Προς το περιεχόμενο

Xbox Live και Live Gold - Απορίες και προβλήματα


lefteragas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω αγοράσει 15€ gift card για να βάλω gold         ( αυτό κάνω πάντα ) έχω βάλει τα λεφτά αλλά όταν πάω στορ να την αγοράσω μου βγάζει...

The payment option on an existing subscription was declined, blocking this purchase. Find a fix at account.microsoft.com/services

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Free xbox gold games

Καλησοερα παιδες !!!

Η συνδρομη xbox gold καθε μηνα δινει καποια δωρεαν παιχνιδια για το xbox ... οταν ληξει αυτη η gold συνδρομη δεν μπορω να παιξω τα παιχνιδια που ειχα κατεβασει και να τα παιξω και μου πεταει το μυνημα ανενανεωσης της gold συνδρομης ετσι ωστε να συνεχιζω να τα παιζω ...

Υπαρχει καποιος τροπος να συνεχιζω να τα παιζω και οταν ληξει η συνδρομη gold ??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, GamingRoom είπε

Καλησοερα παιδες !!! Η συνδρομη xbox gold καθε μηνα δινει καποια δωρεαν παιχνιδια για το xbox ... οταν ληξει αυτη η gold συνδρομη δεν μπορω να παιξω τα παιχνιδια που ειχα κατεβασει και να τα παιξω και μου πεταει το μυνημα ανενανεωσης της gold συνδρομης ετσι ωστε να συνεχιζω να τα παιζω ... Υπαρχει καποιος τροπος να συνεχιζω να τα παιζω και οταν ληξει η συνδρομη gold ??? 

Από αυτά  που δίνει δωρεάν, μόνο του 360 και του xbox original αν δεν κάνω λάθος, μένουν για πάντα στη βιβλιοθήκη σου.. Του xbox one πρέπει να έχεις συνδρομή gold για να τα ξανά παίξεις.. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GamingRoom είπε

Καλησοερα παιδες !!! Η συνδρομη xbox gold καθε μηνα δινει καποια δωρεαν παιχνιδια για το xbox ... οταν ληξει αυτη η gold συνδρομη δεν μπορω να παιξω τα παιχνιδια που ειχα κατεβασει και να τα παιξω και μου πεταει το μυνημα ανενανεωσης της gold συνδρομης ετσι ωστε να συνεχιζω να τα παιζω ... Υπαρχει καποιος τροπος να συνεχιζω να τα παιζω και οταν ληξει η συνδρομη gold ??? 

Όπως λέει και το παιδι πάνω, μόνο του 360 και κάποια του original μπορείς να παίξεις, τα υπόλοιπα θα θέλει ανανέωση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vagosvts7 είπε

Από αυτά  που δίνει δωρεάν, μόνο του 360 και του xbox original αν δεν κάνω λάθος, μένουν για πάντα στη βιβλιοθήκη σου.. Του xbox one πρέπει να έχεις συνδρομή gold για να τα ξανά παίξεις.. 

Ααα οκ καταλαβα σε ευχαριστω ... μακάρι να είχαμε και δωρεάν game pass για πάντα χαχα καλά θα ήταν !!!!

37 λεπτά πριν, Tatofski64 είπε

Όπως λέει και το παιδι πάνω, μόνο του 360 και κάποια του original μπορείς να παίξεις, τα υπόλοιπα θα θέλει ανανέωση. 

Το καταλαβα ευχαριστω ... μακάρι να είχαμε και δωρεάν game pass για πάντα χαχα καλά θα ήταν !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...