Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτα απο την σελιδα...StarCraft II's terran campaign will consist of approximately 26 to 30 missions, and each expansion set will include a similar number of missions. This means that the complete StarCraft II Trilogy will include as many as 90 single-player missions. This allows us to create a truly epic story experience with a great variety of unique missions and gameplay types.καλα ειναι μωρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλαμε για 1 αλλα για 3 παιχνιδια ομως......Για 1 μετα απο 7 χρονια που το δουλευουν ακομα και 30 αποστολες δεν τις λες πολλες....

 

Μια χαρα ειναι 30 για ενα παιχνιδι τα χρονια δν εχουν σημασια εδω καθε χρονο οπως το τοταλ γορ και εχει παραααα πολυ πραγμα μεσα που για 2 χρονιες βγαινει συνεχομενα...

Τα αλλα 2 θα ναι expansions αρα συνεχεια αυτουνου και αν εχους τοσες αποστολες οπως το 1 θα ναι τσαματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα νομίζω ότι η αρχική παρουσίαση της Bliz μίλαγε για τριλογία και όχι για expansions. Μια χαρά είναι το παιχνίδι! Τα επόμενα που θα βγούν θα είναι ίδια σε μέγεθος και διάρκεια.

 

Εγώ προσωπικά ελπίζω σε κάθε ένα από τα επόμενα να προστεθούν 1-2 μονάδες σε κάθε φυλή στο multiplayer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από game.co.uk. Δυστυχώς η κάρτα μου χρεώθηκε την Παρασκευή και μετά μεσολάβησε ΣΚ. Ως αποτέλεσμα, ταχυδρομήθηκε τη Δευτέρα και ακόμα περιμένω... Αν δεν ήταν το ΣΚ, λογικά θα το είχα στα χέρια μου.

 

Λοιπόν κι εγώ από game.co.uk το πηρα ακόμα περιμένω €42.

Φυσικά την Τρίτη δε μπορούσα να περιμένω πήγα το αγόρασα από Πλαίσιο και λέω να πα να γαμηθεί όταν έρθει και το άλλο το πουλάω.

 

Παίζω normal έφτασα μέχρι την πίστα (πίστα; ) με τον Ζερατουλ που γαμοκοπάει τα μινιονς της Κέριγκαν και πλεον επειδη ειχα πιει 4-5 La Trappe λεω ας την πέσω. Πατάω save είπε successful και μετά με βγαζει καπάκια στο log-in και μου λεει πως το νετ εχει πεσει και να ξανακανω login. Ξανακανω και τελευταιο save ήταν από 4 ωρες πριν οποτε πρεπει να το ξαναπαιξω και ΒΑΡΙΕΜΑΙ.

 

Σε 2v2 που επαιζα χθες με τον κολλητο 4 παιχνιδια στα 2 μας πιπωσανε χωρις να υπαρχει αυριο στα αλλα 2 κερδισαμε αλλα με ζορι.

 

Παιζουν και Κορεατες στους Ευρωπαϊκούς servers;

 

Επίσης καντε με add : gbougiakas ΠΑΠΑΚΙ mac ΤΕΛΕΙΑ com Snolly κλασικά ο χαρακτήρας.

 

 

Είναι κανείς πλούσιος να με σπονσοράρει σκέφτομαι να παραιτηθώ απο τη δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους

 

Θελω να ρωτησω κατι απλο. Θελω να παιξω το παιχνιδι αλλα θελω να αγορασω με τον κολητο μου ενα πακετο. θα κανουμε 2 account και θα εγκαταστησουμε το παιχνιδι με το ιδιο cd στα pc μας και θα πεζει ο καθενας με το account του σε διαφορετικες ωρες ή πρεπει να μοιραζομαστε ενα account σε διαφορετικες ωρες.

ειναι δηλαδη warcraft style ή ειναι wow style. Εκαστος το κλειδακι του?

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...