Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν νομιζω οτι μπορεις να κανεις 2 account. 1 θα εχετε και ακομα και για το single θελει login. Οποτε και με την campaign θα εχετε προβλημα. Δεν εχει καμια σχεση η εγκατασταση γιατι ουτε cd key δεν ζηταει. Αυτο το βαζεις οταν φτιαξεις το λογαριασμο σου.

Θα σου ελεγα να αγορασετε ξεχωριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω σημαινει δεν ειμαι σιγουρος. ΕΙναι wow style ή dota style. Αρα μπορω να κανω free download τον client και να αγορασω ενα cd key και να παιξω. Σωστα ?

καποιος να μου πει με σιγουρια ?

 

 

Η ερωτηση μου ειναι " Θελω να παιξω το παιχνιδι αλλα θελω να αγορασω με τον κολητο μου ενα πακετο. θα κανουμε 2 account και θα εγκαταστησουμε το παιχνιδι με το ιδιο cd στα pc μας και θα πεζει ο καθενας με το account του σε διαφορετικες ωρες ή πρεπει να μοιραζομαστε ενα account σε διαφορετικες ωρες.

ειναι δηλαδη warcraft style ή ειναι wow style. Εκαστος το κλειδακι του?

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα να δούμε τι θα γίνει... με τις μαλακείες τους που θέλει ίντερνετ ακόμα και για το single...

Τώρα στις διακοπές εννοείται που κ που θα θέλω να παίζω κάνα single ή κάνα challenge, αλλα για ίντερνετ όπου και να'μαι θα έχω μόνο μέσω tethering στο κινητό...

Πόσο bandwidth θα θέλει για να loggάρει; Θα θέλει να είναι always on άραγε;

Το συμβόλαιο στο κινητό μου είναι 500mb και φαντάζομαι οτι η μλκεία θα τα πηδήσει.... Άντε να δούμε.

 

Υγ: Είναι wow style. Κάνεις add to cdkey στο bnet account σου και μπαίνεις με αυτό. Οπότε θα χρησιμοποιείτε ένα account εναλλάξ. Ναι το client είναι free. Το κατεβάζετε και οι δύο και συνενοήστε πότε θα παίζει ο ένας και πότε ο άλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δεν θα εχεις προβλημα. Δεν εχει και το καλυτερο optimization το παιχνιδι.

 

με Ultra settings σε αυτή την ανάλυση θα ζοριστεί πολύ η κάρτα... http://www.guru3d.com/article/starcraft-ii-wings-of-liberty-gpu-graphics-performance/9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα να δούμε τι θα γίνει... με τις μαλακείες τους που θέλει ίντερνετ ακόμα και για το single...

Τώρα στις διακοπές εννοείται που κ που θα θέλω να παίζω κάνα single ή κάνα challenge, αλλα για ίντερνετ όπου και να'μαι θα έχω μόνο μέσω tethering στο κινητό...

Πόσο bandwidth θα θέλει για να loggάρει; Θα θέλει να είναι always on άραγε;

Το συμβόλαιο στο κινητό μου είναι 500mb και φαντάζομαι οτι η μλκεία θα τα πηδήσει.... Άντε να δούμε.

 

Υγ: Είναι wow style. Κάνεις add to cdkey στο bnet account σου και μπαίνεις με αυτό. Οπότε θα χρησιμοποιείτε ένα account εναλλάξ. Ναι το client είναι free. Το κατεβάζετε και οι δύο και συνενοήστε πότε θα παίζει ο ένας και πότε ο άλλος.

 

Μην αγχωνεσαι δεν χρειαζεται ιντερνετ για single.Aπλως κανε login κανονικα με το account σου και μολις δει οτι δεν εχει internet θα μπει offline mode.Δοκιμασμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@iorant

 

Το παιχνίδι γίνεται register στο account σου στο Battle.net με βάση το serial number. Δεν μπορείς να κάνεις 2 accounts γιατί όποτε μπαίνεις θέλει login.

 

Τώρα αν μιλάς για crack ή άλλες καταστάσεις δεν ξέρω τι παίζει.

Αλλα καλό είναι κάπου κάπου όταν υπάρχει κάτι που αξίζει τον κόπο να το αγοράζουμε κανονικά.

 

Υποκειμενικά εντελώς το λέω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@iorant

 

Όπως και να το εγκαταστήσεις δεν έχει σημασία ακόμα και αν το στο δώσει ο Θεός.

Για να το "ενεργοποιήσεις" θέλει battle.net account, άρα σα να αγοράζεις το παιχνίδι κανονικά, wow style να ουμ'.

Τώρα αυτα τα μαμουτζιλίκια όχι να αγοράσω το key όχι το παιχνίδι, μα αν θα παίξει κτλ είναι ..............

Αν θες να παίξεις θα πληρώσεις, γενικώς :) οπότε πάρε και το παιχνίδι στο κουτί να σου μείνει να χαίρεσαι xD (Εκτός αν μοιραστείτε το account του φίλου σου. Εγώ ΔΕ θα το μοιραζόμουν με ΚΑΝΕΝΑ πάντως, σαν τη κοπέλα ένα πράμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@iorant

Για να το "ενεργοποιήσεις" θέλει battle.net account, άρα σα να αγοράζεις το παιχνίδι κανονικά, wow style να ουμ'.

Τώρα αυτα τα μαμουτζιλίκια όχι να αγοράσω το key όχι το παιχνίδι, μα αν θα παίξει κτλ είναι ..............

Αν θες να παίξεις θα πληρώσεις, γενικώς :)

 

εσένα αρχηγέ έπρεπε να σε πάρει η Blizzard να γραφεις τα FAQs

 

---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 17:46 ----------

 

Ρε προσθέστε να παίξουμε παρέα:

 

Snolly

955

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν κι εγώ από game.co.uk το πηρα ακόμα περιμένω €42.

 

Εμένα μου ήρθε. Δυστυχώς ήρθε στο σπίτι μου και παρέλαβε ο αδερφός μου. Εγω είμαι 600χλμ μακριά την τρέλα μου μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχωνεσαι δεν χρειαζεται ιντερνετ για single.Aπλως κανε login κανονικα με το account σου και μολις δει οτι δεν εχει internet θα μπει offline mode.Δοκιμασμενο

 

Ουφ ευχαριστώ. Save etc που κάνει όμως; Μέχρι τώρα έχω αλλάξει 4 διαφορετικά pc και 100% κάνει save KAI online αν μη τι άλλο. Ελπίζω να σώζει local achievements κτλ και να τα ανεβάζει όταν ξανασυνδεθώ. Θα το τσεκάρω, ή αν το έχεις δεί πές μου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασικά οι μονάδες που υπάρχουν στο campaign θα μπουν στο skirmish/multi με τα expansions...

 

Θες να πεις ότι οι μονάδες που υπάρχουν στο campaign (οι οποίες είναι αντικειμενικά πολλές) δεν θα μπορείς να τις πάρεις στο multi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Θες να πεις ότι οι μονάδες που υπάρχουν στο campaign (οι οποίες είναι αντικειμενικά πολλές) δεν θα μπορείς να τις πάρεις στο multi?

 

θέλω να πω ότι υποθέτω πως κάποιες μονάδες που έχουμε τώρα στο campaign αλλά δεν υπάρχουν σε skimirsh/multiplayer θα μπουν στα expansions

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...