Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

New PSP Entertainment Packs with updated PSP (PSP-3000)

 

We also unveiled at Leipzig an updated PSP system (PSP-3000), which weʼll be offering here initially through the previously announced Ratchet & Clank: Size Matters PSP Entertainment Pack and a new PSP 4GB Memory Entertainment Pack. Iʼm personally excited about the 4GB Memory bundle because weʼre including a - you guessed it - 4GB Memory Stick PRO Duo, which is the biggest Memory Stick weʼve ever bundled with a PSP. Similar to the new PS3 model, this PSP bundle is the result of the current consumer usage model - where more and more of you are finding that extra memory space is crucial. Check out the press release here for more details on whatʼs included in the bundles.

 

2780856573_4e37748452.jpg

 

The new PSP retains the size and features of the current, slimmed-down PSP (PSP-2000), while incorporating some hardware updates:

 

* The LCD screen will have a wider color gamut and higher contrast ratio to deliver deeper, more vibrant colors, as well as anti-reflection technology so you can see the screen more clearly when playing outdoors. As you all know, the PSPʼs screen is a key strength of the hardware, and this update adds an absolutely dazzling LCD screen to the handheld.

* A built-in microphone allows for Skype calls and multi-player gaming communication directly from the hardware - eliminating the need for attaching a separate headset.

 

Similar to our firmware updates, the new PSP is simply an opportunity to evolve the platform with the newest technology without adding to the cost of the system. The PSP Entertainment Packs will continue to be $199.99 (MSRP), and later this year weʼll release a standalone, updated PSP in a PSP Core Pack, which remains at $169.99 (MSRP).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό τ έκανε με τ rainman,αλλά είχε επιλογή με τ select που μπορούσα να τ αλλάξω.

 

 

Να ρωτήσω κάτι τώρα,msn messenger μπορεί να μπει στο psp,σαν τ skype κ το go messenger που έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό τ έκανε με τ rainman,αλλά είχε επιλογή με τ select που μπορούσα να τ αλλάξω.

 

 

Να ρωτήσω κάτι τώρα,msn messenger μπορεί να μπει στο psp,σαν τ skype κ το go messenger που έχει;

Μπορεις να βαλεις απλα την διεύθυνση στο browser του PSP

mobile.live.com.Ειναι το πορταλ που χρησιμοποιουν και τα κινητα για να μπαινουν στο MSN Live messenger.Δουλευει αψογα στο PSP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα ωραία.Βρήκα κ το pro messenger,τ βάζεις κ απλά μπαίνεις σε μια διεύθυνση μετά για να συνδεθείς κ είδα ότι είναι το ebuddy ..Θα τ δοκιμάσω τ απόγευμα που θα πάω σ μέρος μ ασύρματο :D

 

Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα το MGS1 αλλα το δεν το παιζει σε full screen....αυτο συμβαινει με ολα τα games απο PSX?

 

Αν και σου απανταω λιγο αργα,δεν υπαρχει περιπτωση να μην παιζουν τα PSX παιχνιδια σε fullscreen!Πατας :

HOME-->OTER SETTINGS-->SCREEN MODE-->FULL SCREEN.

Αυτα.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως παει το psp για αναπαραγωγη video με tvout?

Μοπρει να παιξει υψηλης αναλυσης video η εχει προβλημα?

Εχω δοκιμασει μονο video με αναλυση για την οθονη του psp mexri τωρα

 

Απλα λεω να παρω το καλωδιο για το χρησιμοποιω σαν divx player στην tv (32'' hd ready)

Θα εχω καλα αποτελεσματα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως παει το psp για αναπαραγωγη video με tvout?

Μοπρει να παιξει υψηλης αναλυσης video η εχει προβλημα?

Εχω δοκιμασει μονο video με αναλυση για την οθονη του psp mexri τωρα

 

Απλα λεω να παρω το καλωδιο για το χρησιμοποιω σαν divx player στην tv (32'' hd ready)

Θα εχω καλα αποτελεσματα ?

 

Δεν παίζει divx οπότε ξέχνα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...