Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μόλις έγραφα: "όπου να 'ναι θα σκάσει και κανένα τρίτο, τώρα που ξαφνικά ξύπνησαν από το λήθαργο". Δεν πρόλαβα καν να τελειώσω τη φράση.

 

Μεγάλη μπάλα η Εθνική...τόση σχέση με αξιοπρεπές ποδόσφαιρο, όση κι ορισμένοι συνάνθρωποί μας με τον πολιτισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mε <παραγεμισμένα - απο διαφημίσεις - πορτοφόλια> , δεν κάνεις ποδόσφαιρο , αλλά πασαρέλα και δημόσιες σχέσεις . Περαστικά μας και να τους χαιρόμαστε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες, αυτή ήταν η πρώτη φορά στη ζωή μου.... που πεποισμένος έπαιξα "Στοίχημα" :shock:

Δεν κέρδισα καμιά περιουσία, αλλά τα ρεμάλια με πάνε ταμείο -όπως ήμουν σίγουρος :razz:

 

~~~~~ * ~~~~~ * ~~~~~ * ~~~~~

Θυμάμαι κι ένα συνθημάκι, νομίζω ταιριαστό:

ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΠ*ΝΕΔΕΣ // ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΟΡΝΕΔΕΣ

:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οπαδικό κόμπλεξ μόνο καλό δεν κάνει στην Εθνική.

 

 

Και αυτοι που τον γιουχαρουν τωρα οπεδικο κομπλεξ εχουν ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αυτη τη στιγμη ειναι 1-4 μετα που θα δω χαλαρα μπορει να μπει και 5,καπου ηθελα να πω τον πονο μου μεχρι να βγω με τα φιλαρακια μου και για να μη σπασω τελειως τα χερια μου απο τα νευρα μου...Ενταξει τι να πω,τα προηγουμενα post δεν τα ειδα,αλλα φανταζομαι τι θα λενε,λογικο.Δηλαδη ποσο ξεφτιλα πια ποσο;;;;τα παλικαρια δεν μπορουνε να παρουν τα ποδια τους πραγματικα,ειναι σαν να βλεπω εμενα με την παρεα μου να παιζουμε 5χ5 και χειροτερα μη πω.Εχουν καταλαβει ποσο πατα εχουνε πιασει.Δεν καταλαβαινουνε ΓΑΜΩ οτι δεν θελουμε να βλεπουμε τα dvd του euro04,πιστευουν οτι εχουν την μαγκια να πανε στο euro08,ρε θα γινουμε τελειως ρεντικολα.Πραγματικα πιστευω οτι,οτι ηταν να δωσει η εθνικη το εδωσε,με την πλειοψηφια αυτων των παιχτων τουλαχιστον.Αντωναρα μας εφτιαξες ωραια...

Για τον Ρεχαγκελ δεν θα πω τπτ γιατι ο τυπος πλεον εχει καταντησει αστειος με τις γ@μημενες εμμονες του...

Περαστικα μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Ρεχαγκελ δεν θα πω τπτ γιατι ο τυπος πλεον εχει καταντησει αστειος με τις γ@μημενες εμμονες του...

Περαστικα μας...

 

 

Μαλλον γελειος θες να πεις !!!!! Ακου τον Γιαννακοπουλο στην ενδεκαδα !!!!! Τον πιτσιρικα τον Νινη να εβαζε καλυτερα θα επειζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σε αυτούς που χειροκρότησαν τους τούρκους στο τέλος του αγώνα....μεγάλο ρεζίλι ο αγώνας, απαράδεκτοι φίλαθλοι....κατά τα αλλα , χαλια ήμασταν, πολύ καλοί οι τούρκοι και αν βάζαμε τα αυτονόητα ίσως να μην ξεφτιλιζόμασταν...έξω οι βλάχοι φίλαθλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Γιάννης Platano

 

Είδες πολλούς να παίζουν μπάλα ρε Γιάννη και βρήκαμε τον κατεξοχήν ένοχο για τον απόλυτο διασυρμό μας;

 

Οχι βεβαια ...Για αυτο και το παρακατω ποστ μου αλλα καποιοι ειναι πιο γραφικοι πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τα συγχαρητήρια μας στους χοντρομλκς της κερκίδας που καταφέρουν να εκνευρίσουν μέχρι και τον Νικοπολίδη (που θεωρώ από τους ψυχραιμότερους παίχτες) και να χάσουν (οι ίδιοι και όχι οι παίχτες) αυτό το παιχνίδι. Συγχαρητήρια και σε αυτούς που δεν τους τιμωρούν τόσα χρόνια και τους αφήνουν να αλωνίζουν τα ελληνικά γήπεδα και να περνάνε μέσα σ' αυτά τα αντικείμενα που περνάνε.

 

Φάτε τώρα τους Τούρκους να χορεύουν μέσα στο γήπεδο σας (και μάλιστα παλικαρίσια) και συνεχίστε να μιλάτε για την ελληνική λεβεντιά σας και τι σπουδαίοι απόγονοι του Μ. Αλεξάνδρου είστε.

 

Συγχαρητήρια και σ' αυτούς που είχαν το θράσος να γιουχάρουν κι από πάνω (εμ τα κάναν όπως τα κάναν, εμ ζητούσαν και τα ρέστα).

 

Αϊ σιχτίρ πια... δε θα γίνουμε άνθρωποι ποτέ. Ζώα θα παραμείνουμε.

 

Τολμήστε να ξανανοίξετε θέμα για το πόσο απολίτιστοι είναι οι Τούρκοι και πόσο εμπόδισαν την πρόοδο μας (εμάς των εκλεπτυσμένων ανθρώπων με την κουλτούρα μας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απο τις φορες που ειμαι πεπεισμενος οτι εγω να επαιζα μεσα στο γηπεδο καλυτερα θα επαιζα, τουλαχιστον με περισσοτερο παθος.. Ελεος δε κρατησαν ουτε μια μπαλια στο κεντρο. Τα ακρα, αφαντα, μαλλον επεσε ακρωτηριασμος..

 

 

....

 

Συν χιλια. Καταφεραν να παιξουν ξυλο σε αγωνα της Εθνικης, μπραβο ζωα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...