Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ps1: oi collectors είναι απο χθες στα καταστήματα (τα έδιναν και χθες και ofc και σήμερα). να το χαρείτε όσοι το πάρετε (normal / collectors)

 

Όσοι πήρατε ή θα πάρετε, μην ποστάρετε spoilers!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

my life for aiur 

 

sDp8vWf.jpg

 

περιμενω να παω σπιτι το βραδυ να το χαρω. δοκιμασα να τα παίξω όλα από την αρχή αλλά είναι ΑΠΕΙΡΑ μεγάλα και το 1 και το 2. άρα πάμε να δούμε το legacy μία και ίσως μπουνε και τα άλλα σε σειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας δουλεύεις ρε παυλο που είναι άπειρα μεγάλα το 1 και 2?

Εκτός αν εννοείς το Starcraft I + BroodWar και το  SC2:WoL + HotS. Τότε ναι. Αλλιώς τα 2 chapters του SC...klain!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν το κάθε chapter είναι ~ 11-15h /played για να βγει είναι μεγαλύτερα από τα περισσότερα παιχνίδια που κυκλοφορούνε με τόσο duration. οκ δεν είναι όπως τα παλιά αλλά sc2 vanilla + hots είναι σαν standalone μαζί με cutscenes αρκετά τίμια (πάντα σε σχέση με ότι κυκλοφορεί) ΙΜΟ πάντα : /

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αν τα παίξει κανείς έως και hard, ΟΚ δεν είναι πάρα πολύ μεγάλα αλλά και πάλι μεγαλύτερα από το μέσο όρο.

Αν παίξετε brutal και δεν είστε Νοτιοκορεάτες, τότε θέλουν δουλίτσα και θα απασχοληθείτε αρκετά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως το περιμενα, το ξεφτιλισμενο Πλαισιο ακυρωσε την προπαραγγελια μου μολις βγηκε το παιχνιδι. Δευτερη φορα που συμβαινει με προπαραγγελια collector. η πλακα ειναι οτι αυτη την στιγμη στο σαιτ πουλανε την collector "αμεσα".

θα τους παρω σε λιγο τηλεφωνο να τους χεσω. τα νευρα μου γαμω.  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:


Μόλις κατέφθασε και ετοιμάζομαι για λιώσιμο ετσι λοιπόν ολοκληρώθηκε αλλο ενα παιχνίδι με collectors :)

 

απο που την πηρες; ξερεις κανει που μπορω να βρω την collector?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως το περιμενα, το ξεφτιλισμενο Πλαισιο ακυρωσε την προπαραγγελια μου μολις βγηκε το παιχνιδι. Δευτερη φορα που συμβαινει με προπαραγγελια collector. η πλακα ειναι οτι αυτη την στιγμη στο σαιτ πουλανε την collector "αμεσα".

θα τους παρω σε λιγο τηλεφωνο να τους χεσω. τα νευρα μου γαμω.  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:

 

απο που την πηρες; ξερεις κανει που μπορω να βρω την collector?

 

Χτές ενας φίλος ειχε κανει προπαραγγελία απο ιούνιο ! και πήγε να πάρει το παιχνίδι και 2 ημέρες τώρα ταλαιπωρείται μια λεει του έφεραν το απλό μια το έχασαν κτλπ και εγω το παράγγειλα ενα βράδυ πριν κυκλοφορήσει απο το site και την αλλη ημέρα το είχα στο κατάστημα του πειραιά , απλα θέλω να πω τελικά μαλλον δεν εχει σημασία ποτε θα το παραγείλεις

 

Υ.Γ : Το παιχνίδι ειναι καταπληκτικό

απο που την πηρες; ξερεις κανει που μπορω να βρω την collector?

 

Το παράγειλα απο το site απο το πλαίσιο ενα βράδυ πριν κυκλοφορήσει και την αλλη μέρα στις 10 ηταν στο κατάστημα του πειραιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ την πήρα on the fly από το ράφι του πλαισίου. έχω 2 collectors κρατημένα σε public κέντρο θεσσαλονίκης και cosmos εάν κανένας θέλει. όποιος ενδιαφέρεται pm για να του δώσω τα στοιχεία μου να πάει να το πάρει (ή να του το στείλουν dunno)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ την πήρα on the fly από το ράφι του πλαισίου. έχω 2 collectors κρατημένα σε public κέντρο θεσσαλονίκης και cosmos εάν κανένας θέλει. όποιος ενδιαφέρεται pm για να του δώσω τα στοιχεία μου να πάει να το πάρει (ή να του το στείλουν dunno)

 

παύλο θεέ πάρε την ΠΑΕ!

 

@KilliK, Ρε συ, εγώ την παράγγειλα Κυριακή βράδυ και χθες έφυγε από Αθήνα με courier για να μου έρθει... Δεν κάνεις κάνα ευχέλαιo;! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...