Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου αρέσι που το όνομα του toppic είναι " The Official PSP Topic Vol.II {Εκτός μηνυμάτων για downgrade} " με την καλή έννοια πάντα :lol:. Λοιπόν επειδή θέλω να το πω... Από χτες το βράδυ παίζω Little BIg Planet PSP και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος μιας και δεν έχω (ακόμα :P) PS3 για να παίξω αυτό το παιχνίδι! Μαρέσει πολύ και όλο το σκηνικό είναι σαν του PS3 την έκδοση! (ε ντάξι με μερικά μείον όμως για εμένα είναι μια χαρά :-))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνω και εγώ μια ερώτηση γιατί δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με PSP, αν αγοράσω το PSP Go θα μπορώ να του βάλω αντίγραφα ασφαλείας ή θα έχω πρόβλημα; :)

α και κάτι άλλο: εκτός από τα 16gb ενσωματωμένης μνήμης παίρνει και memory stick να υποθέσω; ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν δεν μπορείς να κάνεις τίποτα με το PSP Go, ίσως όμως βγει κάτι στο μέλλον.

Αν δεν κάνω λάθος μπορεί να πάρει επιπλέον μνήμη, περίμενε όμως να σου απαντήσει κάποιος με σιγουριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γεια σας, εκανα αυτο το ποστ διοτι θα θελα να αναφερθω σε hacked users απο ηρακλειο κρητης. εχο psp slim 2004,θα ηθελα να το χακαρω και χρειαζομαι καποιον να συναντηθουμε καπου να με βοηθησει αν εχει πανδορα μπαταρια η οτι αλλο χρειαζεται.. :/ εχω βαρεθει τα demos :(

 

thanx in advance.. xD

Επεξ/σία από zoniq
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα μια πληροφορια, εχω psp 3004 και εκδοση GEN-A/B. μου ειπαν οτι αυτο πρεπει να εχω και το εχω. εχει βγει καμια καινουρια εκδοση για το psp μου;(3000) και αν ναι ποια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας πιρα το psp με λογισμικο 6,10

Υπαρχει κανα προγραμα για hack για παιζουμε κανα παιχνιδη απο την καρτα ?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 19:43 ----------

 

εχς το psp 3004 με λογισμικο 6,10. Υπαρχει κανα προγραμμα για hack για να παιζουμε κανα παιχνιδη απο τι καρτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να περάσεις custom firmware σε PSP 300X θα πρέπει το firmware να είναι 5.03. Εσύ που έχεις 6.10 θα πρέπει να περιμένεις μέχρι να βγει (αν βγει) κάποιο νέο hack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...