Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι σήμερα φάγαμε μεγάλη ξεφτίλα, ναι έγιναν τραγικά λάθη αλλά ούτε θα κάτσω να βρίσω τον Νικοπολίδη, ούτε τον Χαριστέα. Θα κάτσω να βρίσω όμως ένα μέρος των φιλάθλων που πήγαν στο γήπεδο και μας ξεφτίλισαν διεθνώς. Και γω δεν γουστάρω τον Τούρκο μια, αλλά δεν θα καθόμουν να εξωτερικεύσω την "μαγκιά" μου και την καφρίλα μου απέναντι στον άμοιρο ποδοσφαιριστή που ήρθε να αγωνιστεί. Ναι θα τον γιούχαρα με όλη μου την φωνή ναι θα του έλεγα τα γαλλικά μου αλλά αυτό που έγινε σήμερα ήταν η απόλυτη ξεφτίλα. Και αν δεν σέβεστε τον Τούρκο ποδοσφαιριστή, σεβαστείτε τον Έλληνα που θα πάει στην Πόλη σε λίγους μήνες. Η δράση γεννά αντίδραση, καλή τους τύχη στο καμίνι. Οι εμμονές του Ότο είναι πλέον δεδομένο φαινόμενο. Πάντα είχαμε την τύχη με το μέρος μας και όλη η γκρίνια μας ξεχνιόταν σήμερα όμως νομίζω ότι θα πρέπει να ξεκινήσει όχι η ριζική αλλαγή αλλά η καθαρή σκέψη στον πάγκο. Π.χ. εγκλήματα του τύπου βάζω αυτόν που ήταν τραυματίας στην θέση του 1ου σκόρερ της Bundesliga να μην επαναληφθούν. Ναι σήμερα η μέρα μου πήγε χάλια ναι είμαι βαθύτατα στεναχωρημένος αλλά ελπίζω αυτή η ξεφτίλα να τους ξυπνήσει από την Τετάρτη κιόλας κόντρα στην Μάλτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικο ποδοσφαιρο:

 

Πριν :

 

1. Ο ΠΑΟ εβγαινε στο CH.L και εκτος εδρας τον φοβοτανε ακομα και η Arsenal

2. Ο Ολυμπιακος, επαιζε εντος εδρας και τον φοβοτανε καθε ομαδα στο CH.L.

3. Οι υπολοιπες ομαδες στο uefa κανανε αυτο που επρεπε ωστε μαζι με τους βαθμους απο το Ch.L να φτασουμε στην 8η θεση της βαθμολογιας της uefa.

 

Σημερα:

 

Ο Παο και ο ολυμπιακος στο CH.L ειναι τα μεγαλυτερα καφενεια της Ευρωπης. Αν καποιος παει στο uefa, τοτε στον πρωτο μετριο αντιπαλο αποκλειετε.

2. Οι λοιπες ομαδες στο uefa παιζουν ενα γυρο, κανουν 2 ηττες και χαιρετανε.

 

Κοινη συνανισταμενη στο πριν και στο σημερα η βλακεια του Ελληνα οπαδου που ειναι αν οχι χειροτερος, τουλαχιστον ιδιος με τον "υποαναπτυκτο" Τουρκο.

 

Και ερχομαστε στα της Εθνικης. Όσο ο Ρεχαγκελ επιμενει στους Φυσσοχαριστεες τοτε μονο με τυχη (σαν αυτη που ειχαμε μεχρι τωρα) θα παιρνουμε τα παιχνιδια.

 

Αν στην βασικη εντεκαδα της εθνικης δεν μπει νεο αιμα δεν γινεται τπτ. Ο Γερμανος πηρε μια ομαδα σε μια ωριμη ηλικια και εκανε πολυ καλη δουλεια και πηρε το euro. Απο εκει και περα φιλε Γερμανε τα χρονια περασανε και πρεπει να κανεις αλλαγες.

Εχει ο μαλακας εκτός τον πρωτο το σκορερ του Ελληνικου πρωταθληματος, τον πρωτο σκορερ της Μπουντεσλιγκα και τον παιχταρα στο Ελληνικο πρωταθλημα Τοροσιδη και εχει μεσα κατι Φυσσες, Δελλες και Μπασιναδες.

Και δεν φτανει αυτο, βαζει ο κουλος τον Τοροσιδη να παιξει αριστερα. Στον ολυμπιακο εχει παιξει ολες τις θεσεις εκτος απο αυτη. Δλδ ελεος.

Τελος παντως το αποτελεσμα ειναι το εξης :

 

Οι Τουρκοι ήρθανε, μας γ@μησανε στεγνα, μας κανανε νοημα να σωπασουμε στο δευτερο γκολ και στο τελος τους χειροκροτησαμε. ΑΥΤΟ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ, ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ @@@ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ, ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ, ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΕΣ.

Στην υγεια των υποαναπτυκτων Ελληναρων. Να βαλουν τα καδρονια εκει που ξερουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιανακοπουλος φετος τρελο παγκο, σειταριδης μια μεσα μια εξω, φυσσας στα τελευταια του, μπασινας 20 μερες τραυματιας και σε πτωτικη πορεια μετα απο μερικες καλες εμφανισεις, χαριστεας 2 βδομαδες τραυματειας, σαμαρας συχνα παγκο και αλλαγη, δελλας μιση σεζον τραυματιας και οχι ο παλιος καλος δελλας, νικοπολ στα τελευταια του χωρις σπουδαια σεζον και με τα ρεφλεξ του να εχουν φτασει στο μηδεν. Μονο ο κατσουρανης και λιγο ο καραγκουνης βρισκονται σε καλλη κατασταση αυτη την περιοδο. Και ο γκεκας και ο σαλπιγγηδης βρισκονται σε καλη κατασταση αυτη την σιτγμη, αλλα δεν αρχισανε. Γιατι λοιπον αρχισε ολους τους αλλους?? Με ποια κριτηρια κανεις επιλογη παιχτων βρε νουμερο ρεχαγκελ?? με την κατασταση που ειχαν προπερσι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν ήδη τα επιθετικά μηνύματα στο site από τους Τούρκους. Κάποιος mod ας αρχίσει σιγά σιγά τα delete γιατί το αίμα μας έχει ανέβει ήδη στο κεφάλι........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί σφυρίζουν αδιάφορα λες καί χάσαμε από την Εθνική Βραζιλίας.Αλήθεια ποιός πιστεύει ότι αυτή η ήττα-διασυρμός είναι κάτι πού χωνεύεται εύκολα?Είχαμε χάσει καί από την Αγγλία καί από την Ολλανδία καί από την Γερμανία με 4-0.Δεν ήταν το ίδιο καί δεν μας πείραξαν τόσο εκείνες οι ήττες.

Καί θέλω να κάνω καί μιά φύσει οπαδική παρατήρηση.Πού είναι τα αστέρια τού δεκάκις πρωταθλητή Ελλάδας να παίξουν με την Εθνική μέσα στο γήπεδό τους να δώσουν καί λίγη χαρά σε όλους τούς Έλληνες?Ο Ντούντου καί κάθε Ντούντου πιθανόν θα δώσουν χαρά σε μιά μερίδα φιλάθλων.Όχι σε όλους τούς Έλληνες.

Ακόμη περιμένουν όλοι από τούς καμένους πιά πρώην παίχτες τού Παναθηναικού να βγάλουν το φίδι από την τρύπα.Κατά τα άλλα Κόκαλης καί σία ενδιαφέρονται γιά να φτειάξουν το Ελληνικό ποδόσφαιρο!!χα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν εβαλε καψη και τσαρτα?

 

και βρυζα? κανα αλεξανδρη, μητροπουλο?? κρατιουνται ακομα

 

Ειμαι αντιρεχαγκελ στην μετα ευρο εποχη. Τον ευχαριστουμε, εκανε το θαυμα, αλλα απο κει και περα εχει κανει 387 συνεχομενα εγκληματα και ας μην ηταν παντα αρνητικα τα αποτελεσματα. Εχει γινει γραφικος με τις πραξεις/αποφασεις του. Επειδη εχουμε ξανασυζητησει για τα χαλια του ρεχαγκελ και υπηρχαν αρκετοι υποστηρικτες του, θελο να δω τωρα τι λενε

 

 

Ακόμη περιμένουν όλοι από τούς καμένους πιά πρώην παίχτες τού Παναθηναικού να βγάλουν το φίδι από την τρύπα.Κατά τα άλλα Κόκαλης καί σία ενδιαφέρονται γιά να φτειάξουν το Ελληνικό ποδόσφαιρο!!χα!

 

και τωρα δηλαδη εσυ εισαι περηφανος που σε μια ομαδα χαλια οι περισοτεροι παιχτες ειναι δικοι σου η προην δικοι σου? Η μηπως θα μας σωσει ο δαρλας και ο τζιολης και ο βυντρα που δεν κανουν ουτε για αλλαγες στην ομαδα σας και οχι στην εθνικη

 

Τι βλακειες ειναι αυτες για το που ειναι τα αστερια του ολυμπιακου?? διαγωνισμο κανουμε ποια ομαδα εχει τους περισοτερους διεθνεις?? Ας περνει τους καλυτερους και ας ειναι και απο τον αστερα τριπολης. Εμεις φταιμε που δεν παιρνει τον στολτιδη?? Θα σε χαλαγε ο παντος στην θεση του γελοιου φυσσα? ΝΑΙ ο παντος, ουτε κατα διανοια παιχταρα αλλα πες μου ποσες φορες τον εχουν κανει γιο γιο οι επιθετικοι? Στα αμυντικα του καθηκοντα ειναι καλουτσικος και αμα σκυλιασει δεν περναει τιποτα. Ειναι ντροπη ο παντος και δεν ειναι ο φυσσας? Ο παντος παιζει και αριστερο μπακ, αν βγαλεις τον σπυροπουλο που δεν τον περνει εθνικη ποιος αλλος υπαρχει?? Εμεις φταιμε που δεν βαζει τον τοροσιδη αν και ολο το 2ρο μισο της σεζον ειναι απο τους καλυτερους? Παρα παει και τον βαζει στο 70 και στα αριστερα! Οι αλλοι ειχανε τον βραζιλλιανο τουρκο αμυντικο χαφ να σπερνει αλλα εμας μας χαλαει ο καστιγιο που ειναι παιχταρα και 10 χρονια στην ελλαδα να παιξει στην εθνικη γιατι ειναι κολοπαιδαρας και ολυμπιακος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Luciferako αγαπητέ μου mod άρχισε τα delete και τα ban γιατί αλίμονο μας :(.

 

Γιατι κατι τρεχει στα γυφτικα. Μπαινει ο καθε Τουρκοφασιστακος και κατι εγινε. Ελεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα αδερφέ μου δεν είναι ότι μας την λέει για το ματς. Και δεν νομίζω να γουστάρεις να βλέπεις την φάτσα του αρχηγού των Μογγόλων και την κωλοσημαία τους σε κάθε υποκατηγορία του forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα εαν πω οτι η εθνικη ειναι καθρεπτης του ελληνικου ποδοσφαιρου θα γινω γραφικος?Γιατι παραπονιομαστε?Πραγματικα τα παιδια ισως μεχρι εκει μπορουν!!!μηπως οι ελληνικες ομαδες τα πανε καλυτερα στην ευρωπη?απο αποτυχεια σε αποτυχεια.το μονο που θα σωσει τα πραγματα τοσο σε συλλογικο οσο και σε εθνικο επιπεδο ειναι η ριζικη αναδιαρθρωση σε ολες τις βαθμιδες(ακαδημιες,εγκαταστασεις,διαιτησια)...ισως δεν ειναι λιγο off αλλα ετσι τα βλεπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντροπή μας!

 

δεν ξέρω τι λένε οι "σοφοί" ότι είναι απλά ένα παιχνίδι, αλλά παραμονή της 25ης Μαρτίου περίμενα να υπάρχει μεγαλύτερος φανατισμός.

 

τέτοια βλέπουν οι απέναντι και μετά θα διεκδικήσουν και την Καλαμάτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...