Προς το περιεχόμενο

μTorrent οδηγός και απορίες


ShAd0w_z0nE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολυ μεγαλο θεμα ανοιξες..

Εχω και εγω τις ερωτησεις μου..

Πως μπορω να αυξησω τισ συνδεσεις που κανει αλλ και την ταχυτητα?

Μπας και κατεβενουν γρηγοροτερα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να αυξήσεις τις συνδέσεις έχει επιλογή στο πρόγραμμα στο ''επιλογές''-''ρυθμίσεις''-''βιττορρεντ''.Για να αυξήσεις την ταχύτητα είναι μπλεγμένο -διάβασε όλο το τόπικ και ίσως κάτι γίνει .... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση παιδια αν ειναι ευκολο να με διευκολυνεται. Χρησιμοποιουσα bitcomet και τωρα εβαλα utorrent . Γινεται τα αρχεια που ειχαν μισοκατεβει με το bitcomet να συνεχιστουν με το utorrent? και αν ναι πως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναφορτώνεις τα torrent ενώ έχεις βάλει τα ημιτελή στο φάκελο που έίναι ορισμένος στο πρόγραμμα.

Γίνεται ένας έλεγχος σε κάθε αρχείο και μετά ξεκινάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανένας καμιά ιδέα για αυτό που φένεται στο screenshot;Συμβαίνει συχνά τελευταία, μηδενίζει και μετα απο λίγο ξαναρχίζει σε σχεδόν ίδια χρονικά διαστήματα

post-24536-129062970481_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το εξής πρόβλημα:

Έχω μία προβληματική σύνδεση conn-x η οποία με πετάει κάθε μισή ώρα κατά μ.ο. εκτός και είμαι εν αναμονή ηλεκτρολόγου για να ελέγξει τη συνδεσμολογία μου στο σπίτι. \

Το θέμα είναι ότι κάθε φορά που με πετάει έξω, το utorrent δεν λειτουργεί, δείχνωντας ότι το port ειναι κλειστό, ενώ με έλεγχο μου το βγάζει οκ. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να πρέπει να κάνω επανεκκίνηση το PC, κάθε φορά που αποσυνδέομαι, για να συνεχίσει να λειτουργεί.

Τι μπορεί να φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζω να κατεβεί κάτι με το utorrent και ενώ υπάρχουν πάρα πολλοί seeders, περίπου 300 κάθε φορά, αυτό συνδέεται μόνο με 7-8 και κατεβάζει με 10-15 kb/s ενώ έχω σύνδεση 4 Mb/s. Μήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μολις αρχιζει το κατεβασμα απο uTorrent τοτε ειναι σαν να μην εχω ιντερνετ στο pc..

Ενω συνεχίζει να κατεβαζει κανονικα κανεναs Browser δεν ανοιγει σελιδες. Εχει κανεις καμια ιδεα?

:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα οτι λενε τα παιδια αλλα συνεχιζετε το ιδιο προβλημα....

Αυτο αρχισε πριν λιγο καιρο.. Οταν ανοιγω το μTorrent οι browser δεν λειτουργουν (σαν να μην εχς ιντερνετ) και ακομα κ οταν το κλεισω συνεχιζετε αυτο. Μονο με επανεκινηση διορθωνει αλλα παλι μολις το ανοιξω νεκρωνει... Εχει κανεις καμια ιδεα? Παλια δν μ το εκανε για αυτο με παραξενεψε. Μεχρι κ φορματ εκανα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ξερει καποιος γιατι τα torrent μου τωρα 2 μερες είναι νεκρα(0 download και 0 upload) και συνεχεια κοκκινα.Δεν μπορω να κατεβασω τιποτα..Τοσο καιρο κατεβαζω,πρωτη φορα κραταει τοσο πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...