Προς το περιεχόμενο

Xbox Live και Live Gold - Απορίες και προβλήματα


lefteragas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα. την πρώτη φορά όμως που έκανα ανανεωση της συνδρομή με μια κάρτα που είχα αγοράσει απο το ιντερνετ. αυτόματα σταματησε η ανανεωση που γινότανε μόνη της απο την πιστωτική μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Υπαρχει ενα τροπος να εχω ενα XBOX LIVE Gold Membership UNLIMITED?

 

Καλησπερα!
Εχω δει κατι βιντεα στο youtube και λενε unlimited xbox live gold membership.Υπαρχει ενα xbox live GOLD MEMBERSHIP UNLIMITED?

Περιμενω απαντηση παιδια smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι υπάρχει...πληρώνεις 12μηνη μέσω κάρτας και βάζεις αυτόματη ανανέωση ώστε να μην σου λήγει ποτέ...problem solved XrbIZ18v6ZngFAptKemeYXfgWsg.png

+1!!!!

Οτιδηποτε αλλο απλα θα αποτυχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι υπάρχει...πληρώνεις 12μηνη μέσω κάρτας και βάζεις αυτόματη ανανέωση ώστε να μην σου λήγει ποτέ...problem solved XrbIZ18v6ZngFAptKemeYXfgWsg.png

 

 

παντως με βοηθησες...ευχαριστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Xbox 360 live gold membership προσφορά

 

Καλησπέρα παιδιά, πριν μια βδομάδα αγόρασα το xbox 360 προσφορά από το media markt και το παιδί που με εξυπηρέτησε μου είπε ότι παίζει από την microsoft μία προσφορά μέσα στον Ιούνιο για νέους χρήστες xbox live gold 3μηνη ή ετήσια συνδρομή για 2 παιχνίδια δώρο και ms points. Ξέρετε κάτι? Έχετε ακούσει τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ετησια συνδομη για 2 παιχνιδια κ ποντους δωρο απο τη microsoft το διαβαζω σαν ανεκδοτο.Για 3μηνη ουτε παλι γνωριζω κατι,απλα οταν παιρνεις νεα κονσολα,εχει μεσα μια καρτα για ενα μηνα gold συνδρομη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

empty.gif


 

Πρόβλημα με Xbox Live

 

καλησπερα παιδια

 

εχω ενα προβλημμα με το xbox360 μου και δεν μπορω να παιξω online.
ειχα το gtaV και οταν βγηκε το online πηγα να παιξω αλλα μου εδειχνε ενα μνμ που ελεγε οτι ο λογαριασμος δεν εχει της απαρετητες ρυθμησεις για να παιξω online. Το αφησα ομως γιατι ετσι κιαλλος δεν θα πολυ επαιζα online gta. Τωρα ομως που πηρα το battlefield4 μου βγαζει το ιδιο μνμ (απο το παιχνιδι) και δεν μπορω να παιξω . Εκανα καινουργιο avatar αλλα τπτ, εχω θεμα και δεν μπορω πως να το λυσω ... ακριβως το μνμ που μου βγαζει ειναι αυτο : " Your profile does not have the correct permissions to access Xbox live functionality" ενω αμα παω στο xbox home ή οταν ανοιγω το xbox δειχνει οτι ειμαι συνδεμενος στο internet (με ethernet) kopfschuettel.gifkopfschuettel.gifkopfschuettel.gif

 

ξερετε τι μπορω να κανω icon_bounce.gif ... ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας !
empty.giflink


Καταρχας Gold μελος εισαι στο Xbox live (συνδρομη)? Αν οχι δε μπορεις να παιζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπα μια 14μηνη από εδώ http://www.goldxbox.gr/. Οι μικρότερης διάρκειας δε συμφέρουν οικονομικά, εκτός κι αν πρόκειται να παίξεις μόνο ένα μήνα και μετά να μην ξανανοίξεις το 360 ποτέ. Μετά θα βρεις το redeem code στο dashboard (πάτα το guide button, είναι στην τέρμα αριστερά λεπίδα, αν θυμάμαι καλά) και βάλε τον κωδικό που θα σου έχει σταλεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...