Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 στα 31

 

 

Ροοκι

 

 

Απο ειρωνια καλα παμε' date='στα επιχειρηματα εχεις ενα προβλημα διοτι μεχρι στιγμης ολο μελι μελι και απο τηγανιτα τιποτα,αποψη δεν εχεις?

Με την ειρωνια δεν γινεσαι πιο εξυπνος,γινεσαι πιο αντιπαθητικος βλακας,το ξερεις ετσι?[/quote']

 

 

 

ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΚaizerSoze,

 

1) ΔΕΝ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ,

 

2) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΖΗΤΑΣ.. ΜΕ ΣΕΝΑ

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ. ΜΕ ΤΟ ΝΤΟΥΒΑΡΙ ΔΕ ΣΥΖΗΤΑΣ!!!

 

3) ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΟΥ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΓΙΑΤΙ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ,

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ.. ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!!!

 

4) ΔΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ

ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ Ή ΝΑ ΜΕ ΑΓΝΟΗΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ, ΑΦΟΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥ-

-ΤΟ ΣΟΥ ΤΟΣΟ ΑΝΩΤΕΡΟ ΠΝΕΥΜΑ??;) ;) ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΠΩΩΩ ΠΩΩΩ' date=' ΚΑΙ Γ**Ω ΤΙΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ!!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ ΕΜΠΛΑΣΤΡΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ, ΠΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΤΟΣΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ [b']ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ ΤΟΥΣ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΜΑΣ??[/b] ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΕ ΤΑ ΛΙΜΑ, ΤΟΥΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ!! ΟΥΟΥΟΥΟΥΣΣΣΤΤΤ!!!!!!!!!

 

Μπορεί και να συμφωνούμε σε κάποια σημεία αγαπητέ μπορεί και όχι. Μια και μόλις τώρα είδα το ποστ αυτό θα σου συνιστούσα λίγο περισσότερη προσοχή στο πώς εκφράζεσαι στους άλλους διότι ακόμη και σαν πλάκα να το πάρω δεν τα πίναμε μαζί χτες το βράδυ για νά'χεις τέτοια οικειότητα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί και να συμφωνούμε σε κάποια σημεία αγαπητέ μπορεί και όχι. Μια και μόλις τώρα είδα το ποστ αυτό θα σου συνιστούσα λίγο περισσότερη προσοχή στο πώς εκφράζεσαι στους άλλους διότι ακόμη και σαν πλάκα να το πάρω δεν τα πίναμε μαζί χτες το βράδυ για νά'χεις τέτοια οικειότητα....

 

 

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΕΙΟΤΗΤΑ. ΔΕ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΗ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ!!!

ΤΟ ΟΥΣΤ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΜΩΣ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ:sad: :sad: :sad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΚaizerSoze' date='

 

1) ΔΕΝ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ,

 

2) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΖΗΤΑΣ.. ΜΕ ΣΕΝΑ

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ. ΜΕ ΤΟ ΝΤΟΥΒΑΡΙ ΔΕ ΣΥΖΗΤΑΣ!!!

 

3) ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΟΥ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΓΙΑΤΙ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ,

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ.. ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!!!

 

4) ΔΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ

ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ Ή ΝΑ ΜΕ ΑΓΝΟΗΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ, ΑΦΟΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥ-

-ΤΟ ΣΟΥ ΤΟΣΟ ΑΝΩΤΕΡΟ ΠΝΕΥΜΑ??;) ;) ;) ;)[/quote']

 

ΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ???:evil: :evil:

 

ΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ???:evil: :evil:

 

 

Που γραφω οτι

Αρχικό μήνυμα απο KaizerSoze

Συμφωνω με τον Καρπετ σημερα(περιεργο να συμφωνω με τον Καρπετ)

 

 

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να λες λιμα και ανυπαρκτους παικτες που δεν εχεις καλυτερους.Αν εξαιρεσεις τον Ζαγορακη,και αυτο παιζεται γιατι ο Ζαγορακης ποτε δεν επαιζε κοφτης-κοφτης,λεμε για Στολτιδη.Ναι,μεσα.Καλες εμφανισεις.Γιατι ομως ειναι καλυτερος του Μπασινα ή του Κατσουρανη.Τοροσιδης.Μαλιστα,καλυτερος του Βυντρα.Βασικος ομως και παλι ο Γιουρκας.Εξω ο Φυσσας,μαζι σας,ποια απο τις 3 μεγαλες ελληνικες ομαδες παιζει με βαρβατο Ελληνα αριστερο μπακ

 

 

Τοτε γιατι γκρινιαζουμε?Γιατι οπως λεει και ο Καρπετ σημερα καποια νεα προσωπα θα εδιναν ελπιδα για κατι καλυτερο.Στα χαρτια ειναι 2 αντε 3 οι περιπτωσεις καλυτερων Ελληνων,ομως στο γηπεδο μπορει να βγουν 4 και 5.

Οταν βλεπεις οτι κατι δεν περπαταει,το αλλαζεις,και ας μην βαζεις τον Βιερα αντι του Ζαγορακη,βαλε τον Ζηκο ξερω γω,χειροτερα αποκλειεται

 

 

Τερμα με αυτο για μενα.Παμε τωρα στο μεγαλο αγχος

 

 

Ειλικρινα ρε γαμωτο,νεους Ελληνες καλους εχουμε?Εγω δεν βλεπω τιποτα,μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου.Ουτε καν ελπιδες ετσι?

Αντε ενας Τοροσιδης,ενας Λαγος,κανας Σαλπιγγιδης,ο Σαμαρας και αντε-αντε και κανας Παπαζαχαριας.5 "μικρο-ονοματακια" Ελληνων κατω των 26.Τι διαολο?Σε 3 χρονια μας βλεπω χειροτερα απο ποτε

 

Δηλαδη να βγει ο Καραγκουνης να παιξει ποιος?Υπαρχει Ελληνας επιτελικος?Να βγει ο Νικοπολιδης να παιξει ποιος?Μας εχει πεισει ο Σηφακης?

Να βγει ο Μπασινας να παιξει ποιος?Ο Στολτιδης?Μα αυτος ειναι ενα χρονο μεγαλυτερος!!

Να βγει ο Γιαννακοπουλος να παιξει ποιος?

 

 

 

Γαμησε τα σου λεω,το Ελληνικο ποδοσφαιρο ειναι μια μεγαλη καταντια.Εγω σου λεω να το βαλουμε κατω...

 

Μικροι σε ηλικια στο εξωτερικο Ελληνες ποσοι ειναι που να λενε κατι?

 

Ο Σαμαρας,σχετικα ο Αμανατιδης,αντε και στα ντουζενια ο Ταβλαριδης.

 

Παμε στην Ελλαδα

 

Ο Παναθηναικος εχει αξιολογους Ελληνες?

Παπ,Σαλπι....αυτα....αααααντε υπο προυποθεσεις να βγει κανας Δαρλας που δεν το βλεπω αντε και κανας Λεοντιου αν παρει παιχνιδια.Τελος, 3 Ελληνες για Εθνικη

ΟΛυμπιακος?

 

Ναι,ποιος?Τι?Α,ναι Καστιγιο...ωραια,πηραμε και αλλο 1Ελληνα

 

ΑΕΚ...Λαγος.Υπαρχει και ο Λαγος.Καλα στοιχεια δειχνει και ο Λαγος.Επισης μπορει να βγει και ο Λαγος.

 

Απο τις 3 μεγαλες ομαδες,υπαρχουν χοντρα χοντρα 5 Ελληνες ικανοι για Εθνικη του 2009 ξερω γω.Αντε βαλε και κανα Τοροσιδη,αντε βαλε και κανα Παπαζαχαρια,αντε βαλε και κανα Σηφακη,βαλε και τους 3 του εξωτερικου,πωπωπω μπραβο μας,αντε βρε,την βγαλαμε την 11αδα

 

 

Δεν μπορω να πω ουτε την λεξη "καταντια" γιατι πρεπει ναχεις φτασει καπου για να "καταντησεις" κατι

 

 

Και συ απο αυτο καταλαβαινεις οτι...

 

ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΜΩΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.. ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΑ MEDIA Ή ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ??

** ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΗ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΡΕΤΑΡΕΙ??

** ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΣΗΚΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΑ ΚΟΥΠΑ (έστω και με τον τσουκου..τσουκου ball τρόπο που τη σήκωσε), ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΘΑΜΕΝΟΥΣ?? (βλ. Καζακστάν, Μολδαβία κ.ά.)

** ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΑΝ ΣΤΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΧΤΙΖΑΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΣΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΝΕΩΝ, ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ??

** ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΦΟΡΑΝΕ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΘΝΟΣΗΜΟ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ??

 

 

ΠΡΙΝ ΟΜΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΦΙΛΕ ΜΟΥ Σ' ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΓΝΩΣΤΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:

1) Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΟΜΑΔΑ, ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΤΙΝΟΣ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΔΟΡΑ

2) ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΚΡΑΤΑΝΕ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΦΑΝΕΛΛΑΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ!!!

 

 

Δηλαδη ΤΙ να σου απαντησω???

 

Που μου αρχιζεις τα "ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ" κτλ!!???

 

ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ να καταλαβεις οτι ΣΥΜΦΩΝΩ και λεμε τα ιδια πραγματα!!!Μαθηματικα θελει?

 

Και καπακια πετας

ΑΥΤΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ ΤΟΥ Κου ΡΕΧΑΓΚΕΛ.

ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΜΕΛΗΤΕΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ, ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

 

ΟΥΟΥΟΥΦΦΦΦΦΦ!!!!!

 

Ε,καπου εκει αρχιζει το θεατρο του παραλογου και το πανηγυρι των τρελων και χανεται η μπαλα

 

 

 

ΥΓ. Στα σοβαρα,συμβουλη... αν ΔΕΝ ειχες ειρωνικη διαθεση ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ διοτι φιλε μου τοτε υπαρχει προβλημα,μιλας χωρις ειρωνεια αποτι λες και φαινεται το αντιθετο,ελπιζω να μην σου συμβαινει και εκτος φορουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μπας κι ειναι εκείνο το φυντάνι με τα κωλοδάχτυλα και μας δουλεύει ψιλό γαζί? Να με συμπαθάτε αν αδικώ αλλά το επιθετικό στυλ αυτόν μου θύμισε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Σύμφωνα με το http://www.contra.gr πατσατζόγλου και καψής κλήθηκαν στην εθνική ελλάδος ... αντε να δούμε τι άλλο θα δούμε. Για νεκρόφιλο τον κόβε τον Ότο.Πρέπει να φτιάχνεται να ξεθάβοντας νεκρούς ή κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ματς ολόκληρο έπαιξε μόλις πριν λίγες μέρες ο Πατσα και τον καλεί. Έχει απίστευτα κολλήματα ο άνθρωπος και είχαν δικιο οι Γερμανοί που τον έκραζαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΕΣΕ ΤΟΝ ΚΑΨΗ...

δε γινεται!!!!

καλει τον πατσατζογλου,κ δεν καλει τον τοροσιδη...

 

Κ επισης,οσο αστειο κ αν θα ακουστει,θεση στην εθνικη,τουλαχιστον ως δοκιμη, εχιε κ ο υπερ-αμπαλος γεωργεας,που εδω κ 2 χρονια,με αριστα το 5,παιζει για 6+...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ενα εχω να σας πω ...Παιξτε απο τωρα το 2 (αντε Χ2)..της Νορβηγιας...Ειναι τεραστια ευκαιρια...στοιχηματικα...Δεν βλεπω καμια προοπτικη στο παιχνιδι της Ελλαδας...Ολοι οι παικτες(και ειναι γνωστο) εχουν κανει συμβολαια με εταιριες σπονσορες...μετα το euro...και πολλες φορες η συμμετοχη τους οφειλεται σε αυτους τους λογους...και οχι ...στην αξια τους...Οσο για τους παικτες που αναφερθηκαν πιο πανω θα σας αναφερω μια λιστα απο παικτες...ολοι σχετικα μικροι σε ηλικια...γιατι εχει μελλον το ελληνικο ποδοσφαιρο ..ομως εμεις προτιμαμε να εχουμε βασικους...κατι Τιγκα,Ταγκα,Ντομι,Μπαρκαουαν,Μαντουκα...κτλ κτλ...........

Παμε λοιπον.

 

1.Κοιλιαρας (Εργοτελης)

Μεσο επιθετικος ...με φαντεζι ενεργειες..κοφτη ντριπλα...και θρασσος

2.Μασμανιδης(Μπιλεφελντ)

Μεσο επιθετικος ....πολυ κοντρολαρισμενος παικτης....παιζει αριστερα αλλα μπορει και απο δεξια (ιδανικος αντικαταστατης του Γιαννακοπουλου)

3.Σαιτιωτης (Πας Γιαννενα)

Πρωτος σκορερ περυσι στην Β'Έθνικη...

Βγαζει ματια και με τον ΠΑΣ Γιαννενα φετος..Βεβαια για μενα σεντερ φορ η Εθνικη ειναι πληρης

4.Νερι καστιγιο

Μεσο επιθετικος..Δηλαδη τι αλλο πρεπει να κανει το ατομο για να προλαβουν να τον κανουν Ελληνα

5.Χαρης Παππας

Μεσο επιθετικος...Παλιος 400αρης...Οτι πρεπει για παιχνιδια εκτος εδρας...

6.Σταθης Ταυλαριδης

Αμυντικος

Δηλαδη τι αλλο πρεπει να κανει το ατομο..για να παιζει βασικος>?.Παιζει ανετα ολους τους αντιπαλους του ακομα και στο Ch.League..Για μενα διδυμο με Κυριακο θα κανουν θαυματα..

7.Πετροπουλος -Αιγαλεω

-Πρωτος σκορερ στην Γ'εθνικη και τοπικα..

Φανηκε απο φετος το ταλεντο του...σε 1-2 χρονακια θα τον ψησει ο Χατζαρας και θα ειναι super

8.Kαλαντζης - Λαρισα

Το ιδιο και για τον νεαρο που ψηνει ο Δωνης

9.Γκαλιτσιος - Λαρισα

Αμυντικος...Μπορει να δωσει λυσεις...Γιος του μεγαλου αμυντικου της Λαρισας..

10.Ηλιαδης - Παοκ

Αμυντικο Χαφ...Τρεχει μαρκαρει...Να ετοιμαζεται και αυτος

11.Στεφανης - Δεξι μπακ-Οφη

Πολυ καλο παικτακι...βοηθησε πολυ στην ανναγεννηση του ΟΦΗ

Μια 11 αδα σας ειπα ηδη...

Το προβλημα ειναι στον τερματοφυλακα...Εκει οντως δεν εχω δει καποιον αξιολογο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

the player,θα συμφωνησω μαζι σου σε ΠΟΛΛΑ απο οσα ειπες,προσθετοντας σαμαρα,τοροσιδη,σαλπιγγιδη,πατσατζογλου,παπαδοπουλο,δαρλα,γκεκα,που για τα επομενα 5 χρονια μπορουν να στελεχωνουν ανετα την εθνικη. (επισης,επειδη τους εχω δει να παιζουν,να σας πω οτι ο παναθηναικος καταστρεφει 3 παιχταραδες...λεοντιου, γκαντσεφ κ κρητικο)!

απο αυτους που ειπες,απλα να σου πω...

δε θα ηθελα τον καστιγιο στην εθνικη...με χαλαει λιγο το στυλακι "τσακαλιδη, καχιασβιλι,καστιγιο κλπ".

ο στεφανης βαραει λιγο βεβαια,αλλα ελπιζω να μαθει...

 

κατα τα αλλα,εχεις κανει καλο σκαουτινγκ...

 

ΥΓ: απο τα πουλεν μου ειναι ο ηλιαδης,μου αρεσει πολυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως μετα την αποτυχια προκρισης...στο Μουντιαλ...θα τα ξηλωνα ολα...και κανεις δεν θα μου ελεγε τιποτα..5-6 παικτες μονο για κορμο θα κρατουσα...Κατσουρανη,Νικοπολιδη,Γιαννακοπουλο,Σειταριδη,Καραγκουνη ...ισως κρατουσα απο αυτους που πηρανε το Euro...ολα τα νεα παιδια θα εβαζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο πολύ έγκυρη πηγή έμαθα οτι ο Ότο εξετάζει την επαναφορά κι άλλων έμπειρων με πολύχρονη θητεία στην εθνική παιχτών και κατάφερα να αποσπάσω μια σελίδα του σημειωματάριου του χαρακτηριστική των προθεσεών του για τη κάλυψη του ρόστερ

 

usa946qt6.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μηπως ο Οτο εχει κανα παιδαρα ανηψιο που φυστικωνει την Λιλη γιαυτο καλει τον Ζαγορ για να τον κρατα μακρια απο το σπιτι?

 

Απο πολύ έγκυρη πηγή έμαθα οτι ο Ότο εξετάζει την επαναφορά κι άλλων έμπειρων με πολύχρονη θητεία στην εθνική παιχτών και κατάφερα να αποσπάσω μια σελίδα του σημειωματάριου του χαρακτηριστική των προθεσεών του για τη κάλυψη του ρόστερ

 

usa946qt6.th.jpg

 

Εσυ το γελας αλλα ο τυπος πανω αριστερα και ο τυπος κατω αριστερα,αν τους βαλεις μαζι παιζουν ή δεν παιζουν και τωρα 2 φορες καλυτερα μπαλα αποτι οι κανονικοι τωρινοι 11?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...