Προς το περιεχόμενο

μTorrent οδηγός και απορίες


ShAd0w_z0nE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το εκανα και τωρα μου βγαζει το μυνημα : ενα η περισσοτερα αρχεια υπερβαινουν το οριο μεγεθους και δεν μπορουν να αποθηκευτουν σωστα.θελετε να συνεχισετε παραυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μου πει καποιος με τη ταχυτητα πανω κατω ειναι "λογικο" να κατεβαζω εχοντας συνδεση 8Mbit.Βλεπω οτι καποιοι με συνδεση 1Mbit κατεβαζουν με 70 και 80

kb/sec και μου φαινεται απιστευτο.Εγω κατεβαζω κατα μεσο ορο με κατω απο 100kb/sec.Κατεβαζω μια με μTorrent και μια με BitTorrent.Το ιδιο πραγμα ειναι.Πολλες

φορες το οριο upload που βαζω μετα απο λιγο αλλαζει μονο του.Ειναι κανονικο αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν δεν είσαι σε private tracker που οι χρήστες seedάρουν αβέρτα ταχύτητες της προκοπής δεν πρόκειται να δεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να παει η συζητηση στα απαγορευμενα θεματα, υπαρχει καποιο πρακτικο οφελος στο να μεταπηδησουμε στην τελευταια εκδοση του προγραμματος ή να μεινουμε σε οποια παλια χρησιμοποιουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

συνήθως οι private trackers bannάρουν τις παλιότερες εκδόσεις και έτσι αναγκαστηκά αναβαθμίζεις...

 

βέβαια διορθώνουν και αρκετά bugs αλλά βάζουν και κάποια ενοχλητικά κατ'εμέ features (πχ το ότι δεν μπορώ πλέον να κάνω manual update tracker όποτε θέλω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από την 1.8 και μετά πάντως το disk overloaded πάει σύννεφο. Τι παλιό δίσκο έχεις γεμάτο, τι καινούργιο αδειο είναι πολύ πιθανό να σου εμφανιστεί το μήνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κατεβάζω απο το μtorrent εχω πρόβλημα το σχηματάκι είναι κόκκινο και μου λέει πως πρέπει να προωθήσω μία πόρτα.Ακολουθώ όλη την διαδικασία για το άνοιγμα της πόρτας αλλά δεν διορθώνεται κάτι. Δεν ξέρω τι άλλο μπορώ να κάνω..Μήπως μπορεί να φταίει και το antivirus pou einai karspersky??

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλαβώ πως στο αδερφό μου που έχει το μtorrent σε άλλο λογαριασμό στο ίδιο pc μtorrent λειτουργεί κανονικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα wd my book 250gb.του εκανα ενα φορματ αλλα και φορματ στο laptop γιατι χρειαζοτανε και ως τωρα,το κατεβαζει το αρχειο μια χαρα

Έλπίζω να έβαλες παντού NTFS

Οταν κατεβάζω απο το μtorrent εχω πρόβλημα το σχηματάκι είναι κόκκινο και μου λέει πως πρέπει να προωθήσω μία πόρτα.Ακολουθώ όλη την διαδικασία για το άνοιγμα της πόρτας αλλά δεν διορθώνεται κάτι. Δεν ξέρω τι άλλο μπορώ να κάνω..Μήπως μπορεί να φταίει και το antivirus pou einai karspersky??

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλαβώ πως στο αδερφό μου που έχει το μtorrent σε άλλο λογαριασμό στο ίδιο pc μtorrent λειτουργεί κανονικά..

Λογικά άλλη πόρτα έχει ο αδερφός σου, άλλη εσύ. Δοκίμασε 2 προωθήσεις στο router

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια κατεβαζω εδω και ενα μηνα ενα τορεντ 70γιγα ειχε παει ως το 92%

τωρα που το ειδα ρε παιδια ειναι στο 62%και γραφει το παρακατω μηνυμα λαθους

΄΄το αρχειο η ο καταλογος εχει καταστραφει και δεν ειναι δυνατο να αναγνωσει΄΄

 

τι ακριβως ειναι αυτο?σωνεται η κατασταση?

 

 

-----Προστέθηκε 15/1/2009 στις 12 : 48 : 26-----

 

 

τωρα που το ξαναανοιξα γραφει invalid download state,try resuming το οποιο και κανω αλλα παλι εκει με βγαζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχει τρόπος ώστε το utorrent να λειτουργεί με το pc (Windows Vista) σε sleep mode; Κάτι για S3 ακούω αλλά καλύτερα να μου πει κάποιος που το έχει ήδη δοκιμάσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...