Προς το περιεχόμενο

μTorrent οδηγός και απορίες


ShAd0w_z0nE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακούστε ένα περίεργο..

 

Είχα κάνει απεγκατάσταση το uTorrent για να κάνω Reinstall, έκανα RR το PC και μετά μόλις το ξανακατέβασα από το Μητρικό Site και έκανα κλίκ να ανοίξω τον Installer αυτός με ρώτησε "Do you want to run this file?" Run or Cancel.

 

Πάτησα RUN και μου άνοιξε ΚΑΝΟΝΙΚΑ με τις ρυθμίσεις και τα Torrent που είχα! :fear:

 

Το πρόγραμμα ΔΕΝ φαίνεται να έχει εγκατασταθεί πουθενά! Στον C:\ δεν υπάρχει, στην προσθαφαίρεση επίσης και δεν μπορώ να το κάνω Install αφού όταν το πατάω ανοίγει!

 

Τώρα είναι σωστό να το ανοιγοκλείνω από τον Installer? Και το χειρότερο είναι ότι δεν υπάρχει στις λίστες των προγραμμάτων στο "Open With" (αφού δεν το έχει το σύστημα) και πρέπει να κάνω Drag n' drop μέσα τα Torrent files!

 

Τρόπος να κάνω μια Full ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ίσως? :rolleyes:

 

TY!

 

/Koritsi_Gia_PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
εχω το μTorrent σε WinXP και απο σημερα το πρωι που ανοιξα το PC δεν κατεβαζει κανενα αρχειο,ξερετε τι μπορει να φταιει?

ευχαριστω

Σου κόψανε τη σύνδεση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα,έχω το εξής πρόβλημα,το μ-torrent ενω μου δουλευε κανονικά ξαφνικά η θυρα επαψε να ειναι ανοιχτή.Εχω κανει port-forward,το ελεγξα και οι ρυθμισεις ειναι οπως πρεπει.

Ξερει κανεις τι πρεπει να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα .

Προσπάθησα εδω και δυο μέρες να δω άν μπορώ να κατεβάσω ταινία με Torrents ,κατέβασα το μTorrent το έκανα εγκατάσταση έκανα και κάποιες ρυθμίσεις,βρήκα torrents μιας ταινίας και προσπάθησα να την καταβάσω ,η ταινία κατέβηκε σε μορφή αρχείου wmv το οποίο δεν παίζει με τα player που έχω στον υπολογιστή.Τί έχω κάνει λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω και τα δυο.

Κατέβασα τρεις ταινίες όλες έχουν μέγεθος πάνω από 700mb αλλά διάρκεια πέντε με δέκα δευτερόλεπτα.

Οι ταινίες δεν κατεβαίνουν σε μορφή avi;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδες για να μην ανοιγω αλλο θεμα εχω και εγω καποιο προβλημα με το utorrent. Ενω ολα ηταν μια χαρα σε καποια φαση αρχισαν να πεταγονται διαφημησεις και λοιπα στο pc. Ψιλιαζομαι οτι κατι συμβανει και λεω να κατεβασω κανενα antivirus. Μπαινω βρισκω ενα παω να το κατεβασω με τορρεντ αλλα μολις παταω το link ανοιγει για κλασματα δευτερολεπτου το utorrent και το παραθυρο για τους φακελους και μετα κλεινει μονο του χωρις να μπορω να επιλεξω κατι και χωρις να βγαζει καποιο error!!

τι μπορει να παιζει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες για να μην ανοιγω αλλο θεμα εχω και εγω καποιο προβλημα με το utorrent. Ενω ολα ηταν μια χαρα σε καποια φαση αρχισαν να πεταγονται διαφημησεις και λοιπα στο pc. Ψιλιαζομαι οτι κατι συμβανει και λεω να κατεβασω κανενα antivirus. Μπαινω βρισκω ενα παω να το κατεβασω με τορρεντ αλλα μολις παταω το link ανοιγει για κλασματα δευτερολεπτου το utorrent και το παραθυρο για τους φακελους και μετα κλεινει μονο του χωρις να μπορω να επιλεξω κατι και χωρις να βγαζει καποιο error!!

τι μπορει να παιζει!!

 

1) δεν ειχες antivirus? :fear::fear::fear:

2) omg!!! πηγες να βαλεις σπασμενο antivirus απο torrent??? :confused::confused::confused:

 

δοκιμασε κανενα που ειναι αρκετα καλο και ΔΩΡΕΑΝ!!! avg, CLAMWIN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...