Καθημερινός. Αληθινός. www.homeboy.gr

 

Μοναδικός. Καθημερινός. Αληθινός. Link.png Site: www.homeboy.gr   B)

(από το νήμα Ενδιαφέροντα sites με....READ ME FIRST)

 

Να ένα καινούργιο και αρκετά καλό, διαβάζω συνήθως την κατηγορία Hot Right Now  B) www.homeboy.gr

 

Πολλαπλό dejavu :)

 

Κάτι μου λέει πως ο χρήστης meymigrou είναι bot με αμνησία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω κάτι, είναι νόμιμο:

 

1. να βάλεις διαφημίσεις στο site σου,παίρνοντας χρήματα απευθείας από την διαφημιζόμενη επιχηρηση?(λόγω του ότι δε θα δηλωθουν καπου)

 

2.να βάλεις link που να μήν πηγαίνει κατευθείαν σε ένα torrent ,αλλά στο search.

τι εννοω:

https://www.google.gr/search?q=insomnia+&oq=insomnia+&aqs=chrome..69i57j69i60l3j0l2.1970j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8

 

αντι να δώσω κατευθείαν για link στο Insomnia.gr

 

(όπου ινσομνια και google,μια ταινία και το pirateBay  για παραδειγμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά είναι νόμιμο να πάρεις χρήματα και να μην τα δηλώσεις. Ρώτα όποιον λογιστή θέλεις, ούτε παραστατικά χρειάζονται, ούτε τίποτα.

 

Οι σύνδεσμοι προς το TPB κάνουν μόνο καλό στο SEO της σελίδας σου. NOT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι ποιο οριο κέρδους εννοω πρεπει να τα δηλωσεις εννοω.

και αν πρεπει,γνωριζει καποιος τη διαδικασια.?

 

 

σχετικα με τα Links άλλο ρώτησα,αν καποιος γνωριζει σχετικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξτε και μια ματιά στο blog μας στο οποίο παρουσιάζουμε ταινίες νέες και παλιότερες μέσα από την δική μας κριτική ματιά, αλλά και άρθρα που μπορεί να ενδιαφέρουν τους ταινιόφιλους

http://des-kai-pes.blogspot.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...