Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εχουν βρει πώς να το σπάσουν..ΑΛΛΑ...εχει ακόμα αρκετή δουλειά..πρεπει να κανουν decrypt το ipl.. θα δείξει..για την ώρα οσοι έχετε psp3000 μην το αναβαθμίσετε γιατι στο επόμενο firmware θα εχει κλείσει η sony την τρύπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ακριβώς ειναι το αποτέλεσμα της πειρατείας σε μεγάλο βαθμο που εχει υποστεί το psp. ουτε ενα σοβαρο game δεν εχει βγει εδω και καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε συ στο Nintendo ds που εχει υποστει και αυτο πειρατεια εχουν βγει 3.000 παιχνιδια στην κυριολεξια και στο psp μονο 300. σιγουρα τα παιχνιδια δεν ειναι ισαξια με αυτα του Psp Ομως οταν βγαζουν διαφορα adventures Οπως το syberia και τετοια για ds ειναι respect. πραγματικα η sony Πιστευω δεν εχει κανει καθολου καλες συνεργασιες. ειναι δυνατον μονο για τα χριστουγεννα να βγαλουν για το Psp 6-7 τιτλους καινουριους. και απο αυτους που ανακοινωσαν οτι θα βγαλουν αντε να αξιζουν 2-3. ημαρτον.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια θα μου πειτε καποιο προγραμματακι προκειμενου να μετατρεπω ταινιες για το psp? καινουριος στο αθλημα βλεπετε και ολιγον αδαης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω χρησιμοποιω το ultra pspconverter αλλά αν κανεις μια αναζητηση στο gooogle θα βρεις πολλά.Ακόμα και το Nero εχει επιλογη για μετατροπη σε βιντεο PSP.Μάλιστα αν εχεις συνδεδεμένο το μηχανημα σου το παιρναει και στον κατάλληλο φακελο μετά το πέρας της διαδικασιας μετατροπής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε συ στο Nintendo ds που εχει υποστει και αυτο πειρατεια εχουν βγει 3.000 παιχνιδια στην κυριολεξια και στο psp μονο 300. σιγουρα τα παιχνιδια δεν ειναι ισαξια με αυτα του Psp Ομως οταν βγαζουν διαφορα adventures Οπως το syberia και τετοια για ds ειναι respect. πραγματικα η sony Πιστευω δεν εχει κανει καθολου καλες συνεργασιες. ειναι δυνατον μονο για τα χριστουγεννα να βγαλουν για το Psp 6-7 τιτλους καινουριους. και απο αυτους που ανακοινωσαν οτι θα βγαλουν αντε να αξιζουν 2-3. ημαρτον.....

απο απορία ποια παιχνιδια παιζεις αυτο τον καιρο στο πσπ, μπας και βρω τελος παντων κατι σοβαρο να παιξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα Online παιζω το Nba inside. τωρα σοβαρο παιχνιδι που εχει βγει τελευταια αν θεωρηθει το need for speed που ειναι σκετη πατατα τι να πω.

το resistance θα λεει κατι μιας που το demo που εβαλα λιγο φαινοταν αρκετα καλο. σε μια ανακοινωση που διαβασα το top 10 για το psp το 2009 θα ελεγα οτι πραγματικα πρεπει να ντρεπονται μονο και μονο που την ανακοινωσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://psp.ign.com/index/release.html

Τα "Prinny: Can I Really Be the Hero?" και Patapon 2 περιμενω,πιστευω να ειναι καλο παιχνιδι.Τωρα οσο για τα υπολοιπα σκετη απογοητευση κατα την γνωμη μου.....Ευτηχως που δεν εχω τελειωσει και το εκπληκτικο Patapon οποτε εχω κατι να παιζω αυτο τον καιρο........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα ειναι αληθεια μετα απο πολυ υπομονη θα εχω ξεκλειδωμενο το psp 3000 μου ,περιμενω πως και πως αυτη την μερα

Επεξ/σία από peterthegreat
λαθος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα ειναι αληθεια μετα απο πολυ υπομονη θα εχω ξεκλειδωμενο το psp 3000 μου ,περιμενω πως και πως αυτη την μερα

Επεξ/σία από peterthegreat
λαθος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...