Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια υπαρχει πιθανοτητα να παιξει το starcraft 2 σε laptop με τα εξης specs εστω και σε super low? δε με νοιαζει να ειναι τα γραφικα starcraft 1 αρκει να παιξει:

 

CPU: Intel Core Duo T2400 @ 1.83 GHz (Dual Core)

RAM: 4 GB DDR2 Dual Channel @ 332.5 MHz

GPU: ATI Mobility Radeon X1400 @ 512 MB

OS: Windows XP SP3

 

ευχαριστω πολυ

 

Εγώ εχω C2D T5600, 2,5gb @667 και x1600 mobility me windows 7 και να πιάνω 30 fps στα χαμηλοτερα settings πρέπει να βάλω τα γραφικά των windows σε xp mode. Και το πρόβλημα είναι στη gpu...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

 

Ξεκινάμε ένα Πρωτάθλημα για το Starcraft 2 (1v1) σύντομα. Αφορά παίχτες κάθε επιπέδου οπότε αν παίζετε ή σας ενδιαφέρει να παίξετε το game σε πιο ανταγωνιστικό επίπεδο join us.

 

Οι Εγγραφές θα κλείσουν στις 5-Φεβρουαρίου. Μέχρι τότε μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή στο blog που χρησιμοποιούμε προσωρινά.

 

 

Ευχαριστούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

StarCraft 2 & GreekWarriors Tour

Ένα online τουρνουά για το StarCraft 2 ... Σας περιμένουμε η συμμετοχή είναι το παν ! Καλή μας διασκέδαση ! & καλή επιτυχία σε όλους ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνονται συχνά τουρνουά στα οποία και εγώ σαν άτομο αλλά και συνολικά σαν site και community βοηθάμε, απλά δεν τα ανακοινώνουμε όλα και παντού γιατί θα γίνεται χαμός από spam κτλ ...

Καλό θα είναι όποιος ενδιαφέρεται για τέτοια event γενικά να επισκέπτεται το site :)

 

Όπως και να 'χει ... thanx :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...