Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάθε βράδυ παρατηρώ εδώ και μέρες δεν μπορεί να παίξει κανείς online λόγω κρεμάσματος στον σερβερ τους.

Το πρωί και το μεσημέρι όλα κανονικά.

Το έχει παρατηρήσει και κανείς άλλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάθε βράδυ παρατηρώ εδώ και μέρες δεν μπορεί να παίξει κανείς online λόγω κρεμάσματος στον σερβερ τους.

Το πρωί και το μεσημέρι όλα κανονικά.

Το έχει παρατηρήσει και κανείς άλλος?

μετά τις 12 και μέχρι τις ~3 που βγαίνουμε για 3v3 και 4v4 παίζει κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ακούσει για κάποιο τέτοιο πρόβλημα και στα φόρουμ δεν έχει γραφτεί κάτι...

Μάλλον κάτι παίζει με την σύνδεσή σου τσέκαρέ το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση ,αλλα μου κάνει εντύπωση που άλλες ωρες ειναι εντάξει και αυτό άρχισε με τα την τελευταια

αναβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε βράδυ παρατηρώ εδώ και μέρες δεν μπορεί να παίξει κανείς online λόγω κρεμάσματος στον σερβερ τους.

Το πρωί και το μεσημέρι όλα κανονικά.

Το έχει παρατηρήσει και κανείς άλλος?

 

οχι και εγω μια χαρα ειμαι . Κατι δεν παει καλα στο τελευταιο σου update ισως ? Κανε μια επανεγκατασταση αν και να εχει προβλημα μονο τα βραδια ειναι λιγο περιεργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι και εγω μια χαρα ειμαι . Κατι δεν παει καλα στο τελευταιο σου update ισως ? Κανε μια επανεγκατασταση αν και να εχει προβλημα μονο τα βραδια ειναι λιγο περιεργο

ένα repair αρκεί, μην πάμε κατευθείαν σε reinstall :)

 

btw, κάποια disconnects γίνονται και σε μένα αραιά και που, άλλα είναι μόνο battle.net disconnects (και πάλι σε κρατάει στο παιχνίδι, απλώς μετά πρέπει να ξαναμπεις στο party)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα, ενα καλο γελιο το πρωι για να παει καλα η υπολοιπη μερα :D Ο Warfield, ο Valerian και το αρχικο υφος του δρακου εκλεψαν την παρασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Leaked HotS teaser

 

MEGA SPOILER ALERT: βλέπωντας το teaser (που όντως φαίνεται αληθινό), νομίζω ότι και το LEAKED ENDING video που έχει δίπλα στα βίντεο είναι επίσης αληθινό. Κυρίως για το "counter attack" του Mensk. Φτου, και το είδα -σχεδόν- όλο :-(

Επεξ/σία από Athanasios2104
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να περιμένω... :( ρε γμτ περίμενα κάτι παραπάνω. Κάτι σε στυλ Wrath of the Lich King trailer.

1/6 λήγει το NDA απ' ότι λένε και θα βγουν πληροφορίες από όσους είδαν preview από κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το θεο και την παναγια ωρες ωρες το σκεφτομαι αν δεν ειχαμε την Blizzard τι στο διαολο θα καναμε στα PC μας!! :)

 

Να υποθεσω οτι εισαι μικρος και δεν βλεπεις τσοντες ??? χαχαχα ...εγω παντως ειμαι 16 ωρες τη μερα στο Pc και μονο diablo εχω παιξει και πλεον starcraft 2 απο Blizz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να περιμένω... :( ρε γμτ περίμενα κάτι παραπάνω. Κάτι σε στυλ Wrath of the Lich King trailer.

1/6 λήγει το NDA απ' ότι λένε και θα βγουν πληροφορίες από όσους είδαν preview από κοντά.

Ε δεν ηταν δα και επισημη ανακοινωση.Leak ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...