Προς το περιεχόμενο

Πιο ειναι καλυτερο forum??


shab

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εξαρταται τι σε βολευει..Προσωπικα πιστευω phpbb αν και χρειαζεται να ειναι ενα ατομο συνεχεια πανω απο το site να κοιταει αν βγηκαν updates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως το SMF δεν βλέπω να έχει "στο πρώτο μη διαβασμένο" στη λίστα . (εδώ πχ είναι το κάτω βελάκι αριστερά από το θέμα στα νέα μηνύματα)

 

Πολύ σημαντική δυνατότητα κατά τη γνώμη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: Σε ποιά σημεία είναι καλύτερο το SMF (δεν το έχω δοκιμάσει) από το phpBB;

 

pola, bariemai na grafo, alla tha sou po ena pou theoro kalytero ap' ola

 

mpaineis sto admin, mesa apo to panel, kaneis check gia nees ekdoseis kai an yparxoun kaneis install me thn mia mesa apo to panel xoris na paideyese na anebokatevazeis arxeia kai na kaneis backup thn database ktl.

 

SMF++

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mpaineis sto admin, mesa apo to panel, kaneis check gia nees ekdoseis kai an yparxoun kaneis install me thn mia mesa apo to panel xoris na paideyese na anebokatevazeis arxeia kai na kaneis backup thn database ktl.

 

Αυτό όντως είναι μαγκιά. Από παραμετροποίηση τί λέει; Templates, themes κλπ υπάρχουν; Φυσικά δεν περιμένω να υπάρχουν τόσα όσα στο phpBB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλά και μάλιστα υπάρχει πολύ καλή και ενεργή ελληνική κοινότητα με μεταφράσεις κλπ.

 

Επίσης υπάρχουν πάρα πολλά διαθέσιμα hacks, portals, galleries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το μόνο που μου λείπει από το SMF είναι ένα mini-portal, όπως π.χ. το phpbb2. Το tinyportal για το SMF είναι στα σκαριά, μόλις το ολοκληρώσουν δε θα έχω κανένα λόγο να προτιμώ phpBB...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το μόνο που μου λείπει από το SMF είναι ένα mini-portal, όπως π.χ. το phpbb2. Το tinyportal για το SMF είναι στα σκαριά, μόλις το ολοκληρώσουν δε θα έχω κανένα λόγο να προτιμώ phpBB...

 

akribos. ;)

 

PS: Alki tha to po ston cordis na se malosei! :P xaxaxa btw sorry gia thn metafrash alla trexo san ton skylo! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...