Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, becoming_I είπε

Αγαπητέ @Donacgreece ωραία η σελίδα σου αλλά διακρίνω μια παραφωνία. Για να σχολιάσει κάποιος πρέπει να συνδεθεί στο wordpress. Γιατί δε βάζεις κάποιο commenting system οπως το FB comments ή το Disqus;;

Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Είχα δουλέψει το Disqus στις αρχές του σάιτ. Αλλά επειδή στο μέλλον σκοπεύω να μπούνε και άλλα πράγματα, όπως φόρουμ και social πράγματακια θα χρειαστεί εγγραφή. Επίσης δουλεύοντας με το Disqus είχα παρατηρήσει μεγάλες διακυμάνσεις στη ταχύτητα του σάιτ. Κάτι που για εμένα προσωπικά είναι πολύ σοβαρό ζήτημα.

Επίσης, θα υπάρξει στα πολύ κοντά πλήρης δυνατότητα ελέγχου του προφίλ που φτιάχνεται. Όπως διαγραφή, ορατότητα και όλα τα σχετικά.

Επεξ/σία από Donacgreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα, η σελίδα που έχω δημιουργήσει https://www.ipedia.gr  (στην ανανεωμένη της μορφή). Προσπαθώ να είναι ενδιαφέρουσα και χρήσιμη σε όλους. Ο κύριος χαρακτήρας της είναι εκπαιδευτικός.

Λεπτομέρειες και παρατηρήσεις, ιδέες, προτάσεις εδώ 

 

Επεξ/σία από tempo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/6/2006 στις 8:28 ΠΜ, Xvipes είπε

μπορεί κάποιος να μου πει τι είναι τα blogs?τα ακούω συχνά τώρα τελευταία,αλλά δεν έχω ιδεά τι είναι.

ειναι συνηθως δωρεαν ιστοσελιδες πανω στις οποιες οι ιδιοκτητες εκφραζουν τη γνωμη τους για διαφορα θεματα η γραφουν για το χομπυ τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, arxi235 said:

ειναι συνηθως δωρεαν ιστοσελιδες πανω στις οποιες οι ιδιοκτητες εκφραζουν τη γνωμη τους για διαφορα θεματα η γραφουν για το χομπυ τους 

Μια χαρά, ευχαριστώ...

Spoiler

119521907-golden-shovel-isolated-on-a-wh

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

depositphotos_126758748-stock-photo-hand-writing-we-want-you.jpg
 
Έχουμε μπει για τα καλά στην δωδέκατη χρονιά του το kafeneio-gr.com
 
Όλα αυτά τα χρόνια φιλοδοξούμε να γίνουμε μια πλατφόρμα όπου κυριαρχεί η κριτική σκέψη και το καλό γούστο.
 
Ζητάμε άτομα που έχουν τι να πουν και θέλουν να το μοιραστούν με τον κόσμο. Βασική προϋπόθεση είναι το θέμα που θα αναλάβεις να αναλύσεις,τα θέματα μας είναι:...
  1. Επικαιρότητα
  2. Αθλητικά
  3. Πολιτική
  4. Περιβάλλον
  5. Διατροφή
  6. Nτοκιμαντέρ
Στείλτε email εδώ [email protected]
 
Δεν υπάρχει δέσμευση άρθρων και συχνότητας.
Γράφεις και στέλνεις όταν έχεις τι να γράψεις και έχεις τον χρόνο να το κάνεις!!
Τα θέματα και οι απόψεις δεν λογοκρίνονται.
Παρόλα αυτά σε αυτή την κοινότητα δεν χωράνε οποιοδήποτε μορφής ρατσιστικού/φασιστικού/φοβικού λόγου…
Κοινό υπάρχει για να σε διαβάσει, αρκεί να πιστεύεις ότι η άποψη σου έχει αξία
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/11/2019 στις 4:37 ΜΜ, becoming_I είπε

Αγαπητέ @Donacgreece ωραία η σελίδα σου αλλά διακρίνω μια παραφωνία. Για να σχολιάσει κάποιος πρέπει να συνδεθεί στο wordpress. Γιατί δε βάζεις κάποιο commenting system οπως το FB comments ή το Disqus;;

Βρέθηκε το τεχνικό πρόβλημα που αντιμετώπιζα με το Disqus και πλέον είναι διαθέσιμο κανονικά. Ευχαριστώ και πάλι για το feedback και χρόνια πολλά...

Το JustGamer.gr ψάχνει για αρθρογράφους!

Αν έχεις πάθος, αν θέλεις να το εκφράσεις, αν θέλεις να δείξεις την οπτική σου για ένα game, μια λειτουργία, μια έκθεση και γενικά οτιδήποτε έχει να κάνει με τον κόσμο των βιντεοπαιχνιδιών, μπορείς με τα άρθρα σου να το δείξεις και στους υπόλοιπους gamers.

Στο Just Gamer είμαστε παθιασμένοι με τα games. Ασχολούμαστε με το πάθος μας και το εκδηλώνουμε με όποιο τρόπο μπορούμε. Μπορεί να μην έχουμε έσοδα ως σελίδα, οπότε δεν έχουμε καθόλου οικονομικά οφέλη, αλλά ο καθένας από εμάς το κάνει για να μεταδώσει και στους υπόλοιπους την ένταση που του δημιουργεί οτιδήποτε έχει να κάνει με τον χώρο των βιντεοπαιχνιδιών.

Αν θέλεις να συμμετέχεις στην ομάδα μας, αν θέλεις να δεις τα άρθρα σου να δημοσιεύονται στη σελίδα μας, εμείς είμαστε εδώ για να σε βοηθήσουμε.

Το Just Gamer σου δίνει την ευκαιρία.

Στείλε μας e-mail ένα αρχείο word με λίγα λόγια για τον εαυτό σου, τη σχέση σου με τα video games και εμείς από την πλευρά μας θα φροντίσουμε ώστε η έκφρασή σου να βγει προς τα έξω και να μεταδοθεί και στους υπόλοιπους gamers.

Τα e-mail σας στο [email protected]

Επεξ/σία από Donacgreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμείς έχουμε το blvnews.gr ενημερωτικο    site πάνω σε όλα τα θέματα σύντομα θα ανεβάζουμε και ganes όπως και τεχνολογικα. Παράλληλα με αυτό έχουμε και web radio δεν ξέρω αν πρέπει να το αναφέρω στο topic γι'αυτό δεν το γράφω 

Επεξ/σία από georgegre21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 13/1/2020 στις 9:26 ΠΜ, georgegre21 είπε

Εμείς έχουμε το blvnews.gr ενημερωτικο    site πάνω σε όλα τα θέματα σύντομα θα ανεβάζουμε και ganes όπως και τεχνολογικα. Παράλληλα με αυτό έχουμε και web radio δεν ξέρω αν πρέπει να το αναφέρω στο topic γι'αυτό δεν το γράφω 

 Θα 'ηθελα να βάλω τον player σε σελίδα του site μου....γινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα ένα κανάλι στο Twitch έτσι για το χαβαλέ, αφού παίζουμε που παίζουμε ας στριμαρουμε ο,τι παίζουμε, άμα θέλετε ρίξτε ένα follow για να στηρίξετε και να με βοηθήσετε να φτάσω τους 50 ακόλουθους όπου θα μου δώσει την ευκαιρία να συμμετάσχω στο προγραμμα συνεργατών / affiliate του Twitch. Έχω και ένα κανάλι στο ΥΤ να ανεβάζω κανένα HL, οποίος θέλει ρίχνει ένα Sub.

http://twitch.tv/TheTiesThatBindTV

https://www.youtube.com/channel/UCMsl9QUB0YcsxZKwNWwec4Q

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας έχουμε έναν ιντερνετικο σταθμό επαγγελματικο που παίζει  όλο το 24αωρο ελληνικα και ξενα και εχει και live εκπομπές, αν σας ενδιαφέρει steaming για το blog σας στείλτε μου μήνυμά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 5/3/2019 στις 6:56 ΜΜ, ekap είπε

Καλησπέρα σε όλους. 

Θα ήθελα και εγώ να σας γνωρίσω το https://www.youbehero.com. Οποιοδήποτε σχόλιο είναι ευπρόσδεκτο, θετικό είτε αρνητικό. 

Δεν θέλω να περιγράψω τι είναι το YouBeHero διότι αν δεν καταλάβετε κάτι έχουμε κάνει λάθος και πρέπει να το ξαναδούμε. 

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων για τον χρόνο που θα διαθέσετε. 

Αδερφέ μου πολύ καλό.Ελπίζω να είναι αληθινό.Αύριο θα το ψάξω αναλυτικά από το desktop και εάν είναι έτσι όπως νομίζω πέρα από το ότι θα γίνω μέλος θα σε προωθήσω αρκετά.Αν ισχύουν αυτά τότε συγχαρητήρια και για την ιδέα και για την υλοποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ryu_hadouken είπε

Αδερφέ μου πολύ καλό.Ελπίζω να είναι αληθινό.Αύριο θα το ψάξω αναλυτικά από το desktop και εάν είναι έτσι όπως νομίζω πέρα από το ότι θα γίνω μέλος θα σε προωθήσω αρκετά.Αν ισχύουν αυτά τότε συγχαρητήρια και για την ιδέα και για την υλοποίηση.

Καλησπέρα @ryu_hadouken. Ευχαριστώ για τα θετικά σου σχόλια. 

Φυσικά και είναι αληθινό και λειτουργεί με διαφάνεια διότι μπορείς να δεις όλες τις δωρεές και σε τι κατάσταση βρίσκονται, από όλες τις οργανώσεις. Όλα τα στατιστικά είναι διαθέσιμα για τους εγγραμμένους χρήστες. 

Οποιαδήποτε πληροφορία ή βοήθεια χρειαστείς, είμαι στην διάθεση σου!

Θα χαρώ να ακούσω κάποιο feedback.

Λευτέρης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ekap είπε

Καλησπέρα @ryu_hadouken. Ευχαριστώ για τα θετικά σου σχόλια. 

Φυσικά και είναι αληθινό και λειτουργεί με διαφάνεια διότι μπορείς να δεις όλες τις δωρεές και σε τι κατάσταση βρίσκονται, από όλες τις οργανώσεις. Όλα τα στατιστικά είναι διαθέσιμα για τους εγγραμμένους χρήστες. 

Οποιαδήποτε πληροφορία ή βοήθεια χρειαστείς, είμαι στην διάθεση σου!

Θα χαρώ να ακούσω κάποιο feedback.

Λευτέρης

Έχετε pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ολοκληρωμένοι οδηγοί που στοχεύουν στην κατανόηση της τεχνολογίας blochchain και γενικότερα των κρυπτονομισμάτων από το ευρύ κοινό.

www.coinsteps.gr/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...