Προς το περιεχόμενο

Xbox Live και Live Gold - Απορίες και προβλήματα


lefteragas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν και παλιο το θεμα ειπα να μην ανοιξω αλλο

να ρωτησω και εγω κατι σαν αρχαριος στις κονσολες.πηρα ενα xbox απο την προσφορα του γερμανικου store για να το δωσω στα παιδια.η απορια που εχω ειναι αν γινεται με την ιδια συνδρομη Live που θα βαλω να μπορουν να παιζουν και οι 2 online με ξεχωριστα προφιλ στην ιδια κονσολα ειτε μαζι ειτε ενας ενας οποτε θελουν?

Επεξ/σία από astrea966
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το έψαχνα και εγώ αυτό νομίζω μπορείς να προσθέσεις family members απλώς θα χρειαστεί το δεύτερο άτομο να έχει άλλο email (για επιβεβαίωση μάλλον ότι υπάρχει )χωρίς όμως να χρειαστεί να αγοράσεις το gold δύο φορές κάτι τέτοιο θα το τσεκαρω όταν έρθει η κονσόλα στα χέρια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Justrelax είπε

Επειδή το έψαχνα και εγώ αυτό νομίζω μπορείς να προσθέσεις family members απλώς θα χρειαστεί το δεύτερο άτομο να έχει άλλο email (για επιβεβαίωση μάλλον ότι υπάρχει )χωρίς όμως να χρειαστεί να αγοράσεις το gold δύο φορές κάτι τέτοιο θα το τσεκαρω όταν έρθει η κονσόλα στα χέρια μου

το μονο ευκολο ειναι να φτιαξω νεο email.αλλωστε ο μικρος δεν εχει προφιλ οποτε θα φτιαχτει απο την αρχη.το θεμα ειναι να δουλεψει και να μην χρειαζεται διπλη συνδρομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2019 στις 8:25 ΠΜ, DIOMIDIS_GR είπε

Θα δουλέψει.Έτσι το έχω και εγώ για τον μικρό.

Και θα μπορουν να παιξουν και τα 2 παιδια αν τα εχω σαν μελη της οικογενειας, η ισχυει μονο για το ενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασα χθες 12μηνο καωδικο για το ea access με την λογικη να στακαρω 3 χρονια οπως κανω καθε φορα μπερδευτηκα ομως και το ενα κωδικο θα μπορω να τον βαλω στις 15/8/2020 γιατι η ms εχει κοφτη στους 36 μηνες συνδρομης ξερετε αν ληγει αυτος ο κωδικος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lak10 είπε

αγορασα χθες 12μηνο καωδικο για το ea access με την λογικη να στακαρω 3 χρονια οπως κανω καθε φορα μπερδευτηκα ομως και το ενα κωδικο θα μπορω να τον βαλω στις 15/8/2020 γιατι η ms εχει κοφτη στους 36 μηνες συνδρομης ξερετε αν ληγει αυτος ο κωδικος?

Φίλε μου δυστυχώς δεν γνωρίζω την απάντηση στην ερώτηση σου, έχω όμως μια ειλικρινή απορία: Για ποιο λόγο στακάρεις τόσο πολύ EA Access? Εννοώ, γιατι σε καλύπτει τόσο πολύ σαν υπηρεσία? Τι ακριβώς παίζεις? Καλοπροαίρετα ρωτάω φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DarthGRE είπε

Φίλε μου δυστυχώς δεν γνωρίζω την απάντηση στην ερώτηση σου, έχω όμως μια ειλικρινή απορία: Για ποιο λόγο στακάρεις τόσο πολύ EA Access? Εννοώ, γιατι σε καλύπτει τόσο πολύ σαν υπηρεσία? Τι ακριβώς παίζεις? Καλοπροαίρετα ρωτάω φυσικά.

μονο το φιφα που μου δινει καθε χρονο με καλυπτει και καλυπτει και το ποσο της ετησιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...