Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

GaGaS_Thess δεν πας σε κανα ιντερνετ καφε να το πάρεις απο εκει; Οχι να το κατεβάσεις να περάσεις κανα image στο σκληρο ή αν εισαι με λαπτοπ να το κανεις επι τόπου εγκατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί ακόμα οι περισσότεροι παίζουν campaign και οι λίγοι (σχετικά) που παίζουν online δεν ενδιαφέρονται για 3vs3 και 4vs4. Κάντε υπομονή. Σε 1-2 μήνες στο battle.net θα γίνεται χαμός. Διαβάστε και λίγο τα official forums.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"δε κομπιούτερ γουόντς του σαρέντερ" σε ένα σκιρμις που έβαλα να παίξω... ΤΙ ΣΑΡΕΝΤΕΡ ΡΕ ; 12 χρόνια περίμενα, θα σου τεντώσω το κορμί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"δε κομπιούτερ γουόντς του σαρέντερ" σε ένα σκιρμις που έβαλα να παίξω... ΤΙ ΣΑΡΕΝΤΕΡ ΡΕ ; 12 χρόνια περίμενα, θα σου τεντώσω το κορμί

 

Alexzzz the hun!:Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι στην hard δυσκολία χάνουμε και λιγάκι από το παιχνίδι. Στην πίστα "zero hour" π.χ. παίζει τρελό easter egg, το οποίο δεν είδα μιας και έτρεχα πανικόβλητος να ολοκληρώσω τα objectives. Ευτυχώς που διαβάζω και τα official fora........

 

Καλά αυτό είναι αλήθεια. Κολοπιλάλα με πάει το game.

Ντάξει μωρέ, μία φορά θα το παίξουμε το campaign? Έχουμε και το brutal. Εκεί το easter egg :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πολλούς μας βλέπω που περιμένουμε το Ταχ. Πιτσούνι για να βυθιστούμε στη λάσπη καλοκαιριάτικα, για πείτε λοιπόν από που το περιμένετε, να βγάζουμε και συμπεράσματα.

 

Εγώ, από Amazon UK.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από game.co.uk. Δυστυχώς η κάρτα μου χρεώθηκε την Παρασκευή και μετά μεσολάβησε ΣΚ. Ως αποτέλεσμα, ταχυδρομήθηκε τη Δευτέρα και ακόμα περιμένω... Αν δεν ήταν το ΣΚ, λογικά θα το είχα στα χέρια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

omg! πλακα κανεις

 

έλιωσες

 

Για έναν στρατέγκο σαν τον Θρες, αυτό δεν είναι τίποτα.

 

Μα καλά τι νόμιζες; Επειδή έκαναν 12 χρόνια να το βγάλουν ότι θα έχει και βάθος το σενάριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...