Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΑΣ!! ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΤΣ Ο ΟΤΤΟ ΚΑΛΕΣΕ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΟ ΑΙΜΑ. ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ: ΣΙΔΕΡΗ, ΔΟΜΑΖΟ, ΚΟΥΔΑ, ΔΕΛΛΗΚΑΡΗ, ΟΡΦΑΝΟ, ΓΑΛΑΚΟ, ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟ, ΚΕΛΕΣΙΔΗ, ΒΑΜΒΑΚΟΥΛΑ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ, ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ, ΣΑΡΓΚΑΝΗ, ΑΡΒΑΝΙΤΗ, ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ!! Η ΚΟΥΠΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε νομίζω ότι είναι μόνο θέμα προσώπων. Είναι και αυτό αλλά όχι μόνον αυτό μια και καθώς φαίνεται δεν υπάρχει στοιχειώδης τρόπος ανάπτυξης. Αυτό ήταν πρόβλημα και στο παρελθόν, το θέμα είναι ότι όταν ήμασταν οι μικροί και κυνηγούσαμε και δεν είχαμε ανάγκη να αποδείξουμε τίποτα, ότι κάναμε φαινόταν καλύτερο απ' τη μετριότητα που είχαμε συνηθίσει.

 

Το σφιχτό ποδόσφαιρο και άμυνα που παίζαμε λίγο πριν και κατά τη διάρκεια του Euro απέδωσε μια και για πρώτη φορά η Ελλάδα κατόρθωνε να κρατήσει και να παρουσιάσει σύνολο. Άπαξ όμως και οι απαιτήσεις μεγάλωσαν, φάνηκε ότι αυτό ήταν η ανώτερη στάθμη που αυτή η ομάδα μπορούσε να αποδώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΑΣ!! ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΤΣ Ο ΟΤΤΟ ΚΑΛΕΣΕ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΟ ΑΙΜΑ. ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΜΕ: ΣΙΔΕΡΗ, ΔΟΜΑΖΟ, ΚΟΥΔΑ, ΔΕΛΛΗΚΑΡΗ, ΟΡΦΑΝΟ, ΓΑΛΑΚΟ, ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟ, ΚΕΛΕΣΙΔΗ, ΒΑΜΒΑΚΟΥΛΑ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ, ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ, ΣΑΡΓΚΑΝΗ, ΑΡΒΑΝΙΤΗ, ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ!! Η ΚΟΥΠΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ!!!!!!!![/u']

 

 

Ωραια συνθεση φιλαρακι...μονο που λειπει ο Γιουτσος!

 

ΕΜΠΑΙΝΕ ΓΙΟΥΤΣΟΟΟΟΟ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι είναι μόνο θέμα προσώπων. Είναι και αυτό αλλά όχι μόνον αυτό μια και καθώς φαίνεται δεν υπάρχει στοιχειώδης τρόπος ανάπτυξης. Αυτό ήταν πρόβλημα και στο παρελθόν' date=' το θέμα είναι ότι όταν ήμασταν οι μικροί και κυνηγούσαμε και δεν είχαμε ανάγκη να αποδείξουμε τίποτα, ότι κάναμε φαινόταν καλύτερο απ' τη μετριότητα που είχαμε συνηθίσει.

 

Το σφιχτό ποδόσφαιρο και άμυνα που παίζαμε λίγο πριν και κατά τη διάρκεια του Euro απέδωσε μια και για πρώτη φορά η Ελλάδα κατόρθωνε να κρατήσει και να παρουσιάσει σύνολο. Άπαξ όμως και οι απαιτήσεις μεγάλωσαν, φάνηκε ότι αυτό ήταν η ανώτερη στάθμη που αυτή η ομάδα μπορούσε να αποδώσει.[/quote']

 

 

ΠΩΩΩ ΠΩΩΩ, ΚΑΙ Γ**Ω ΤΙΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ!!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ ΕΜΠΛΑΣΤΡΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ, ΠΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΤΟΣΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ ΤΟΥΣ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΜΑΣ?? ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΕ ΤΑ ΛΙΜΑ, ΤΟΥΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ!! ΟΥΟΥΟΥΟΥΣΣΣΤΤΤ!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με τον Καρπετ σημερα(περιεργο να συμφωνω με τον Καρπετ)

 

 

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να λες λιμα και ανυπαρκτους παικτες που δεν εχεις καλυτερους.Αν εξαιρεσεις τον Ζαγορακη,και αυτο παιζεται γιατι ο Ζαγορακης ποτε δεν επαιζε κοφτης-κοφτης,λεμε για Στολτιδη.Ναι,μεσα.Καλες εμφανισεις.Γιατι ομως ειναι καλυτερος του Μπασινα ή του Κατσουρανη.Τοροσιδης.Μαλιστα,καλυτερος του Βυντρα.Βασικος ομως και παλι ο Γιουρκας.Εξω ο Φυσσας,μαζι σας,ποια απο τις 3 μεγαλες ελληνικες ομαδες παιζει με βαρβατο Ελληνα αριστερο μπακ

 

 

Τοτε γιατι γκρινιαζουμε?Γιατι οπως λεει και ο Καρπετ σημερα καποια νεα προσωπα θα εδιναν ελπιδα για κατι καλυτερο.Στα χαρτια ειναι 2 αντε 3 οι περιπτωσεις καλυτερων Ελληνων,ομως στο γηπεδο μπορει να βγουν 4 και 5.

Οταν βλεπεις οτι κατι δεν περπαταει,το αλλαζεις,και ας μην βαζεις τον Βιερα αντι του Ζαγορακη,βαλε τον Ζηκο ξερω γω,χειροτερα αποκλειεται

 

 

 

Τερμα με αυτο για μενα.Παμε τωρα στο μεγαλο αγχος

 

 

Ειλικρινα ρε γαμωτο,νεους Ελληνες καλους εχουμε?Εγω δεν βλεπω τιποτα,μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου.Ουτε καν ελπιδες ετσι?

Αντε ενας Τοροσιδης,ενας Λαγος,κανας Σαλπιγγιδης,ο Σαμαρας και αντε-αντε και κανας Παπαζαχαριας.5 "μικρο-ονοματακια" Ελληνων κατω των 26.Τι διαολο?Σε 3 χρονια μας βλεπω χειροτερα απο ποτε

 

Δηλαδη να βγει ο Καραγκουνης να παιξει ποιος?Υπαρχει Ελληνας επιτελικος?Να βγει ο Νικοπολιδης να παιξει ποιος?Μας εχει πεισει ο Σηφακης?

Να βγει ο Μπασινας να παιξει ποιος?Ο Στολτιδης?Μα αυτος ειναι ενα χρονο μεγαλυτερος!!

Να βγει ο Γιαννακοπουλος να παιξει ποιος?

 

 

 

Γαμησε τα σου λεω,το Ελληνικο ποδοσφαιρο ειναι μια μεγαλη καταντια.Εγω σου λεω να το βαλουμε κατω...

 

Μικροι σε ηλικια στο εξωτερικο Ελληνες ποσοι ειναι που να λενε κατι?

 

Ο Σαμαρας,σχετικα ο Αμανατιδης,αντε και στα ντουζενια ο Ταβλαριδης.

 

Παμε στην Ελλαδα

 

Ο Παναθηναικος εχει αξιολογους Ελληνες?

Παπ,Σαλπι....αυτα....αααααντε υπο προυποθεσεις να βγει κανας Δαρλας που δεν το βλεπω αντε και κανας Λεοντιου αν παρει παιχνιδια.Τελος, 3 Ελληνες για Εθνικη

ΟΛυμπιακος?

 

Ναι,ποιος?Τι?Α,ναι Καστιγιο...ωραια,πηραμε και αλλο 1Ελληνα

 

ΑΕΚ...Λαγος.Υπαρχει και ο Λαγος.Καλα στοιχεια δειχνει και ο Λαγος.Επισης μπορει να βγει και ο Λαγος.

 

Απο τις 3 μεγαλες ομαδες,υπαρχουν χοντρα χοντρα 5 Ελληνες ικανοι για Εθνικη του 2009 ξερω γω.Αντε βαλε και κανα Τοροσιδη,αντε βαλε και κανα Παπαζαχαρια,αντε βαλε και κανα Σηφακη,βαλε και τους 3 του εξωτερικου,πωπωπω μπραβο μας,αντε βρε,την βγαλαμε την 11αδα

 

 

Δεν μπορω να πω ουτε την λεξη "καταντια" γιατι πρεπει ναχεις φτασει καπου για να "καταντησεις" κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με τον Καρπετ σημερα(περιεργο να συμφωνω με τον Καρπετ)

 

 

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να λες λιμα και ανυπαρκτους παικτες που δεν εχεις καλυτερους.Αν εξαιρεσεις τον Ζαγορακη' date='και αυτο παιζεται γιατι ο Ζαγορακης ποτε δεν επαιζε κοφτης-κοφτης,λεμε για Στολτιδη.Ναι,μεσα.Καλες εμφανισεις.Γιατι ομως ειναι καλυτερος του Μπασινα ή του Κατσουρανη.Τοροσιδης.Μαλιστα,καλυτερος του Βυντρα.Βασικος ομως και παλι ο Γιουρκας.Εξω ο Φυσσας,μαζι σας,ποια απο τις 3 μεγαλες ελληνικες ομαδες παιζει με βαρβατο Ελληνα αριστερο μπακ

 

 

Τοτε γιατι γκρινιαζουμε?Γιατι οπως λεει και ο Καρπετ σημερα καποια νεα προσωπα θα εδιναν ελπιδα για κατι καλυτερο.Στα χαρτια ειναι 2 αντε 3 οι περιπτωσεις καλυτερων Ελληνων,ομως στο γηπεδο μπορει να βγουν 4 και 5.

Οταν βλεπεις οτι κατι δεν περπαταει,το αλλαζεις,και ας μην βαζεις τον Βιερα αντι του Ζαγορακη,βαλε τον Ζηκο ξερω γω,χειροτερα αποκλειεται

 

 

 

Τερμα με αυτο για μενα.Παμε τωρα στο μεγαλο αγχος

 

 

Ειλικρινα ρε γαμωτο,νεους Ελληνες καλους εχουμε?Εγω δεν βλεπω τιποτα,μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου.Ουτε καν ελπιδες ετσι?

Αντε ενας Τοροσιδης,ενας Λαγος,κανας Σαλπιγγιδης,ο Σαμαρας και αντε-αντε και κανας Παπαζαχαριας.5 "μικρο-ονοματακια" Ελληνων κατω των 26.Τι διαολο?Σε 3 χρονια μας βλεπω χειροτερα απο ποτε

 

Δηλαδη να βγει ο Καραγκουνης να παιξει ποιος?Υπαρχει Ελληνας επιτελικος?Να βγει ο Νικοπολιδης να παιξει ποιος?Μας εχει πεισει ο Σηφακης?

Να βγει ο Μπασινας να παιξει ποιος?Ο Στολτιδης?Μα αυτος ειναι ενα χρονο μεγαλυτερος!!

Να βγει ο Γιαννακοπουλος να παιξει ποιος?

 

 

 

Γαμησε τα σου λεω,το Ελληνικο ποδοσφαιρο ειναι μια μεγαλη καταντια.Εγω σου λεω να το βαλουμε κατω...

 

Μικροι σε ηλικια στο εξωτερικο Ελληνες ποσοι ειναι που να λενε κατι?

 

Ο Σαμαρας,σχετικα ο Αμανατιδης,αντε και στα ντουζενια ο Ταβλαριδης.

 

Παμε στην Ελλαδα

 

Ο Παναθηναικος εχει αξιολογους Ελληνες?

Παπ,Σαλπι....αυτα....αααααντε υπο προυποθεσεις να βγει κανας Δαρλας που δεν το βλεπω αντε και κανας Λεοντιου αν παρει παιχνιδια.Τελος, 3 Ελληνες για Εθνικη

ΟΛυμπιακος?

 

Ναι,ποιος?Τι?Α,ναι Καστιγιο...ωραια,πηραμε και αλλο 1Ελληνα

 

ΑΕΚ...Λαγος.Υπαρχει και ο Λαγος.Καλα στοιχεια δειχνει και ο Λαγος.Επισης μπορει να βγει και ο Λαγος.

 

Απο τις 3 μεγαλες ομαδες,υπαρχουν χοντρα χοντρα 5 Ελληνες ικανοι για Εθνικη του 2009 ξερω γω.Αντε βαλε και κανα Τοροσιδη,αντε βαλε και κανα Παπαζαχαρια,αντε βαλε και κανα Σηφακη,βαλε και τους 3 του εξωτερικου,πωπωπω μπραβο μας,αντε βρε,την βγαλαμε την 11αδα

 

 

Δεν μπορω να πω ουτε την λεξη "καταντια" γιατι πρεπει ναχεις φτασει καπου για να "καταντησεις" κατι[/quote']

 

ΜΕΧΡΙΣ ΕΝΟΣ ΣΗΜΕΙΟΥ, ΣΩΣΤΟΣ!

ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΜΩΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.. ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΑ MEDIA Ή ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ??

** ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΗ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΡΕΤΑΡΕΙ??

** ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΣΗΚΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΑ ΚΟΥΠΑ (έστω και με τον τσουκου..τσουκου ball τρόπο που τη σήκωσε), ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΘΑΜΕΝΟΥΣ?? (βλ. Καζακστάν, Μολδαβία κ.ά.)

** ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΑΝ ΣΤΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΧΤΙΖΑΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΣΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΝΕΩΝ, ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ??

** ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΦΟΡΑΝΕ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΘΝΟΣΗΜΟ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ??

 

 

ΠΡΙΝ ΟΜΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΦΙΛΕ ΜΟΥ Σ' ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΓΝΩΣΤΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:

1) Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΟΜΑΔΑ, ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΤΙΝΟΣ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΔΟΡΑ

2) ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΦΑΝΕΛΛΑΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ!!!

 

ΑΥΤΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ ΤΟΥ Κου ΡΕΧΑΓΚΕΛ.

ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΜΕΛΗΤΕΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ, ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

 

ΟΥΟΥΟΥΦΦΦΦΦΦ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ο Στολτιδης ποσο χρονων ειναι?

 

Παντως,καλυτερη μπαλα ξερει απο το Μπασινα πιστευω...

(μου εχει δωσει την εντυπωση ομως,οτι δεν εχει τοσο αθλητικα προσοντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E?

 

 

Ποιος?

 

 

Τι??

 

 

Μισο....Αποσα εγραψα ΓΙΑ ΠΕ τι καταλαβες οτι εννουσα για τους Ελληνες ποδοσφαιριστες και τον Ρεχαγκελ....

 

 

 

Προφανώς φιλαράκι μου ούτε ΕΣΥ κατάλαβες τι εννοούσες.. Ίσως κάπου να τα είδες γραμμένα όλα αυτά και τα έγραψες.

Δε σε αδικώ όμως.. Έτσι είμαστε εμείς οι Ελληνάρες. Ό,τι μας σερβίρουν οι "έγκριτοι Έλληνες αθλητικοί δημοσιογράφοι" υιοθετούμε.

 

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ ΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ!!!!

 

Γιατί όποιος είδε χθες ποδόσφαιρο πρέπει να κατάλαβε ότι από τότε που πήραμε την κούπα ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (και οι Γάλλοι) πάνε μπροστά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια εξακολουθεις να μην εχεις απαντησει οποτε λεω να στο πω να τελειωνουμε

 

Θεωρω οτι αυτη την στιγμη στην Ελλαδα δεν υπαρχουν καλυτεροι παικτες,ή αντε να ειναι ελαχιστοι

Θεωρω ομως παραληλλα οτι δεν κανουν κι ολας,το οτι δεν υπαρχουν καλυτεροι δεν μου κανει καλους αυτους.

Εξαιτιας αυτου,ας βαλουμε καποιους αλλους μπας και λογω ορεξης,κεφιου,νεων ιδεων παιξουμε καλυτερα

 

 

Δηλαδη βλεπω τουνελ στο τερμα του τουνελ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια εξακολουθεις να μην εχεις απαντησει οποτε λεω να στο πω να τελειωνουμε

 

Θεωρω οτι αυτη την στιγμη στην Ελλαδα δεν υπαρχουν καλυτεροι παικτες' date='ή αντε να ειναι ελαχιστοι

Θεωρω ομως παραληλλα οτι δεν κανουν κι ολας,το οτι δεν υπαρχουν καλυτεροι δεν μου κανει καλους αυτους.

Εξαιτιας αυτου,ας βαλουμε καποιους αλλους μπας και λογω ορεξης,κεφιου,νεων ιδεων παιξουμε καλυτερα

 

 

Δηλαδη βλεπω τουνελ στο τερμα του τουνελ[/quote']

 

 

 

EEE.... ΚΑΛΑ.. Ο,ΤΙ ΠΕΙΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!!!:roll: :roll:

 

ΑΜΠΑΛΟΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ, ΑΜΠΑΛΟΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 στα 31

 

 

Ροοκι

 

 

Απο ειρωνια καλα παμε,στα επιχειρηματα εχεις ενα προβλημα διοτι μεχρι στιγμης ολο μελι μελι και απο τηγανιτα τιποτα,αποψη δεν εχεις?

Με την ειρωνια δεν γινεσαι πιο εξυπνος,γινεσαι πιο αντιπαθητικος βλακας,το ξερεις ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...