Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά, ένα ελληνικό sc2 site που θα κλήρωνε 20 αντίτυπα + 3 ce τι απέγινε;

Όχι τπτ άλλο, περιμένω να δω μπας και το τύχω από κει :-D

 

edit: το starcraft-2.gr και sc2.gr ήτανε, άλλα τώρα λέει "site does not exist"

 

Επειδή και εγώ την έψαχνα για κάνα διαγωνισμό , μήπως χτυπήσω την original , μόνο στο Public κληρώνουν 5 collectors και αυτές για μέσα από το site ,αλλά με την προυπόθεση ότι θα παραγγείλεις το κανονικό πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μαλλον το κλεισανε το site, και λενε αφου δεν παει καλα το site, μην πληρωνουμε τσαμπα σα μαλακες

δλδ να το πάρω από ΠΛΑΙΣΙΟ ε; Θα το δίνουν 50e και την Δευτέρα ή θα το πάνε 60;

 

Από Game είπαμε βγαίνει 43e (shipping included) ? Δλδ 7e διαφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέχρι και την Τρίτη υποτίθεται ότι είναι η τιμή των 49.90 euro

ωραία, έχω και ένα πιστωτικό ~25e οπότε είναι σαν να βγαίνει 24e :P

 

βέβαια έχω να πάρω και 2 σκληρούς σύνολο ~120e, οπότε ίσως το αφαιρέσω από εκεί :rolleyes:

 

Μάλλον όμως θα θεωρήσω ότι το πιστωτικό αφαιρείται από το SC2, γιατί είναι ψυχολογικό το θέμα, άσε που αν ακούσει ο άλλος "πήρα SC2 με 24e" προκαλεί ένα ρίγος :lol:. Μετά βέβαια του εξήγεις (αν ζητήσει εξηγήσεις μουαχαχαχα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς κάλιστα να πεις ότι σου το χάρισαν, κλάιν, σιγά το ψέμα :P

day 1

- Γεια σου Κώστα, SC2 πήρες;

- Ναι Θανάση, το τσίμπησα 43 ευρώπουλα από Game με μεταφορικά μέσα!

- ΧΑ! Εμένα μου το έδωσαν από το ΠΛΑΙΣΙΟ στα 23 ευρώπουλα γιατί είμαι καλός πελάτης!

 

day 2

- Τι λέει Γιάννη, SC2 πήρες;

- Ναι, 49.9e από ΠΛΑΙΣΙΟ να ενισχύσουμε και την εθνική οικονομία.

- True true (orange style)...

- Εσύ;

- Εγώ να, παιρνούσα τις προάλλες από το ΠΛΑΙΣΙΟ, έτσι για βόλτα, λέω "δεν παίρνω ένα SC2 αφού το πήραν και άλλα φιλαράκια", το παίρνω λοιπόν πάω ταμείο και μου το έδωσαν τσάμπα! Είμαι καλός πελάτης για αυτό είπανε.

 

day 3

- Καλώς τον Δημήτρη, λιώνεις το SC2 ε;

- Ναι ναι, πήρα και την CE στα 84.99e κοψοχρονιά να τα έχω όλα. Εσύ πήρες την απλή είπαμε ε;

- Όχι ρε πια απλή, την CE πήρα και για την ακρίβεια μου την χάρισαν!

- Ε;;;;

- Δεν θα το πιστεύσεις, πάω που λες ΠΛΑΙΣΙΟ τις προάλλες, έτσι για βόλτα, με το που πατάω το πόδι μου μέσα αρχίζουν βεγγαλικά, φώτα, σαμπάνιες, φιλιά, αγκαλιές και δεν συμμαζεύεται! Πετάγεται ο υπεύθυνος και μου λέει είστε ο εκατομμυριοστός πελάτης μας, οπότε κερδίζετε μία SC2 Collector's + ένα ταξίδι στα γραφεία της Blizzard + δωρέαν τις CE για τα επόμενα δύο sequels!

 

(εντάξει, το τελευταίο το τράβηξα λίγο παραπάνω :rolleyes: )

 

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το κουτι δεν λεω, πρεπει να το εχω ματιασει απο χτες :P

 

Α και πρεπει να πειθαρχησω να μην μπω κατευθειαν multiplayer, δεν λεει να πεσεις με ολους τους diamond στο placement που θα μπουν καπακι μεσανυχτα Δευτερας, να περασεουν μερικες μερες να χαλαρωσει λιγο το θεμα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το κουτι δεν λεω, πρεπει να το εχω ματιασει απο χτες :P

 

Α και πρεπει να πειθαρχησω να μην μπω κατευθειαν multiplayer, δεν λεει να πεσεις με ολους τους diamond στο placement που θα μπουν καπακι μεσανυχτα Δευτερας, να περασεουν μερικες μερες να χαλαρωσει λιγο το θεμα :D

 

Πάλι καλά να λες που κάθε περιοχή έχει δική της έκδοση και δε θα πέσεις πάνω σε Κορεατή:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά να λες που κάθε περιοχή έχει δική της έκδοση και δε θα πέσεις πάνω σε Κορεατή:P

 

Εντάξει τώρα Κορεάτες απλά δεν παίζονται, οι άνθρωποι πέρα από ότι το έχουν πιο ψηλά από ότι το ποδόσφαιρο, το έχουν κάνει βιομηχανία και εθνικό σπορ, όπως εμείς έχουμε κάνει τη διαφθορά και τη μ*****ία (<- μεταφορικώς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...