Προς το περιεχόμενο

μTorrent οδηγός και απορίες


ShAd0w_z0nE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ομιτζί.. Κοίτα να δεις που έφτιαξε.. :confused:

 

Μπράβο ρε Thresh.. τι να πω, πραγματικά εάν συμπεριφερόσουν σαν άνθρωπος και δεν είχες βλαμμένες παρέες θα έκανες πολύ καλό στο κόσμο..

 

Problem Solved σε χρόνο 0, λοιπόν. Το νέο μου πρόβλημα τώρα είναι να βρω σουίτα ή antivirus ελαφρύ για τα Vista x64 μου το οποίο δεν θα είναι αλλεργικό με τα άλλα προγραμματάκια......

 

Πολλά ευχαριστώ παιδιά!

 

/Μαρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομιτζί.. Κοίτα να δεις που έφτιαξε.. :confused:

 

Μπράβο ρε Thresh.. τι να πω, πραγματικά εάν συμπεριφερόσουν σαν άνθρωπος και δεν είχες βλαμμένες παρέες θα έκανες πολύ καλό στο κόσμο..

 

Problem Solved σε χρόνο 0, λοιπόν. Το νέο μου πρόβλημα τώρα είναι να βρω σουίτα ή antivirus ελαφρύ για τα Vista x64 μου το οποίο δεν θα είναι αλλεργικό με τα άλλα προγραμματάκια......

 

Πολλά ευχαριστώ παιδιά!

 

/Μαρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως με nod32 και utorrent δεν εχω κανενα προβλημα... (εχω xp βεβαια, με vista ξερω)

 

μηπως εχεις βαλει πολυ μεγαλα νουμερα στο "Bit Torrent" tab, και μπουκωνει η συνδεση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως με nod32 και utorrent δεν εχω κανενα προβλημα... (εχω xp βεβαια, με vista ξερω)

 

μηπως εχεις βαλει πολυ μεγαλα νουμερα στο "Bit Torrent" tab, και μπουκωνει η συνδεση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν είναι θέμα συμβατότητας του κάθε προγράμματος με τα Vista αλλά ότι το uTorrent έχει συγκεκριμένα πρόβλημα με το Nod32 από την 1.8.0 έκδοση και μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν είναι θέμα συμβατότητας του κάθε προγράμματος με τα Vista αλλά ότι το uTorrent έχει συγκεκριμένα πρόβλημα με το Nod32 από την 1.8.0 έκδοση και μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...