Προς το περιεχόμενο

Λυπητερες σχεδιασμένες εικονες, anime, ρομαντικές. Όχι πεθαμένοι, όχι φωτογραφίες.


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια ενσταση μονο το παλικαρι κραταει την δεξια του πλευρα,και απο κει σταζει το αιμα...η καρδια αριστερα δεν βρισκεται...?λεω γω τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ευτυχως η οχι αυτο ειναι αλλο 8εμα.μερικες φορες ευτυχως μερικες φορες δυστυχως οταν στην παιρνει και φευγει.

 

αφου δεν πεθαινεις ολα οκ ειναι. μεσα στο προγραμμα και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://download.yousendit.com/C1F96F412A04319A

 

εδω ειναι σχεδον ολη η συλλογη μου σε ραρ αρχειο.εχει μεσα και μερικα ξεκαρφωτα.εσβησα τα πολα ξεκαρφωτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xartila ama σου αρεσουν τοσο πολυ τοτε πες μου να τις ανεβασω ολες μαζι καπου να της κατεβασεις εσυ και οποιος αλλος 8ελει.δεν τις εχω σηκωσει ολες τις φοτο που εχω.απλα ανοιξα αυτο το τοπικ για να βαλουν και αλλοι καποιες φοτο.ολοι που εχουμε τετοιες φωτο επηρεαζομαστε και για αυτο και τις εχουμε γιατι ητε μας θιμιζουν κατι ειτε πολες φορες νιωθουμε κατι οταν της βλεπουμε.ισως πολλοι να μην μπορουν να καταλαβουν οτι καποια φορα ισως να 8ελουμε να νιωσουμε χαλια.δεν λεω κατι αλλο....υπαρει και τοπικ για λυπητερα ποιιηματακια.

 

αμα διαβασω και τα λυπητερα ποιηματακια... θα με μαζευετε με το κουταλακι... :cry: :cry: ωραιες οι φωτο, ευχαριστουμε!

btw: που ειναι ειπαμε τα ποιηματακια;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαν αυτο το εχεις σκιτσαρει εσυ η καποιος γνωστος σου η απλα το βρηκες?

 

Μακάρι να το είχα σκιτσάρει εγώ ;\

Aπλά την βρήκα σε ένα άλλο φορουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλακι μου, εσυ το ειχες ανοιξει και το αλλο θεμα εε;;; εχεις βαλθει να με πεθανεις εσυ, δεν εξηγειται αλλιως... φερε κουταλακια επειγοντως... οι φωτο μου αρεσαν περισσοτερο απο τα ποιηματακια, αλλα μια χαρα κι αυτα!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εγω ειμαι ο η8ικοσ αυτουργος.απλα τα ποιηματακια εχουν μια μεγαλη διαφορα απο τις φωτο.τις φωτο τις βρηκα στο νετ.τα ποιηματακια τα εχω γραψει εγω.και ειναι και κατι βιντεο hand made.αν 8ες να σε πε8ανω τοτε πεστο να βοη8ησω.με εναν ορο.να πε8ανεις και εσυ μετα εμενα.κουταλακια ολων των μεγε8ων υπαρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...