Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
Και αν μετα εχουν μπει τοσες προπαραγγελιες με την νεα τιμη και δεν μπορεσουν να το παρουν θα τους το βρεις εσυ ? ;)

 

θα πάθουν τπτ αν δεν το πάρουν τις πρώτες μέρες? θα βουλάξιουν τα καράβια τους ή θα πεθάνουν? "get a life" κατάσταση... :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πάθουν τπτ αν δεν το πάρουν τις πρώτες μέρες? θα βουλάξιουν τα καράβια τους ή θα πεθάνουν? "get a life" κατάσταση... :o

 

life = hobbies .Οποτε αν σε καποιον τα hobbies του ειναι τα games...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κοιτούσα πριν... τιμή δεν είδα πουθενά

 

 

 

Kαι εγω δεν ειδα τιμη , κατεβαζω τον lient για να υπαρχει και μαλλον θα ζητησει πληρωμη στην ενεργοποιηση .

Αν ειναι πανω απο 49,90 θα το παρω απο εδω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
life = hobbies .Οποτε αν σε καποιον τα hobbies του ειναι τα games...

 

δεν θα πάθει τπτ με το να το αποκτήσει λίγο αργότερα, όπως είπες και εσύ hobby είναι, όχι life or death κατάσταση...

 

και όχι η ζωή δεν είναι μόνο τα hobbies μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσιμπησα και εγω απο Πλαισιο, τυχερος ενας φιλος μου που βρηκε collector's στο Παπασωτηριου στην Στουρναρη!

 

Το εγκατεστησε κανεις? Μπορεις να κανεις τιποτα οπως πχ να δεις κανα replay μεχρι την Δευτερα τα μεσανυχτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια έστειλα τον αδερφο μου σημερα να το παρει με 50 Ευρω και το πηρε χωρις παραγγελεια,

 

παροτι το ειχα παραγγειλη δεν το καταλαβε ο αδερφος μου και δεν τους ειπε για την παραγγελια και του το δωσαν χωρις παραγγελεια,

 

τι σκατε και πατε και παραγγελνετε στο plaisio, στο e-shop χωρις να ξαναπραγγειλω μου το καναν 50 απο 60

 

μπραβο τους παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια έστειλα τον αδερφο μου σημερα να το παρει με 50 Ευρω και το πηρε χωρις παραγγελεια,

 

παροτι το ειχα παραγγειλη δεν το καταλαβε ο αδερφος μου και δεν τους ειπε για την παραγγελια και του το δωσαν χωρις παραγγελεια,

 

τι σκατε και πατε και παραγγελνετε στο plaisio, στο e-shop χωρις να ξαναπραγγειλω μου το καναν 50 απο 60

 

μπραβο τους παντως

 

Το "μπραβο" που κολαει? Απο αυτο που περιγραφεις, φαινεται πως απο αγνοια του αδελφου σου, κατα τυχη εξυπηρετηθηκες...

Αυτα που πουλανε απο σημερα δεν ειναι παραγγελιες ειναι ελευθερα για οποιον θελει... Ετσι το πηρε και ο αδελφος σου. Την παραγγελια σου κοιτα να την ακυρωσεις γιατι θα σου ερθει και αυτη μεθαυριο...

 

Αν ελεγε για την παραγγελια ο αδελφος σου (που απο αγνοια, κατα τυχη δεν ηξερε) θα του λεγανε οτι δε μπορουν να κανουν τιποτα και να περιμενει να το παραλαβει την τριτη στα 60! ευρω.

 

Αυτο ειανι το απαραδεκτο της υποθεσης, αντι να επιβραβευονται αυτοι που προπαραγγελνουν και δεσμευονται καιρο πριν, φτανουν ουτε πρωτοι να το παρουν αλλα και σε χειροτερη τιμη? ελεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "μπραβο" που κολαει? Απο αυτο που περιγραφεις, φαινεται πως απο αγνοια του αδελφου σου, κατα τυχη εξυπηρετηθηκες...

Αυτα που πουλανε απο σημερα δεν ειναι παραγγελιες ειναι ελευθερα για οποιον θελει... Ετσι το πηρε και ο αδελφος σου. Την παραγγελια σου κοιτα να την ακυρωσεις γιατι θα σου ερθει και αυτη μεθαυριο...

 

Αν ελεγε για την παραγγελια ο αδελφος σου (που απο αγνοια, κατα τυχη δεν ηξερε) θα του λεγανε οτι δε μπορουν να κανουν τιποτα και να περιμενει να το παραλαβει την τριτη στα 60! ευρω.

 

Αυτο ειανι το απαραδεκτο της υποθεσης, αντι να επιβραβευονται αυτοι που προπαραγγελνουν και δεσμευονται καιρο πριν, φτανουν ουτε πρωτοι να το παρουν αλλα και σε χειροτερη τιμη? ελεος...

Φιλε μαλλον δεν καταλαβες καλα

 

Καταρχας εγω παραγγειλα το παιχνιδι για να βρίσκετε εκει σιγουρα για μενα, δηλαδη παραλαβη απο το καταστημα

 

και σημερα μου εστειλαν E-mail πως μπορω να παω να παραλαβω το Starcraft2 που παραγγειλα απο το καταστημα τους στα 49 Ευρω αντι για 59.. και εστειλα τον αδερφο μου να παει να το παει, αλλα δεν καταλαβε ο αδερφος μου πως το ειχα παραγγειλη και ειπε πως απλα θελει να το αγορασει, και του το εδωσαν και το αγορασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μαλλον δεν καταλαβες καλα

 

Καταρχας εγω παραγγειλα το παιχνιδι για να βρίσκετε εκει σιγουρα για μενα, δηλαδη παραλαβη απο το καταστημα

 

και σημερα μου εστειλαν E-mail πως μπορω να παω να παραλαβω το Starcraft2 που παραγγειλα απο το καταστημα τους στα 49 Ευρω αντι για 59.. και εστειλα τον αδερφο μου να παει να το παει, αλλα δεν καταλαβε ο αδερφος μου πως το ειχα παραγγειλη και ειπε πως απλα θελει να το αγορασει, και του το εδωσαν και το αγορασε

 

OK, αρα τουλαχιστον κανανε το αυτονοητο να επιτρεψουν σε οσους προπαρηγγειλαν να το παρουν και αυτοι νωριτερα και με τη νεα τιμη? (που μεχρι χτες δε γινοταν) ή μηπως απλα ησουνα τυχερος που ειχες ζητησει παραλαβη απο καταστημα και οχι courrier?

 

Παντως στον αδελφο σου καμια χαρη δεν κανανε, τον περασανε για κανονικο πελατη και του δωσανε ενα του ραφιου.....παλι δε βλεπω το λογο για μπραβο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK, αρα τουλαχιστον κανανε το αυτονοητο να επιτρεψουν σε οσους προπαρηγγειλαν να το παρουν και αυτοι νωριτερα και με τη νεα τιμη? (που μεχρι χτες δε γινοταν) ή μηπως απλα ησουνα τυχερος που ειχες ζητησει παραλαβη απο καταστημα και οχι courrier?

 

Παντως στον αδελφο σου καμια χαρη δεν κανανε, τον περασανε για κανονικο πελατη και του δωσανε ενα του ραφιου.....παλι δε βλεπω το λογο για μπραβο...

 

σαν τι χαρη να του κανανε?

 

μπραβο που δεν μου ειπαν οτι κανει 59 ευρω γιατι το παραγγειλατε ενω η τιμη του ηταν 49

 

μπραβο επισης γιατι βλεπω εναν τυπο που το παραγγειλε απο το πλαισιο και του το δωσανε 60 ευρω ενω εχει κατεβει η τιμη του...

 

Να το μήνυμά που τους εστειλα για να σιγουρευτω οτι θα ειναι 50 και οχι 60 ευρω και η απαντηση

 

 

22/7 e-shop :

Ευχαριστούμε για την προτίμηση! Η παραγγελία σας καταχωρήθηκε με τα παρακάτω στοιχεία.

STARCRAFT 2: WINGS OF LIBERTY *27/07/201

Σύνολο με ΦΠΑ 59

23/7 Εγω :ωραια, ποτε θα μπορω να το παραλαβω? επισης εαν δεν κανω λαθος η τιμη ειναι πλεον 49 και οχι 59, ευχαριστω

24/7 e-shop : Αγαπητέ κύριε,

 

Σας ενημερώνουμε ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη στο κατάστημα του Μενιδίου και μπορείτε να περάσετε να παραλάβετε. Η τελική τιμή του προϊόντος είναι στα 49.90€.

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο τηλέφωνο 211 500 0 500 ή στο e-mail [email protected].

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε μα φιλε μου αφου δε ξερανε οτι ειχεσ πρπαραγγειλει....γι'αυτο δε σου ειπαν τιποτα για 60.... ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ εξυπηρετηθηκες, αυτο σου λεω, και τους λες και μπραβο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να κάνω και εγώ μια ερώτηση που μπορεί να φανεί χαζή. Εμένα με ενδιαφέρει το battlenet part του SC2.. Μπορώ να πάρω το game χωρίς να το εγκαταστήσω στον Η/Υ (είναι low-end μηχάνημα) αλλά να μπορώ να παίξω κανονικά battlenet σε κάποιο internet cafe??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...