Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πωλείται guest pass... 15 μέρες ή 7 ώρες ότι τελειώσει πρώτο. Προσφορές εδώ σε Ιαπωνικά Γιεν ή Ινδικές Ρούπιες.

 

σύντομα όμως γιατί θα ξεκινήσω το campaign σε λίγο και θα χαθώ για το σουκου...

 

εντιτ: δώσαμε- δώσαμε...

Επεξ/σία από alexzzz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πωλείται guest pass... 15 μέρες ή 7 ώρες ότι τελειώσει πρώτο. Προσφορές εδώ σε Ιαπωνικά Γιεν ή Ινδικές Ρούπιες.

 

σύντομα όμως γιατί θα ξεκινήσω το campaign σε λίγο και θα χαθώ για το σουκου...

 

εντιτ: δώσαμε- δώσαμε...

Επεξ/σία από alexzzz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
θα πρεπει να το κανουμε ολοι αυτο?

 

no idea...

 

btw το 1ο expansion θα λέγεται "Heart of the Swarm", αν δεν το ανέφερε ήδη κάποιος :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
θα πρεπει να το κανουμε ολοι αυτο?

 

no idea...

 

btw το 1ο expansion θα λέγεται "Heart of the Swarm", αν δεν το ανέφερε ήδη κάποιος :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

no idea...

 

btw το 1ο expansion θα λέγεται "Heart of the Swarm", αν δεν το ανέφερε ήδη κάποιος :o

 

2ο Legacy of the Void!

και σε μια σελιδα που ειχα δει ελεγε realese date και για τα 2 νοεμβριο αλλα σε αλλες πιο γνωστες ελεγε unknown.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

no idea...

 

btw το 1ο expansion θα λέγεται "Heart of the Swarm", αν δεν το ανέφερε ήδη κάποιος :o

 

2ο Legacy of the Void!

και σε μια σελιδα που ειχα δει ελεγε realese date και για τα 2 νοεμβριο αλλα σε αλλες πιο γνωστες ελεγε unknown.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελειωσα το campaign (25/26 w00t?), απο τις καλυτερες single player εμπειρειες που ειχα εδω και καμποσα χρονια. Στο normal πρεπει να μου πηρε κανα 15ωρο, μια χαρουλα (στο hard θα ηθελα διπλασιο χρονο στανταρ), εδω ζουμε στην εποχη που τα 5ωρα single-player πανε να γινουν στανταρ. Τρελη ανυπομονησια για το πως θα συνεχιζει το στορυ στο επομενο!

 

Ηρθε η ωρα να λιωσουμε στο multi :D

 

Αυτό ακριβώς. Απορώ πως κάποιοι ξενέρωσαν με τη διάρκεια.

Καλά να μην πούμε και για το άπειρο replayability που δίνουν τα achievements.

Εγώ λάτρεψα το prophecy part και ώντας 2 missions απο το τέλος παίζω και ξαναπαίζω τις αποστολές για να μην τελειώσει (όχι επειδή είναι μικρό το game αλλα επειδή εγώ είμαι λιωμένος)

 

Το μόνο μου πρόβλημα με το παιχνίδι είναι οτι έχω φάει 5-6 crash, όλα σε διαφορετικά setups και σίγουρα δεν αρμενίζω εγώ στραβά αλλα ο γιαλός είναι στραβός.

ΕΥΤΥΧΩΣ τα περισσότερα σε loading screens.

 

Παιχνιδάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελειωσα το campaign (25/26 w00t?), απο τις καλυτερες single player εμπειρειες που ειχα εδω και καμποσα χρονια. Στο normal πρεπει να μου πηρε κανα 15ωρο, μια χαρουλα (στο hard θα ηθελα διπλασιο χρονο στανταρ), εδω ζουμε στην εποχη που τα 5ωρα single-player πανε να γινουν στανταρ. Τρελη ανυπομονησια για το πως θα συνεχιζει το στορυ στο επομενο!

 

Ηρθε η ωρα να λιωσουμε στο multi :D

 

Αυτό ακριβώς. Απορώ πως κάποιοι ξενέρωσαν με τη διάρκεια.

Καλά να μην πούμε και για το άπειρο replayability που δίνουν τα achievements.

Εγώ λάτρεψα το prophecy part και ώντας 2 missions απο το τέλος παίζω και ξαναπαίζω τις αποστολές για να μην τελειώσει (όχι επειδή είναι μικρό το game αλλα επειδή εγώ είμαι λιωμένος)

 

Το μόνο μου πρόβλημα με το παιχνίδι είναι οτι έχω φάει 5-6 crash, όλα σε διαφορετικά setups και σίγουρα δεν αρμενίζω εγώ στραβά αλλα ο γιαλός είναι στραβός.

ΕΥΤΥΧΩΣ τα περισσότερα σε loading screens.

 

Παιχνιδάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2ο Legacy of the Void!

και σε μια σελιδα που ειχα δει ελεγε realese date και για τα 2 νοεμβριο αλλα σε αλλες πιο γνωστες ελεγε unknown.....

 

για το Heart of the Swarm το διαβάζεις ingame αφού το έχεις τερματίσει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2ο Legacy of the Void!

και σε μια σελιδα που ειχα δει ελεγε realese date και για τα 2 νοεμβριο αλλα σε αλλες πιο γνωστες ελεγε unknown.....

 

για το Heart of the Swarm το διαβάζεις ingame αφού το έχεις τερματίσει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς. Απορώ πως κάποιοι ξενέρωσαν με τη διάρκεια.

Καλά να μην πούμε και για το άπειρο replayability που δίνουν τα achievements.

Εγώ λάτρεψα το prophecy part και ώντας 2 missions απο το τέλος παίζω και ξαναπαίζω τις αποστολές για να μην τελειώσει (όχι επειδή είναι μικρό το game αλλα επειδή εγώ είμαι λιωμένος)

 

Το μόνο μου πρόβλημα με το παιχνίδι είναι οτι έχω φάει 5-6 crash, όλα σε διαφορετικά setups και σίγουρα δεν αρμενίζω εγώ στραβά αλλα ο γιαλός είναι στραβός.

ΕΥΤΥΧΩΣ τα περισσότερα σε loading screens.

 

Παιχνιδάρα.

 

 

 

Εγω προσωπικα γκρινιαζω γιατι οχι μονο τους πηρε 7 χρονια, οχι μονο μας το δινουν σε 3 δοσεις, οχι μονο γενικα ο προγραμματισμος ειναι ελεινος για να εχει τετοιες απαιτησεις με τετοια γραφικα αλλα δεν μας δινουν και αρκετο βαθος ωστε να πουμε οκ ας περιμενουμε και για τα αλλα 2...Εγω σε 9 ωρες το τελειωσα και οχι 15 οποτε τι πρεπει να πω ? Μπραβο στην Blizzard ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς. Απορώ πως κάποιοι ξενέρωσαν με τη διάρκεια.

Καλά να μην πούμε και για το άπειρο replayability που δίνουν τα achievements.

Εγώ λάτρεψα το prophecy part και ώντας 2 missions απο το τέλος παίζω και ξαναπαίζω τις αποστολές για να μην τελειώσει (όχι επειδή είναι μικρό το game αλλα επειδή εγώ είμαι λιωμένος)

 

Το μόνο μου πρόβλημα με το παιχνίδι είναι οτι έχω φάει 5-6 crash, όλα σε διαφορετικά setups και σίγουρα δεν αρμενίζω εγώ στραβά αλλα ο γιαλός είναι στραβός.

ΕΥΤΥΧΩΣ τα περισσότερα σε loading screens.

 

Παιχνιδάρα.

 

 

 

Εγω προσωπικα γκρινιαζω γιατι οχι μονο τους πηρε 7 χρονια, οχι μονο μας το δινουν σε 3 δοσεις, οχι μονο γενικα ο προγραμματισμος ειναι ελεινος για να εχει τετοιες απαιτησεις με τετοια γραφικα αλλα δεν μας δινουν και αρκετο βαθος ωστε να πουμε οκ ας περιμενουμε και για τα αλλα 2...Εγω σε 9 ωρες το τελειωσα και οχι 15 οποτε τι πρεπει να πω ? Μπραβο στην Blizzard ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Εγω προσωπικα γκρινιαζω γιατι οχι μονο τους πηρε 7 χρονια' date=' οχι μονο μας το δινουν σε 3 δοσεις, οχι μονο γενικα ο προγραμματισμος ειναι ελεινος για να εχει τετοιες απαιτησεις με τετοια γραφικα αλλα δεν μας δινουν και αρκετο βαθος ωστε να πουμε οκ ας περιμενουμε και για τα αλλα 2...Εγω σε 9 ωρες το τελειωσα και οχι 15 οποτε τι πρεπει να πω ? Μπραβο στην Blizzard ?[/quote']

 

Εσυ γενικως γκρινιαζεις σε αυτο το φορουμ.

 

Η ερωτηση μου ειναι η εξης: εαν εβγαινε ενα RTS με 80 ωρες παιχνιδι για την καθε φυλη, πως στο καλο θα το τερματιζε ο κοσμος;

Η εκαστοτε εταιρεια πρεπει να σου δινει ενα οριο, να πεις «το ξεσκισα!»

Άπολαυστε το οσο ειναι, στην τελικη τι ειναι 40€ στην αιωνιοτητα;

 

Να εβγαινε ενα baldur's gate 3, (οταν στο δυο καποιοι μιλανε για πανω απο 100+ ωρες) με 40 ωρες να το συζητουσαμε.

 

Εσυ που το τελειωσες σε 9 ωρες πες ενα μεγαλο μπραβο στον εαυτο σου κ πιες κ ενα σφηνακι τσιπουρο στην υγεια σου!

 

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...