Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Εγώ πάντως αν ήμουν ο Ρεχάγκελ θα είχα φύγει τρέχοντας από αυτήν την παλιοχώρα. Απορώ πως μας ανέχεται ο άνθρωπος. Πολύ απλά δεν είμαστε εμείς για να κάνουμε προκοπή. Καθόμαστε και βρίζουμε τον άνθρωπο που μας έχει βάλει στον χάρτη και μας έχει κρατήσει σ' αυτόν εδώ και πόσα χρόνια. Άξιοι της μοίρας μας είμαστε. Πολύ απλά.

 

+1

 

Φαντάσου πόσοι έχουν γράψει εδώ μέσα,άλλοι τόσοι @@λογοι υπάρχουν εκτός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

+1

 

Φαντάσου πόσοι έχουν γράψει εδώ μέσα,άλλοι τόσοι @@λογοι υπάρχουν εκτός!

 

Για να καταλάβω δηλαδή, όποιος δε συμφωνεί με τη γνώμη σου είναι @@λόγος?

 

Τι στο διάλο, ποσοστά από το Ρεχάγκελ παίρνετε? Ούτε σε συλλογικό επίπεδο τέτοια προσωπολατρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τη γνώμη μου η καραμέλα ότι ο Οτο μας κάνει χάρη και ότι θα πρέπει να τον ευχαριστούμε ,είναι τραγική και γραφική πλέον.Σαφώς και τον ευχαριστούμε αλλα η ζωή συνεχίζεται και πάμε για άλλα.Κανείς δεν είναι υπεράνω κριτικής.Στο μπάσκετ που η ομάδα είναι καταξιωμένη , ο Γιαννάκης βγήκε 2ος στο κόσμο, 1ος στην ευρώπη με αντιπάλους που είχαν καλύτερο υλικό.Στο ευρωμπασκετ της Ισπανίας ο Γιαννάκης τα σκάτωσε, τι σημαίνει οτι η κριτική που του ασκήθηκε μετά ήταν άκυρη; η μήπως είμαστε αγνώμονες; εγω ξέρω οτι με τόσε απουσίες , ο Καζλάουσκας πήρε χάλκινο με την εθνική που αν εμενε ο Γιαννάκης χλωμό κόβω την είσοδο στα ημιτελικά...Συμπερασματικά, η κριτική επιτρέπεται, αρκεί να είναι βάσιμη. Ο Ρεχάγκελ με τις επιλογές του δείχνει οτι δεν παρακολουθεί το ελληνικό πρωτάθλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Φαντάσου πόσοι έχουν γράψει εδώ μέσα,άλλοι τόσοι @@λογοι υπάρχουν εκτός!

Αφού λοιπόν μας έδωσε κάποτε ένα κυπελο ο Όττο, ένας δημοσιογράφος είπε χθες ότι πρέπει τώρα συμφωνα με τη λογική σας να κάτσει η ομάδα πάνω σε εκείνες τις δάφνες, να ταριχεύσουμε τον Ρεχάγκελ να τον κάνουμε Άγιο και να τον γιορτάζουμε την ημέρα της κατάκτησης τού κυπέλου και να σταματήσουμε να πηγαίνουμε σε οπιαδήποτε άλλη διοργάνωση(με την έννοια ότι σε όποια διοργάνωση πήγαμε έκτοτε έχουμε διασυρθεί).

Κάπως έτσι δεν το λες κι εσύ?

Πάρτε το χαμπάρι μερικοί ότι το σλόγκαν "όταν εμείς χτίζαμε Παρθενώνες εσείς..."

είναι αυτό που μας έφερε σαν χώρα σε αυτή τη δυσκολη κατάσταση που βιώνουμε όλοι μα και όχι μόνο ποδοσφαιρικά.

Η ζωή προχωρεί ο κόσμος παράγει συνεχώς νέες ιδέες και πλούτο κι εμείς εδώ σε όλα τα επίπεδα κοιμόμαστε τον ύπνο τού δικαίου.Αλλάξτε μυαλά.Εκείνη η επιτυχία πάει πέρασε.Αν ηθελε ο Ρεχάγκελ να σώσει την υστεροφημία του ας μην ανανέωνε άλλο με την Εθνική ομάδα και θα ήταν πράγματι σαν Εθνικός ήρωας έκτοτε.Έτσι όμως όπως το πάει φροντίζει να χαλάει μερα με τη μέρα την καλή εικόνα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω δηλαδή, όποιος δε συμφωνεί με τη γνώμη σου είναι @@λόγος?

 

Τι στο διάλο, ποσοστά από το Ρεχάγκελ παίρνετε? Ούτε σε συλλογικό επίπεδο τέτοια προσωπολατρεία.

 

 

Όχι φίλε μου.ΑΛλά μας τα έχετε κάνει Τ00000ΣΑ με τις και καλά θεωρίες..Να ο ένας,χάλια ομάδα,χάλια το ένα χάλια το άλλο.Το λέμε μια,δυο,τρεις.Είπαμε πώς έπρεπε να γίνει,και ποιοί έπρεπε να παίζουν.και συνεχίζετε για ένα παιχνίδι..Έλεος!!Πολύ μπλα μπλα..άσκοπο.

 

Με είδες κάπου να υμνώ τον Ρεχάγκελ,και τον κάθε ρεχάγκελ;

Πάτε βρείτε παίκτες,και κατεβάστε ομάδα.Αλλά με τόσο pro και manager έχετε χαζέψει,και νομίζετε ότι θα κάνετε θαύματα.Το έχετε κουράσει το θέμα αρκετά...υπερβολικά θα έλεγα για ένα παιχνίδι..Αλλά αν στο μυαλό σας,βάζετε ότι η κορέα είναι πιο λίγοι από μας,τότε αυτά τα αποτελέσματα έχουμε.Τί να πουν οι Αυστραλοί που έφαγαν 4;Πιστεύω ότι θα τους κρεμάσουν από τα @@ ανάποδα,για τα τέσσερα γκολ που έφαγαν.Ναι ήταν γερμανία,αλλά δεν αλλάζει κάτι.

Δεν είχαμε ποτέ καλή ομάδα,μια μικρή ομάδα ήμασταν που όπως μπορούσαμε παίζαμε.Ούτε ποσοστά ούτε τίποτα,απλά ΔΕΝ έχουμε τα μυαλά που έχετε,και ούτε λέμε ότι μας κάνει χάρη ο ρεχάγκελ..Το συζητήσαμε,είπαμε πιο ήταν το λάθος,αλλά δεν μπορώ να βλέπω σελίδες ολόκληρες 3μέρες μετά το παιχνίδι,να λέτε ΜΑΛΑΚΙΕΣ!Χαμηλώστε τα στάνταρ σας λίγο σε όλους τους τομείς της ζωής σας! Δεν είμαστε οι γαμάτοι του κόσμου!

 

Get a life και σταματήστε την τόση γκρίνια!Εκτός και αν είναι καταθέστε για προπονητές να σας πάρουν .

 

 

@ geovard ,αγόρι μου τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ΛΕΣ.ΝΟΙΩΘΕΙΣ; Με είδες να λέω κάτι για τον ρεχάγκελ,οτι να λέω κάτι για το 2004;Με είδες κάπου να λέω ότι σχολίασες,ΟΧΙ,τότε πάψε για λίγο,και νοιώσε στο που διαφωνώ μαζί σας.

Άλλες τρεις φορές πιο πριν έγγραψα εδώ μέσα και το μετάνοιωσα με τις απαντήσεις που βλέπω και παίρνω με email..Για unsubscribe είναι το θέμα,και να αφήσουμε τους ειδικούς να μιλάνε μόνοι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω δηλαδή, όποιος δε συμφωνεί με τη γνώμη σου είναι @@λόγος?

 

Τι στο διάλο, ποσοστά από το Ρεχάγκελ παίρνετε? Ούτε σε συλλογικό επίπεδο τέτοια προσωπολατρεία.

 

Καλα ο Manuel μερικες σελιδες πισω ειπε οτι "η Εθνικη Ελλαδος ειναι ΟΜΑΔΑ"... :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε μου.ΑΛλά μας τα έχετε κάνει Τ00000ΣΑ με τις και καλά θεωρίες..Να ο ένας,χάλια ομάδα,χάλια το ένα χάλια το άλλο.Το λέμε μια,δυο,τρεις.Είπαμε πώς έπρεπε να γίνει,και ποιοί έπρεπε να παίζουν.και συνεχίζετε για ένα παιχνίδι..Έλεος!!Πολύ μπλα μπλα..άσκοπο.

 

Με είδες κάπου να υμνώ τον Ρεχάγκελ,και τον κάθε ρεχάγκελ;

Πάτε βρείτε παίκτες,και κατεβάστε ομάδα.Αλλά με τόσο pro και manager έχετε χαζέψει,και νομίζετε ότι θα κάνετε θαύματα.Το έχετε κουράσει το θέμα αρκετά...υπερβολικά θα έλεγα για ένα παιχνίδι..Αλλά αν στο μυαλό σας,βάζετε ότι η κορέα είναι πιο λίγοι από μας,τότε αυτά τα αποτελέσματα έχουμε.Τί να πουν οι Αυστραλοί που έφαγαν 4;Πιστεύω ότι θα τους κρεμάσουν από τα @@ ανάποδα,για τα τέσσερα γκολ που έφαγαν.Ναι ήταν γερμανία,αλλά δεν αλλάζει κάτι.

Δεν είχαμε ποτέ καλή ομάδα,μια μικρή ομάδα ήμασταν που όπως μπορούσαμε παίζαμε.Ούτε ποσοστά ούτε τίποτα,απλά ΔΕΝ έχουμε τα μυαλά που έχετε,και ούτε λέμε ότι μας κάνει χάρη ο ρεχάγκελ..Το συζητήσαμε,είπαμε πιο ήταν το λάθος,αλλά δεν μπορώ να βλέπω σελίδες ολόκληρες 3μέρες μετά το παιχνίδι,να λέτε ΜΑΛΑΚΙΕΣ!Χαμηλώστε τα στάνταρ σας λίγο σε όλους τους τομείς της ζωής σας! Δεν είμαστε οι γαμάτοι του κόσμου!

 

Get a life και σταματήστε την τόση γκρίνια!Εκτός και αν είναι καταθέστε για προπονητές να σας πάρουν .

 

 

@ geovard ,αγόρι μου τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ΛΕΣ.ΝΟΙΩΘΕΙΣ; Με είδες να λέω κάτι για τον ρεχάγκελ,οτι να λέω κάτι για το 2004;Με είδες κάπου να λέω ότι σχολίασες,ΟΧΙ,τότε πάψε για λίγο,και νοιώσε στο που διαφωνώ μαζί σας.

Άλλες τρεις φορές πιο πριν έγγραψα εδώ μέσα και το μετάνοιωσα με τις απαντήσεις που βλέπω και παίρνω με email..Για unsubscribe είναι το θέμα,και να αφήσουμε τους ειδικούς να μιλάνε μόνοι τους.

 

Έλα εντάξει, είναι φανερό ότι δεν το πολυέχεις. Δεν γουστάρεις να διαβάζεις τις απόψεις μας? Ignore. Ειδάλλως drink a shut the fuck up.

 

Την είδαμε όλοι εδώ μέσα μαμιάδες της γειτονιάς και όλοι οι άλλοι λένε μλκίες εκτός από εμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε μου.ΑΛλά μας τα έχετε κάνει Τ00000ΣΑ με τις και καλά θεωρίες..Να ο ένας,χάλια ομάδα,χάλια το ένα χάλια το άλλο.Το λέμε μια,δυο,τρεις.Είπαμε πώς έπρεπε να γίνει,και ποιοί έπρεπε να παίζουν.και συνεχίζετε για ένα παιχνίδι..Έλεος!!Πολύ μπλα μπλα..άσκοπο.

 

Με είδες κάπου να υμνώ τον Ρεχάγκελ,και τον κάθε ρεχάγκελ;

Πάτε βρείτε παίκτες,και κατεβάστε ομάδα.Αλλά με τόσο pro και manager έχετε χαζέψει,και νομίζετε ότι θα κάνετε θαύματα.Το έχετε κουράσει το θέμα αρκετά...υπερβολικά θα έλεγα για ένα παιχνίδι..Αλλά αν στο μυαλό σας,βάζετε ότι η κορέα είναι πιο λίγοι από μας,τότε αυτά τα αποτελέσματα έχουμε.Τί να πουν οι Αυστραλοί που έφαγαν 4;Πιστεύω ότι θα τους κρεμάσουν από τα @@ ανάποδα,για τα τέσσερα γκολ που έφαγαν.Ναι ήταν γερμανία,αλλά δεν αλλάζει κάτι.

Δεν είχαμε ποτέ καλή ομάδα,μια μικρή ομάδα ήμασταν που όπως μπορούσαμε παίζαμε.Ούτε ποσοστά ούτε τίποτα,απλά ΔΕΝ έχουμε τα μυαλά που έχετε,και ούτε λέμε ότι μας κάνει χάρη ο ρεχάγκελ..Το συζητήσαμε,είπαμε πιο ήταν το λάθος,αλλά δεν μπορώ να βλέπω σελίδες ολόκληρες 3μέρες μετά το παιχνίδι,να λέτε ΜΑΛΑΚΙΕΣ!Χαμηλώστε τα στάνταρ σας λίγο σε όλους τους τομείς της ζωής σας! Δεν είμαστε οι γαμάτοι του κόσμου!

 

Get a life και σταματήστε την τόση γκρίνια!Εκτός και αν είναι καταθέστε για προπονητές να σας πάρουν .

 

 

@ geovard ,αγόρι μου τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ΛΕΣ.ΝΟΙΩΘΕΙΣ; Με είδες να λέω κάτι για τον ρεχάγκελ,οτι να λέω κάτι για το 2004;Με είδες κάπου να λέω ότι σχολίασες,ΟΧΙ,τότε πάψε για λίγο,και νοιώσε στο που διαφωνώ μαζί σας.

Άλλες τρεις φορές πιο πριν έγγραψα εδώ μέσα και το μετάνοιωσα με τις απαντήσεις που βλέπω και παίρνω με email..Για unsubscribe είναι το θέμα,και να αφήσουμε τους ειδικούς να μιλάνε μόνοι τους.

 

Οι Αυστραλοι μπορει να πηραν 4 τεμαχια αλλα και ετρεξαν μεσα στο γηπεδο και πιο ομαδα φανηκαν απο τους δικους μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ο Manuel μερικες σελιδες πισω ειπε οτι "η Εθνικη Ελλαδος ειναι ΟΜΑΔΑ"... :shock:

 

Αποψή του. Εγώ θεωρώ ότι είναι συνοθύλευμα. Στο τέλος θα γίνει η κριτική. Με 2 αξιοπρεπείς ήττες μπορούν να αντιστρέψουν το εις βάρος τους κλίμα.

 

Ομάδα πάντως δεν είμαστε και δεν θα γίνουμε σε αυτό το Μουντιάλ, τελεία & παύλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι στο μουντιαλ του 94 οτι στο πρωτο τακλιν καποιος δικος μας ειχε παρει απευθειας κοκκινη! Θυμαται κανενας ποιος ηταν? Αυτο μουχει μεινει εκτος απο το 4-4-2 βεβαια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

@ geovard ,αγόρι μου τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ΛΕΣ.ΝΟΙΩΘΕΙΣ; Με είδες να λέω κάτι για τον ρεχάγκελ,οτι να λέω κάτι για το 2004;Με είδες κάπου να λέω ότι σχολίασες,ΟΧΙ,τότε πάψε για λίγο,και νοιώσε στο που διαφωνώ μαζί σας.

Άλλες τρεις φορές πιο πριν έγγραψα εδώ μέσα και το μετάνοιωσα με τις απαντήσεις που βλέπω και παίρνω με email..Για unsubscribe είναι το θέμα,και να αφήσουμε τους ειδικούς να μιλάνε μόνοι τους.

 

 

Αίνιγμα:

Μα τον είδατε τον ηλίθιο τον μαμάκα!Πούλησε την μπάλα σαν χάνος και μας έβαλε ο Κορεάτης το δεύτςερο γκολ! Πρεπει να τού κόιψουν αμέσως τη μπάλα χωρίς πλάκα.Ποιός είναι ο παίχτης?

 

(Σημείωση: Και δεν ανέφερα καν το όνομα Βύντρα! :-) )

Με λίγα λόγια τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από sport-fm:

Αισιόδοξο πως η Εθνική ομάδα θα κατακτήσει (!) το Μουντιάλ εμφανίστηκε το 15% των Ελλήνων που συμμετείχε στην παγκόσμια έρευνα της Nielsen για το μεγάλο φαβορί της διοργάνωσης (σ.σ.: πριν από τον αγώνα με τη Νότιο Κορέα).

 

Η έρευνα δεν ρωτούσε βέβαια αν έχουν δεί ποτέ μπάλα στη ζωή τους αλλά αυτό είναι άλλο θέμα! χαχα μας έχουν τρελάνει οι διαφημίσεις για τηλεοράσεις μου φαίνεται που είναι όλες στα χρώματα της Εθνικής. Σιγά μην πάρω 50ιντσών οθόνη μόνο για 3 ματς που θα προλάβουμε να παίξουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να κατέβουν πάλι όπως με την Κορέα, ας γυρίσουν μόνοι τους πίσω μία ώρα αρχύτερα. Δεν είναι ντροπή.

Ντροπή είναι επαγγελματίας ποδοσφαιριστής με μισθό όσο 1.000.000 ιδιωτικοί υπάλληλοι μαζί, να μην μπορείς να πάρεις τα πόδια σου.

 

 

 

Όχι, ΟΛΟΙ τους πληρώνετε. Εγώ στοίχημα δεν παίζω, και γήπεδο δεν πηγαίνω.

Αν παίρνουν και κάποια χρήματα από το κράτος, είναι κυρίως για συντήρηση γηπέδων κλπ. όχι για μεταγραφές.

Συνεπώς από εμένα δεν επιχορηγείται κανένας.

 

PS Αν πιστεύεις ότι ο παίχτης Χαριστέας όπως είναι σήμερα θα μπορούσε να παίξει στην Εθνική με την αξία του τη σήμερον ημέρα, σε βρίσκω πολύ ρομαντικό...

 

εντάξει δεν απαντάς για τις αντιφάσεις. Καλή καρδιά!

 

Ναι ρε συ ερωδιέ ούτε εγώ πηγαίνω γήπεδο, ούτε παίζω στοίχημα.

Αλλά υπάρχουν αρκετοί ανάμεσά μας που κάνουν και τα δύο. Ε, αυτοί τους πληρώνουν...

 

Όσο για τον χαριστέα δεν νομίζω ότι συμφώνησε κανείς (ακόμα και από τους υποστηρικτές του οτο) ότι καλώς παίζει. Τον εμπιστεύεται ο προπονητής, παίρνει το ρίσκο αυτός και εφόσον δεν του βγαίνει καλώς κρίνεται γι' αυτό!

 

Άλλο όμως αυτό και άλλο τα "μαργαριτάρια" περί απέλασης, περί χαρτακίων από την επο και άλλα τέτοια...

 

---------- Προσθήκη στις 14:47 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:33 ----------

 

Κατα τη γνώμη μου η καραμέλα ότι ο Οτο μας κάνει χάρη και ότι θα πρέπει να τον ευχαριστούμε ,είναι τραγική και γραφική πλέον.Σαφώς και τον ευχαριστούμε αλλα η ζωή συνεχίζεται και πάμε για άλλα.Κανείς δεν είναι υπεράνω κριτικής.Στο μπάσκετ που η ομάδα είναι καταξιωμένη , ο Γιαννάκης βγήκε 2ος στο κόσμο, 1ος στην ευρώπη με αντιπάλους που είχαν καλύτερο υλικό.Στο ευρωμπασκετ της Ισπανίας ο Γιαννάκης τα σκάτωσε, τι σημαίνει οτι η κριτική που του ασκήθηκε μετά ήταν άκυρη; η μήπως είμαστε αγνώμονες; εγω ξέρω οτι με τόσε απουσίες , ο Καζλάουσκας πήρε χάλκινο με την εθνική που αν εμενε ο Γιαννάκης χλωμό κόβω την είσοδο στα ημιτελικά...Συμπερασματικά, η κριτική επιτρέπεται, αρκεί να είναι βάσιμη. Ο Ρεχάγκελ με τις επιλογές του δείχνει οτι δεν παρακολουθεί το ελληνικό πρωτάθλημα...

 

να σε ρωτήσω τότε αν θεωρείς βάσιμη κριτική αυτά που έχουν ειπωθεί σε προγενεστερες σελιδες για απελάσεις, χαρτάκια επο ή μιζες από παίκτες...

 

Φυσικά και η κριτική είναι καλοδεχούμενη και ΠΡΕΠΕΙ να γίνετε αλλά ρε παιδιά να έχει και μία βάση. όχι λόγια του αέρα...

 

---------- Προσθήκη στις 14:55 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:47 ----------

 

Αίνιγμα:

Μα τον είδατε τον ηλίθιο τον μαμάκα!Πούλησε την μπάλα σαν χάνος και μας έβαλε ο Κορεάτης το δεύτςερο γκολ! Πρεπει να τού κόιψουν αμέσως τη μπάλα χωρίς πλάκα.Ποιός είναι ο παίχτης?

 

(Σημείωση: Και δεν ανέφερα καν το όνομα Βύντρα! :-) )

Με λίγα λόγια τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια?

 

κοιτα να δεις που θα βγω να υποστηρίξω το βύντρα τώρα!

 

geovard να κοπει και η μπάλα από τον τερματοφυλακα της αγγλιας για το ηλίθιο γκολ που εφαγε;

να κοπει η μπάλα από τον παίκτη της αλγερίας που πήρε αστεία δεύτερη κίτρινη=κόκκινη;

 

Αφήστε τους αφορισμούς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κοιτα να δεις που θα βγω να υποστηρίξω το βύντρα τώρα!

 

geovard να κοπει και η μπάλα από τον τερματοφυλακα της αγγλιας για το ηλίθιο γκολ που εφαγε;

να κοπει η μπάλα από τον παίκτη της αλγερίας που πήρε αστεία δεύτερη κίτρινη=κόκκινη;

 

Αφήστε τους αφορισμούς...

 

Όχι ρε συ μη τσιμπάς! Άλλο εννοώ αλλά δεν διαβάζεις τα προηγούμενα μηνύματα.

Ήθελα να πω ότι ο άλλος ενώ μιλάει γιά το Ρεχάγκελ χωρίς να τον αναφέρει με το όνομά του μας λέει ότι δεν λέει γιά Ρεχάγκελ.Έφερα κι εγώ αυτό το παράδειγμα σαν αίνιγμα γιά να του πω ότι μιλάω γιά τον Βύντρα χωρίς να τον αναφέρω.Γι αυτό λέω τι κάνει νιάου-νιάου στα κεραμίδια.Με λίγα λόγια αφού από τα συμφραζόμενα είναι φανερό πως μιλάει για τον Όττο γιατί το αρνείται.

Οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε skimnos σαφώς και χαρακτηρίζεται αβάσιμη οποιαδήποτε κριτική ή μομφή που δεν τεκμηριώνεται.Το να λέω σε ενα φόρουμ οτι ο τάδε τα παίρνει ή ο τάδε ειναι πνευματικοπάιδι του Ρεχάγκελ και παίζει είναι λόγια του αέρα.Ο Ρεχάγκελ είναι καλός προπονητής, ωστόσο θεωρώ οτι οι εμπνέυσεις του - εμμονές του δεν του βγαίνουν.Η Ελλάδα είναι μια μέτρια ποδοσφαιρικά χώρα που μπορεί να αποδώσει με αριστα το 10 μάξιμουμ 7-8.Ωστόσο αποδίδει 3-4 και γι'αυτό φταίνε πολλοί... Ας ξυπνήσουμε επιτέλους και ας κινηθούμε εγκαίρως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...