Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.game.co.uk/Games/PC-Games-and-Downloads/Strategy-Real-Time/Starcraft-II-Wings-of-Liberty-Collectors-Edition/~r349913/?s=starcraft

 

 

πάουερ πράγματα!! Ελπίζω να μην φάμε ξενέρωμα!

 

Η αναζήτηση μου για online αγορά (χωρίς dvd κλπ) παραμένει... όποιος μάθει κάτι να το ποστάρει

 

στο game.co.uk σίγουρα θα το βγάλουν για online αγορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν εχει το campaign θα ειναι πολυ καλη φαση γιατι μολις βγει το release δεν νομιζω να ασχοληθω με αυτο... ετσι ειχα κανει και στο πρωτο...βουρ στο Battle.NET

 

Λογικα θα ισχυουν τα βετα που εχουμε ...

 

Για οnline version θελω να πιστευω οτι θα βγαλει η Blizzard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αναζήτηση μου για online αγορά (χωρίς dvd κλπ) παραμένει... όποιος μάθει κάτι να το ποστάρει

 

αν θυμάμαι καλά, επίσημη ανακοίνωση της blizz για το θέμα αναφέρει ότι θα είναι διαθέσιμο για οnline αγορά/download από το battle.net store μερικές ημέρες μετά την επίσημη κυκλοφορία στα καταστηματα.

 

Οπότε αν κάποιος θέλει να το παίξει από την πρώτη ημέρα κυκλοφορίας θα πρέπει να αγοράσει retail συσκευασία.

 

Ίσως να μην αξίζει η μικρή επιπλέον αναμονή γιατί -μάλλον- η τιμή θα είναι ίδια με την retail έκδοση:-S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο δεν το καταλαβαινω . Γιατι η retail να εχει ιδια τιμη με την Online ? Πληρωνω DVD ? Συσκευασια ? Manual ?

 

Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου αλλά αν είναι να γλιτώσω αποστολές/παραλαβές/κουτιά/dvd/manual τα δίνω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο δεν το καταλαβαινω . Γιατι η retail να εχει ιδια τιμη με την Online ? Πληρωνω DVD ? Συσκευασια ? Manual ?

ουσιαστικά ναι, είναι πολύ μεγαλύτερο κέρδος για την blizz (99,9%) αν το κατεβάσεις αντί να το αγοράσεις σε retail συσκευασία (όπως είπες συσκευασία, dvd, μεταφορικά, προμύθειες... κλπ.)

 

Μάλλον βασίσονται ότι θα πληρώσεις το ίδιο τίμημα γιατί η αγορά θα είναι άμεση και ανέξοδη (δεν στύνεσαι στην ουρά, δεν ψάχνεις παρκινγκ κάθεσε στο σαλόνι σου και αποκτάς το προιον χωρίς να σηκωθείς από την καρέκλα...)

 

και μάλλον θα το μονοπωλήσει στο battle.net store.

Εκεί δεν θα έχει μεσολαβητές και προμήθειες και θα πηγαίνει κατευθείαν στην "μαμα" το 99,9% του κέρδους.

 

 

Με προιόν που θα πουλάει σαν ζεστό ψωμί, φαίνεται να έχουν και το μαχαίρι και την πίτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το chat, το έχω ακούσει και εγώ... για το LAN όμως πρώτη φορά...

 

---------- Προσθήκη στις 10:16 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 10:02 ----------

 

επίσης, αυτό το site που πολυδιαφημίστηκε, και που έδινε και 20 αντίτυπα του παιχνιδιού, εδώ και 2-3 μέρες έχει σταματήσει να με ενημερώνει για το ποιοι λαμβάνουν μέρος στο thread του διαγωνισμού και σήμερα που μπήκα να δω τι παίζει, μου γράφει "The page cannot be found"...

 

ξέρει κανείς τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σας αρέσει τόσο πολύ αυτό το starcraft που είναι ένα παιχνίδι στρατηγικής της περασμένης δεκαετίας. Δεν θα με πείραζε αν αυτό δεν επηρέαζε την κυκλοφορία του DIABLO 3. Κάθονται και βγάζουν τα starcraft και όλες τις αηδίες και δεν κάθονται να ετοιμάσουν κανένα παιχνίδι της προκοπής. Τι starcraft τι age of empires. Τα ίδια είναι. Δεν είδα όμως καμιά μανία με το age of empires. Τέλος πάντων γούστα είναι αυτά και εκφράζω την δυσαρέσκεια μου για τις συνεχείς ακυρώσεις του DIABLO 3.

Και όχι τίποτα άλλο αλλά δεν βγαίνει και κανένα DIABLO clone. Μόνο το torcrhlight βγήκε και αυτό......μισό.

Εν έτη 2010 η κυκλοφορία του starcraft μου μοιάζει άκαιρη και άκυρη. Εκτός μόδας εντελώς.

 

Φιλικά πάντα.

 

 

 

Άσε μας ρε Blizzard...σε μάθαμε....μας κούρασες. Δώσε το franchise στους Ρώσους μπας και δούμε καμιά άσπρη μέρα.

Επεξ/σία από jvgrjohn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί αρέσουν τα manager/pro/fifa/nba/car games...gtpk όλα... :o

 

ναι κούρασε, για αυτό όλα τα games της πουλάνε σαν καραμέλες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σας αρέσει τόσο πολύ αυτό το starcraft που είναι ένα παιχνίδι στρατηγικής της περασμένης δεκαετίας. Δεν θα με πείραζε αν αυτό δεν επηρέαζε την κυκλοφορία του DIABLO 3. Κάθονται και βγάζουν τα starcraft και όλες τις αηδίες και δεν κάθονται να ετοιμάσουν κανένα παιχνίδι της προκοπής. Τι starcraft τι age of empires. Τα ίδια είναι. Δεν είδα όμως καμιά μανία με το age of empires. Τέλος πάντων γούστα είναι αυτά και εκφράζω την δυσαρέσκεια μου για τις συνεχείς ακυρώσεις του DIABLO 3.

Και όχι τίποτα άλλο αλλά δεν βγαίνει και κανένα DIABLO clone. Μόνο το torcrhlight βγήκε και αυτό......μισό.

Εν έτη 2010 η κυκλοφορία του starcraft μου μοιάζει άκαιρη και άκυρη. Εκτός μόδας εντελώς.

 

Φιλικά πάντα.

 

 

 

Άσε μας ρε Blizzard...σε μάθαμε....μας κούρασες. Δώσε το franchise στους Ρώσους μπας και δούμε καμιά άσπρη μέρα.

 

Τι ποδοσφαιρο, τι μπασκετ, τι πολο, τι βολευ? Ολα τα ιδια ειναι. Αφου ειναι σπορ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα μας κανει ο φιλος ... δε μπορω να το εκλαβω ως σοβαρο ποστ...

παντως στο οτι τι starcraft τι age of empires απαντησες μονος σου

Για να παιζουν ολοι starcraft μαλλον θα υπαρχει καποια διαφορα.

Σε προκαλω να δεις στις ειδησεις 27 του μηνος στιγμιοτυπα απο ολο τον κοσμο με τον χαμο που θα γινει στα καταστηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...