Προς το περιεχόμενο

μTorrent οδηγός και απορίες


ShAd0w_z0nE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Active Virus Shield ειναι δωρεαν και μπορεις να το κατεβασεις απο εδω:

http://download.nullsoft.com/avs/avs.msi

 

Ειναι μια αψογη λυση και μαλιστα freeware, αφου αξιοποιει την αποδεδειγμενα πολυ καλη μηχανημα του Kaspersky. Kανε ενημερωση ωστε να εχει τα τελευταια definitions και μετα κανε ελεγχο σε Ασφαλη λειτουργια. Εννοειται πως βγαζεις οποιο αntivirus εχεις πριν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μπορω να κανω Port forwarding στο utorrent

Εχω το crypto F200 δεν μπορω να το βρω για να το επιλεξω.

Δεν μπαινει πουθενα οταν μου ζηταει να γραψω την IP adress σε ενα browser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia mipos yparxoun kapies rithmiseis gia na katebazw apo utorrent me megali taxitita???

 

exw sindesi 768kbps/192kbps kai to poli na trexw me 30 parolo pou iparxoun polloi peers kai seeds

 

ti simbainei? logika prepei na yparxoun kapies rithmiseis.an kapios mporei na mou tis pei kai na mou dwsei kai foto gia kathe ena bima pou tha xreiastei tha itan megali xara

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re pedes merikes fores stoys seeds h' stoys peers moy leei 0 of 50(50 in swarm)

ti akrivws einai afto to swarm kai giati den mporei na sindethei me kanenan apo aytoys toys seeds???? eyxaristw poly. Tin exw xanakanei ti sigegrimeni erwrisi alla kaneis den moy exei apantisei kai epeigi poly to thema. Sas parakalw poly as moy apantisei kapoios. Eyxaristw poly prokatavolika.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος μου είπε ότι διάβασε ένα άρθρο που έλεγε ότι το torrent θα γίνει συνδρομητικό!

 

Το έχει υπόψη του κανείς;

Να ποστάρει το link αμα είναι να το διαβάσουμε κι εμείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re pedes PERIMENW... edw kai polles meres min pw mines apantisi se mia ga... erwtisei poy exw kanei. Kaneis den xerei giati ginetai ayto me toys seeds????????????? As me voithise kapoios please giati se merika torrent ftanei mexri to 99.9 ta ekato apo toys 20 peers kai enw exei 50 seeds to sigegrimeno torrent pote den sindeetai oyte me enan apo aytoys. Ti sto kalo paizei......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Έχω ένα πρόβλημα με τα torrents που κατεβάζω.Ενώ όλα δείχνουν πως πάνε καλά,όταν ολοκληρώνεται δεν μπορώ να το δω στο BS player ουτε καν sto VLC και η εικόνα είναι αλλοιωμένη.Τώρα ή φταίνε τα προγράμματα που έχω ή το αρχείο δεν είναι καλό.Το θέμα όμως είναι πως οι seeders που το έχουν είναι πάρα πολλοί και έτσι τα επιλέγω.Βοήθεια γιατί ειμαι και καινούρια και όχι ιδιαίτερα σχετική.Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα εχω μια συνδεση 1024 με crypro f200 modem. τρεχω το uTorrent και μου βγαζει

κιτρινο ταμπελακι στη μπαρα κατω (ταχυτητα κατω 30-35 κβ, πανω 0,5 , 1.0 κβ!! )

στο τεστ για την πορτα μου βγαζει αυτο:

"Error! Port xxxxx does not appear to be open."

 

καμια γνωση κανενας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον εχεις καποιο firewall που μπλοκαρει το utorrent. Αν χρησιμοποιεις καποιο (ZoneAlarm, Kerio, Norton Internet Security κλπ) πρεπει να ανοιξεις την port που χρησιμοποιει το utorrent ωστε να σου δουλεψει σωστα.

 

Στο πρωτο ποστ αυτου του θεματος εχει link με οδηγιες για αρκετα δημοφιλη firewall ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...