Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφέροντα τα νούμερα.

 

Αναρωτιέμαι :

 

1) το full multiplayer support τι το θέλανε... Lan δεν υποστηρίζει, άρα "full" δεν είναι. Το sc2, κατά τη γνώμη μου, θα σπάσει και ένα άλλο ρεκόρ: Θα είναι το πρώτο παιχνίδι με τόσες πολλές πωλήσεις που μεγάλη μερίδα των κατόχων του θα το παίζουν cracked για να μπορούν να έχουν lan. Τελικά από τα "σπασμένα" δε γλιτώνουμε, έτσι ή αλλιως..

 

3) Τι θα γίνει με τα esports στην Κορέα και σε άλλα μέρη του κόσμου; Δε νομίζω ότι κανένας σοβαρός pro player θα δέχεται να παίζει μέσω battle.net όταν ο αντίπαλός του θα βρίσκεται 2 μέτρα μπροστά του... lol. Θα προχωρήσουν μήπως κάποια σενάρια που ακούστηκαν ότι για τα esports η blizzard θα δίνει στους διοργανωτές ειδικές εκδόσεις που θα υποστηρίζουν lan; Όχι ότι δε θα βγει crack, αλλά σε επίσημα events φαντάζομαι δε θα μπορούν να χρησιμοποιούνται "σπασμένα" αντίγραφα...

το ping θα ειναι σαν lan αν ειναι διπλα διπλα, δεν θα ειναι μεσω server οπως στο hon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Omg I love you(in a manly way:p)

 

Θα μου φέρουν αύριο τη Collector's οπότε θα πρέπει να κάνω αδικαιολόγητη απουσία από τη δουλειά για να τη παραλάβω.Αν ισχύει αυτό που πες τότε χαλάλι το χαμένο μεροκάματο:-)

 

ΥΓ.Αν δεν ισχύει θα με ξενερώσεις άγρια χεχε

 

εγώ φίλε πάντως το δήλωσα :)

--

λογικά το install θα γίνετε χωρις πρόβλημά.. το login ισως να κανει disconnect στην αρχή η να ειναι offline οι servers

 

παντως αμα μπορω να παιξω στην αρχη, ενα ειναι το σίγουρο

Δεν θα κοιμηθώ σήμερα, η μπορει να κοιμηθώ τωρα και να ξυπνήσω στις 12 ώστε να εχω δυνάμεις :P

 

----

Καποιος ρωτησε για την Ωρα

ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δοκιμασει κανεις να εξερευνησει τα αρχεια στο dvd?

παρολο που ειναι περιπου 7GB, τα αρχεια που μπορεις να δεις με browsing ειναι μερικες 10δες ΜΒ μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τσίμπησα, είδα ότι το manual έχει κυρίως το story του 1. Καλό για όποιον βαριέται να το ξαναπαίξει.

Καμιά άλλη πικάντικη λεπτομέρεια?:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά άλλη πικάντικη λεπτομέρεια?:lol:

Spoilers δεν βάζω ρα :lol:

 

Ωστόσο, παραδόξως και το κουτί της απλής έκδοσης είναι προσεγμένο, αφού είναι εικονογραφημένο και αναδιπλούμενο box. Μέσα βρίσκεται το dvd case (δλδ όπως κάποιες SE για dvd movies).

 

Μέσα λοιπόν στο box, από την εσωτερική μεριά, υπάρχει και ένα "super-unit" των jerg...

 

*uploading φωτος*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ping θα ειναι σαν lan αν ειναι διπλα διπλα, δεν θα ειναι μεσω server οπως στο hon

 

Δεν είμαι σίγουρος ότι ισχύει κάτι τέτοιο. Έχεις link που να το επιβεβαιώνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...