Προς το περιεχόμενο

αξιόπιστα dvd δισκάκια


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μακρια απο τα SONY!!!!Γραφουν Sony πάνω και είναι καSONY...

 

 

lol eytixos den mou etixe kanena sony mapa :) se anti8esi me verebatim ekei htan to apolito gelio, made in taiwan, stampa verbatim -r 8x kai to cdspeed na leei TY, prepei na einai h proti fora poy eida ty dvd made in Taiwan (bebaios ta dvd htan entlos mapa, kai pigan ston kado ameso).

 

 

Mαιμούδες και Β'διαλογής προιόντα (και με εμφάνιση retail),είναι γεμάτη η αγορά ,θελει προσοχή ,αλλά κοιτάμε και το αντιγραφικό μας τι μάρκες συμπαθεί και με τι firmware.

 

Τα ψευτό Verbatim (TY) συνήθως κυκλοφορούν σε μικρές (10αδα) retail συσκευασίες,και χύμα,και όπως όλα τα χύμα δισκάκια :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 448
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mαιμούδες και Β'διαλογής προιόντα (και με εμφάνιση retail),είναι γεμάτη η αγορά ,θελει προσοχή ,αλλά κοιτάμε και το αντιγραφικό μας τι μάρκες συμπαθεί και με τι firmware.

 

Τα ψευτό Verbatim (TY) συνήθως κυκλοφορούν σε μικρές (10αδα) retail συσκευασίες,και χύμα,και όπως όλα τα χύμα δισκάκια :mrgreen:

 

10 htan kai to diko mou paketaki, :) tespa, 4 euro sta skoypidia :)

opote pleon mono ty.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι πως τα ξεχωρίζεις τα ψευτοVerbatin, άμα δείς 10άδες verbatim είναι μαιμού? Νομίζω είναι λίγο υπερβολικά αυτά που λες!

 

Με μια βόλτα σε άλλα καταστήματα θα δείς συσκευασίες Verbatim να διαφέρουν-Το περιεχόμενο δεν το ξέρεις σε κάθε περίπτωση,αλλά όταν κάτι δεν σε πείθει δεν το κοιτάς κάν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διαφέρουν ίσως, αλλά πώς ξέρεις ποιό verbatim είναι το original από τα 2?

Εδώ νομίζω πρέπει κάποιος που έχει και τα δύο να κάνει μια φωτογράφιση των μεν και των δε και να τα postarei online νομίζω θα ήταν ενδιαφέρον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η γραμμή έχει ty και το cd market στην σταδίου

 

Κυρίως έχουν τα χύμα Μade for Diskimpex,που έχουν διαφοροποιήσεις σε ποιότητα σε αντίθεση με τα retail (That's,Plextor), οπότε αν δεν εχεις χρόνο να ελέγχεις κάθε φορά τις εγγραφές σου,τ'αποφεύγεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διαφέρουν ίσως, αλλά πώς ξέρεις ποιό verbatim είναι το original από τα 2?

Εδώ νομίζω πρέπει κάποιος που έχει και τα δύο να κάνει μια φωτογράφιση των μεν και των δε και να τα postarei online νομίζω θα ήταν ενδιαφέρον!

 

Eλέγχεις τα S/N εδώ :

 

http://www2.verbatim-europe.com/index/articles_view.php?lang_id=1&change_lang=1

 

http://forum.cdfreaks.com/forumdisplay.php?forumid=33

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...