Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες μερικές ερωτήσεις σχετικά με Digital Copy.

 

1. Εχω PC & Mac Laptop μπορώ να το εγκαταστήσω και να παίζω και στα δυό ? (εννοείτε ένα ταυτόχρονα...)

 

2. Με τις εγκαταστάσεις υπάρχει περιορισμός η κάτι άλλο? Δηλάδη αν τα φτύσει κάποιο μηχάνημα και θέλω να το ξαναεγκαταστήσω τι γίνεται?

 

3. Κάτι άλλο που πρέπει να ξέρω η υπερέχει το Retail DVD ?

 

Τα κουτιά και τα DVDs δεν με ενθουσιάζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα δε βγηκε το game καταστραφηκαμε ηδη.... 5 κοιμηθηκα και 7¨30 σηκωθηκα για δουλεια....

 

αααααααααααααααστα να πανε το βραδυ θα παιζω starcraft 2 και το πρωι resident evil (με μενα ζομπι) μου φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα δε βγηκε το game καταστραφηκαμε ηδη.... 5 κοιμηθηκα και 7¨30 σηκωθηκα για δουλεια....

 

αααααααααααααααστα να πανε το βραδυ θα παιζω starcraft 2 και το πρωι resident evil (με μενα ζομπι) μου φαινεται

 

χε χε καλό έγραψε.πάντος η μεγάλη κάψα μου έφυγε όπως και με το wow.πλέον θέλω κατι άλλο. με άλλα λογια diablo3 η έστω κανένα καλό mmorpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μερικές ερωτήσεις σχετικά με Digital Copy.

 

1. Εχω PC & Mac Laptop μπορώ να το εγκαταστήσω και να παίζω και στα δυό ? (εννοείτε ένα ταυτόχρονα...)

 

2. Με τις εγκαταστάσεις υπάρχει περιορισμός η κάτι άλλο? Δηλάδη αν τα φτύσει κάποιο μηχάνημα και θέλω να το ξαναεγκαταστήσω τι γίνεται?

.

 

Δεν πρεπει να εχεις προβλημα. Στην εγκατασταση δεν δινεις licence key. Ολες οι εγκαταστασεις απο μονες τους ειναι ιδιες. Για να παιξεις ομως, εστω και single πρεπει να κανεις login. Αρα θελει οπωσδηποτε Internet

Το licence key το δηλωνεις online αφου φτιαξεις το battle.net account, και μετα μπορεις να χρησιμοποιησεις οποιαδηποτε εγκατασταση του παιχνιδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικη μου αποψη χωρις ομως να εχω προηγουμενη εμπειρια απο παιχνιδια στρατηγικης , ειναι οτι το campaign που εχω ξεκινησει να παιζω ειναι πολυ καλο με πολυ καλη υποθεση , πολυ καλα cinematics και πολυ λειτουργικα ενδιαμεσα μενου .

 

 

Για το gameplay τωρα δεν μπορω να πω πολλα , καθ'οτι τωρα προσπαθω να το μαθω , αλλα σιγουρα καταφερε να κερδισει το ενδιαφερον μου και να ανυπομονω να το ξαναπαιξω .

 

 

Oποιοδηποτε tutorial για αρχι-noobs καλοδεχουμενο :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρεπει να εχεις προβλημα. Στην εγκατασταση δεν δινεις licence key. Ολες οι εγκαταστασεις απο μονες τους ειναι ιδιες. Για να παιξεις ομως, εστω και single πρεπει να κανεις login.

 

 

Αυτο ισχύει μόνο στο digital download ή και στο retail dvd ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ολα .........

 

 

Δεν πάνε καλά!

 

Εκεί που θέλω να παίζω δεν έχει internet, άρα αν το αγοράσω μου είναι άχρηστο!

 

Θα πέριμενω του θείου αναγκαστικά,

 

Κρίμα και γούσταρα να το αγοράσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χε χε καλό έγραψε.πάντος η μεγάλη κάψα μου έφυγε όπως και με το wow.πλέον θέλω κατι άλλο. με άλλα λογια diablo3 η έστω κανένα καλό mmorpg

 

Σβήστο όσο προλαβαίνεις μη σε πάρουν με τις πέτρες !!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σβήστο όσο προλαβαίνεις μη σε πάρουν με τις πέτρες !!! :)

 

Πραγματικά ήθελα να ήμουν απο μία γωνία να σε έβλεπα πως είσαι τωρα στην δουλεια... Πιστεύω ότι μόνο οι καπνοί λείπουν απο την καρέκλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε και η digital version. 59,99€

 

Δεν πάνε καλά οι άνθρωποι. Να δώσω 10€ παραπάνω γιατί? Κανονικά θα έπρεπε να είναι 10€ λιγότερα γιατί δεν παίρνεις κουτί, cd κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...