Προς το περιεχόμενο

Πόσων χρονών gamer είστε;


dre@mc@tcher

Πόσων χρονών gamer είστε;  

710 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Πόσων χρονών gamer είστε;

    • 5-10
      189
    • 10-15
      296
    • 15-20
      536
    • 20-25
      634
    • 25-30
      495
    • 30-35
      327
    • 35-40
      140
    • 40-45
      56
    • 45-infinity
      34


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το poll εντωμεταξύ πρέπει να ανανεώνεται με νέο κάθε χρόνο για να είναι ψιλοσωστό.

 

Όσοι ψηφίσαμε απο το 2006 έχουμε ανέβει κατηγορία.

 

Ήμουν στη κατηγορία 25-30, τώρα είμαι 30-35, ενώ πλησιάζω επικίνδυνα τη κατηγορία 35-40.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 855
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είμαι 21 και παίζω από τα 8 μου!! Και φυσικά σκοπεύω να συνεχίσω να το ασκώ αυτό το hobby μιας και μου έχει προσφέρει ανάμεικτα συναισθήματα κατά καιρούς! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kala..μαλλον απ' τους μεγαλύτερους εδω μέσα 35 and still rockin! Η αλήθεια είναι όμως οτι τώρα τελευταία μόνο με κάτι flash games την παλεύω, συνήθως κάτι "παπουδίστικα"! Για κάνα ταβλάκι όποιος γουστάρει να κοντραριστούμε, θα είμαι στο http://www.kakao.gr --> http://www.kakao.gr/index.php?option=com_content&view=category&id=45&Itemid=65

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και εγώ που είμαι 32 αν εξερεσεις το diablo και το sc μόνο κανά ποκερ παίζω αλλά ακόμα και με παιδί πλέον νιώθω και είμαι και εγώ παιδί. Τι έχουν οι 30+ δηλαδή :ρ

 

 

iphone.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

14 ειμαι και ακομα εχω μια πορωση..............εχω αρχισει να παιζω εδω και 5-6 χρονια.....μακαρι να κρατησει οσο ποιο πολυ γινετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από 10-11 χρόνων , είμαι 18,5 τώρα άρα περίπου 7-8 χρόνια ! Μου αρέσουν τόσο βαριά παιχνίδια κυρίως first person shooter όσο και παιχνίδια- με τα οποία εκτονώνομαι και αποσυνδέομαι για λίγο από την καθημερινότητα - όσο και στρατηγικής !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 και ακόμα συνεχίζω ελπίζω να κρατήσει πολύ και τώρα δεν ξέρω πώς θα φανεί σε κάποιους αλλά όταν άρχισα να μιλάω άρχισα και το GAMING δηλαδή περίπου στα 3 μου και μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα μάτια ούτε μυωπία ούτε τίποτα και το λέω GAMING γιατί δεν είναι μόνο σε PC αλλά και σε κονσόλες : ]

Μου αρέσουν πολύ τα FPS GAMES διάφορα MMORPG παιχνίδια οπού μπορώ να βγάζω την φαντασία μου και άλλα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που λένε για μυωπίες είναι απλά μαλ@κίες.

 

Εγώ βλέπω οθόνες μέσο όρο 10 ωρες την ημερα (ξερω λίγο τραγικό νούμερο για μεσο όρο) εδώ και 15 χρόνια. Γυαλιά δεν φοράω παρόλο που παπουδιασα (31). Μαλιστα τελευταία χρόνια που δουλέυω ο μεσος όρος είναι κοντά στις 13 ώρες την ημέρα.

 

Games παίζω όλα αυτά τα χρόνια και είμαι τοσο πορωμένος που ανησυχώ τί θα κάνω στα 50 + που τα reflexes μου θα είναι gtp καθώς μου αρέσουν τα competitive games (sf4, fps, wow κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...