Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο γκολ δεν υπήρχε φάουλ. Πλέον με ένα χ στο Οσλο και νίκη εδώ με Βοσνία περάσαμε και μαθηματικά. Το μόνο θετικό χτες ήταν ο κόσμος στο Παγκρήτιο. Αν το ματς γινόταν Αθήνα θα έπεφτε πολύ κράξιμο. Μακάρι να ξεκολλήσει ο γερμανός και να γίνονται περισσότερα ματς της εθνικής στην επαρχεία.Η εθνική ανήκει σε όλους τους έλληνες και όλοι πρέπει να τη βλέπουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σωτηρακοπουλος : δεν αξιζαμε την νικη ,συμπονουμε την μολδαβια κλπ

τι λεει :confused:

 

Ενώ παίξαμε μπαλλάρα καί έπρεπε να κερδίσουμε ε?

Αντί να ανάψουμε μιά λαμπάδα στο ύψος τού Λυμπερόπουλου.Από τούς χειρότερους αγώνες κάναμε χθες.Άμα βλέπεις τον τερματοφύλακα να βγαίνει μπροστά στο τελευταίο λεπτό μοιάζει κατάντια αυτό.Γιατί φίλε μου να τρέχεις στο τελευταίο λεπτό?Γιατί προφανώς την υπόλοιπη ώρα το ταλαιπωρούσες το τόπι.Άραγε μέχρι πότε θα κρατά η κωλοφαρδία της ομάδας καί το άστρο τού Ρεχάγκελ πού τα Γερμανικά μέσα τον αποκαλούν Γκαστόνε?

Τι θα έπρεπε λοιπόν να πεί ο Σωτηρακόπουλος γιά να ταίριαζε με την χθεσινή εικόνα της Εθνικής?

 

Με ποιά δικαιολογία δεν ξεκίνησε τον αγώνα ο Χαλκιάς?Μήπως επειδή ο Ρεχάγκελ θεώρησε εύκολο τον αγώνα με Μολδαβία?Όμως εκτέθηκε γιατί το κουνέλι τόπνιξε πάλι ο Αντωνάκης στην κλειστή του γωνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο γκολ δεν υπήρχε φάουλ. Πλέον με ένα χ στο Οσλο και νίκη εδώ με Βοσνία περάσαμε και μαθηματικά. Το μόνο θετικό χτες ήταν ο κόσμος στο Παγκρήτιο. Αν το ματς γινόταν Αθήνα θα έπεφτε πολύ κράξιμο. Μακάρι να ξεκολλήσει ο γερμανός και να γίνονται περισσότερα ματς της εθνικής στην επαρχεία.Η εθνική ανήκει σε όλους τους έλληνες και όλοι πρέπει να τη βλέπουν.

 

να δωσουνε τα λεφτα πισω σε αυτους που πηγαν και πηραν διαρκειας και ας την πανε οπου θελουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δωσουνε τα λεφτα πισω σε αυτους που πηγαν και πηραν διαρκειας και ας την πανε οπου θελουνε.

Αυτό σημαίνει οτι όλοι όσοι πήρανε διαρκείας είναι από την Αθήνα? Επίσης γιατί να τρέχουν πάντα όλοι από την επαρχία να δούνε έστω έναν αγώνα? Ας κάνετε κι εσείς κανένα χιλιόμετρο, άδικο είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ότι και να λέμε...

Η ομάδα αυτή προ-Euro εποχής ακόμα και σε όμιλο με αντιπάλους-παιδική χαρά δεν θα είχε ποτέ 6 στις 7 νίκες...

 

Κατά τα άλλα...τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελη μου...

 

Μου αρέσει και η άποψη των σχολιαστών χθές πως ο αντίπαλος δεν μας άφησε να παίξουμε μπάλα αξιώσεων!!

 

Ότι δηλαδή όταν ο αντίπαλος ανοίγεται εμείς κάνουμε χορευτικά υψηλής τεχνικής στον αγωνιστικό χώρο!!!

 

Μπουάχαχαχα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό σημαίνει οτι όλοι όσοι πήρανε διαρκείας είναι από την Αθήνα?

 

 

στην πλειοψηφια τους νομιζω πως ναι. δεν νομιζω να κατεβαινει κανεις απο τα τρικαλα π.χ. που εισαι εσυ για να δει το total footbal της εθνικης. με βαση την λογικη παντα ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό σημαίνει οτι όλοι όσοι πήρανε διαρκείας είναι από την Αθήνα? Επίσης γιατί να τρέχουν πάντα όλοι από την επαρχία να δούνε έστω έναν αγώνα? Ας κάνετε κι εσείς κανένα χιλιόμετρο, άδικο είναι...

 

Μαζί σου. Αλλά όπως και να το κάνουμε, κάποιοι άνθρωποι πλήρωσαν τα ωραία τους λεφτάκια για να πάρουν διαρκείας. Ας ορίσουν μόνιμη έδρα το το Παγκρήτιο ή οποιοδήποτε άλλο αλλά όχι να αλλάζουν γήπεδο επειδή έτσι γουστάρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου. Αλλά όπως και να το κάνουμε, κάποιοι άνθρωποι πλήρωσαν τα ωραία τους λεφτάκια για να πάρουν διαρκείας. Ας ορίσουν μόνιμη έδρα το το Παγκρήτιο ή οποιοδήποτε άλλο αλλά όχι να αλλάζουν γήπεδο επειδή έτσι γουστάρουν.

 

αν γινει μονιμη εδρα το παγκρητιο και φυγει ο ενθουσιασμος δεν το θεωρω απιθανο να εχουμε ντραβαλα παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην νομίζουμε όμως ότι αυτό είναι μόνο Ελληνικό φαινόμενο, σχεδόν όλοι οι μεγάλοι με κάποια κολοπετινίτσα θα την κάνουν την γκέλα τους. Και είναι φυσιολογικό απόλυτα. Λογικό είναι οι ποδοσφαιριστές μας να βαριούνται να παίξουν με τον κάθε απίθανο αντίπαλο που βρίσκουμε στο δρόμο μας. Το θέμα είναι να παίξεις 10-15 λεπτάκια μπάλα να τους βάλεις 2-3 τεμάχια και μετά κάτσε και στο χορτάρι άμα βαριέσαι.........Η Αγγλία την πάτησε, η Πολωνία την πάτησε, η Ιταλία την πάτησε....εμείς όμως όχι και ελπίζω να μην χάσουμε πόντους με Βοσνία, Μάλτα εντός και Ουγγαρία έξω.

 

Στην Αθήνα πιστεύω ότι δεν θα γύριζε το ματς γιατί η κερκίδα θα τους έκανε λιώμα και θα χεζόντουσαν πάνω τους. Από αυτήν την άποψη καλύτερα μακριά :D. Εγώ σε 15 λεπτά πρέπει να τους κατέβασα ότι μπινελίκι υπάρχει. E μα να είσαι αραχτός στο "καναπέου" να λαγοκοιμάσαι και να σου ανεβάσουν το αίμα στο κεφάλι έτσι ξαφνικά.......3 τσιγάρα είχα κάνει όλη μέρα χτες από το πρωί. Σε 15 λεπτάκια έκανα 5.......μου κάνει κακό στην υγεία η εθνική :D!!!!!!! Αφήστε μετά που ήμουν σε υπερένταση για κανένα 2ώρο ήταν και το insomnia κάτω άντε να ηρεμήσεις :D!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...