Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή! [Old]


greekboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

βάλε ήχο και θα καταλάβεις

 

Με υπερτιμάς. :mrgreen:

 

Ακούω τι λένε, δεν καταλαβαίνω τι concept είναι αυτό. "Φέρτε το παιδί σας να την πει στον Darth Vader"; Επίσης, δεν καταλαβαίνω προς τι ο πανικός του άλλου να σηκώσει το παιδάκι. Για θεία κοινωνία πήγαινε και έφτυσε τον παπά; Τέλος, (απορώ γιατί τα ξαναγράφω) δεν ξέρω ποια είναι η Gallego. Εσείς ξέρετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με υπερτιμάς. :mrgreen:

 

Ακούω τι λένε, δεν καταλαβαίνω τι concept είναι αυτό. "Φέρτε το παιδί σας να την πει στον Darth Vader"; Επίσης, δεν καταλαβαίνω προς τι ο πανικός του άλλου να σηκώσει το παιδάκι. Για θεία κοινωνία πήγαινε και έφτυσε τον παπά; Τέλος, (απορώ γιατί τα ξαναγράφω) δεν ξέρω ποια είναι η Gallego. Εσείς ξέρετε;

 

δεν νομίζω να είναι κάποια η Gallego... απλά το πιτσιρίκι πάει κόντρα στο "σωστό" και στο story (φαντάζομαι) και ειδικά αφού γονατίζει... εμένα μου άρεσε πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε λίγο context. Τι γίνεται ακριβώς; Ποια είναι αυτή η Gallego; Γιατί ο άλλος τη σηκώνει κατευθείαν;

 

Και καλά εκει θα μονομαχουσε με τον Darth Vader αλλά εκει που παει να ξεκινησει τη μονομαχία ο μαυρουκος του λέει οτι δεν γουσταρει τους Jedi και θελει να ακολουθησει τη Dark Side.. Ολα τα λεφτα είναι η υποκλιση και η αντιδραση των αλλων που εμειναν καγκελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα το μουνόπανο απευθείας στο κεφάλι...

που να κρεμαστεί στην μέση του συντάγματος...

δεν ξέρουν ποιους βάζουν εκεί μέσα γαμώ το κεφάλι τους?

 

εύχομαι να μας κάνουν ρεζίλι αυτά, και άλλα πλάνα σε όλο τον κόσμο..

 

@1:32 μπατσόνι ρίχνει χημικό μέσα στο μετρό. Και έχεις τον Κοκκαλάκη στην tv εχτές να ουρλιάζει οτι δεν πέταξαν κανένα χημικό μέσα..

Ξύλωμα θέλουν όλοι ;)

http://www.youtube.com/watch?v=X5vYgF7oa60

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...