Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια γεια σας και καλως σας βρηκα.

νεος στο χωρο ,αλλα και χωρις πολλες γνωσεις με το αντικειμενο .

οποτε χρειαζομαι τη βοηθεια σας μη πληρωνω τσαμπα πραγματα.

ο πιτσιρικας μου με εχει φαει τελευταια να του παρω για δωρο psp.

εδω στην τριπολη που ζω η καλυτερη τιμη για το μαυρο slim μαζι με καρτα 4αρα και τσιπαρισμενο με δωρο 5 παιχνιδια φυσικα κοπιες ειναι 230 ευρω.

 

ψαχνω στο e-bay αλλα εκει βλεπω διαφορες τιμες και δεν ξερω τι να κανω.

εξηγουμαι.

εχω βρει : (NEW) Deep Red SONY PSP Slim & Lite 2000 Console + Gift

αυτο το οποιο ειναι χρωματος κοκκινο με κωδικο απο οτι βλεπω 2000.

ο κωδικος συμαινει μοντελο ,χρωμα τι?

ειναι παλιο psp ,καινουριο που ειναι ακομα παραγωγη τι τελος παντων?

 

 

αλλο psp: Sony PSP 2003 Slim and Lite BRAND NEW UK Stock - BLACK

 

αυτα ειναι διαφορετικα μεταξυ τους?

 

 

αλλο δεν εχει καθολου κωδικο :*NEW* Sony PlayStation Portable (PSP) Console Black

 

τελικα τι στο καλο να παρω του παιδιου ωστε να παιζει και να μη πεσω σε καμια λουμπα και δινω τσαμπα χρηματα?

με ενδιαφερει να παιζει τσιπαρισμενο.

 

αλληθεια το τσιπαρισμα ειναι κατι το οποιο μπορω να το κανω εγω η πρεπει να το παω σε καταστημα του ειδους?

 

αναμενω βοηθεια.ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα παιδια... ενας φιλος μου πηρε ενα psp απο το πλαισιο και εχουμε κατι αποριες !!!!!

 

ταινιες και video σε τι μορφη μπορουμε να δουμε ;;;

μονο mp4 ;;; αυτο για αρχη !!!

 

ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πηρα καινουριο psp στο γιο.

το φορτισε ολο το βραδυ και το πρωι επαιξε.

μετα ξαναφορτισε και ξανα.

μου εκανε εντυπωση που μου ειπε οτι το φορτισε δυο φορες.

η μπαταρια του ποσο κραταει?

ειναι καινουριο και παιζει συνεχομενα αυτος τωρα.

τον ειδα το βραδυ οτι ξεκινησε να παιζει με μπαταρια φορτισμενη και μετα απο 40 περιπου λεπτα η ενδειξη μπαταριας ηταν στο τελος και απο στιγμη σε στιγμη παπαλα.

οντως ειναι τοσο μικρης διαρκειας?

υπαρχει καποια μπαταρια μεγαλυτερης χωριτηκοτητας και ποια?χρηματα?ποση ωρα θα κραταει η μεγαλυτερη?

αν παιζει συνδεμενο το psp στην μπριζα υπαρχει προβλημα?

για σκ τροφοδοτικο για το αμαξι υπαρχει? μπορει να παιζει οταν φορτιζει απο αμαξι?

τιμη για το καλωδιο του αυτοκινητου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πηρα καινουριο psp στο γιο.

το φορτισε ολο το βραδυ και το πρωι επαιξε.

μετα ξαναφορτισε και ξανα.

μου εκανε εντυπωση που μου ειπε οτι το φορτισε δυο φορες.

η μπαταρια του ποσο κραταει?

ειναι καινουριο και παιζει συνεχομενα αυτος τωρα.

τον ειδα το βραδυ οτι ξεκινησε να παιζει με μπαταρια φορτισμενη και μετα απο 40 περιπου λεπτα η ενδειξη μπαταριας ηταν στο τελος και απο στιγμη σε στιγμη παπαλα.

οντως ειναι τοσο μικρης διαρκειας?

υπαρχει καποια μπαταρια μεγαλυτερης χωριτηκοτητας και ποια?χρηματα?ποση ωρα θα κραταει η μεγαλυτερη?

αν παιζει συνδεμενο το psp στην μπριζα υπαρχει προβλημα?

για σκ τροφοδοτικο για το αμαξι υπαρχει? μπορει να παιζει οταν φορτιζει απο αμαξι?

τιμη για το καλωδιο του αυτοκινητου?

 

Κατσε ρε συμπολιτη,η μπαταρια του psp κραταει 4 ωρες σιγουρα,το θυμαμαι γιατι οταν ειχα τριωρο σκοπια κραταγε χαλαρα.Τωρα αν δεν κανω λαθος 5 ωρες πρεπει να βασταει.Τωρα καινουργιο psp και μετα απο 40 λεπτα δειχνει ενδει3η οτι εχει αδειασει η μπαταρια τι να σου πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη είναι καινουριο η μπαταρια δεν εχει κανει ακομα τον κυκλο της με φορτισης και αποφορτισης ετσι ωστε να πιασει την μέγιστη χωρητικότητα.Σε καμια περιπτωση παντως δεν ειναι τα 40 λεπτα λογικη διαρκεια.Πιστευω σε 3-4 φορτίσεις αποφορτίσεις θα είσαι οκ και θα πιασεις ενα 3ωρο με 4ωρο.Δεν πειραζει να παιζει με τον φορτιστή .Μεγαλυτερης χωρητικοτητας υπαρχουν οι 2200mah και 3600mah(ιμιτασιόν αυτη δεν εχω δει οριτζιναλ σε αυτη την χωρητικοτητα).Τώρα οσο για τον φορτιστη αμαξιου δεν γνωρίζω γιατί δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις.

με την μπαταρια κατι επαιζε ,το πηγα στο μαγαζι που το αγορασα και προς τιμη του ο ιδιοκτητης μολις του ειπα τι γινοταν την αλλαξε επιτοπου με καινουρια χωρις παρακαλια ,χωρις δευτερη κουβεντα.

μαλλον ηταν ελατωματικη.

φιλε μου για τις αλλες μπαταριες που αναφερεις απο που και ποσο τις εχεις παρει?

αυτη που εχει επανω αυτη τη στιγμη ειναι 1800.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι η στανταρ μπαταρια που εχουν όλα τα PSP ειναι η 1800 mah.Την 2200 mah μπορεις να την παραγγειλεις ειτε απο κάποιο multirama,Γερμανο,Πλαισιο.Η 3600 την εχω δει μονο στο ebay και πολυ πιθανον να ειναι κινεζικη πατεντα.Οπως ειπα και στην πανω απαντηση μου οριτζιναλ sony 3600 δεν εχω δει και δεν ξερω αν υπαρχει.Για την 2200 παντως ειμαι σιγουρος γιατι μιε τετοια έχω πανω στο PSP και ειναι οριτζιναλ αγορασμενη απο Μουλτιραμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο χρηματα ποσο κανει η 2200?

ποση ωρα φωρτιζει οταν ξεφορτιστει μια 1800,μπορει κανεις να μου πει ,για να τσεκαρω και το φορτιστη ?

οταν σβησει το λαμπακι στο psp εχει τελειωσει η φορτιση? ειναι ετοιμο για παιχνιδι η φορτιζει και αλλο με σβησμενο λαμπακι?

σορυ που σας ρωταω συνεχεια ρε παιδια.

υπαρχει καποιο σαιτ, καποιο λινκ που μπορω να δω παιχνιδια για να κατεβασω του παιδιου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...