Προς το περιεχόμενο

Xbox Live και Live Gold - Απορίες και προβλήματα


lefteragas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσίμπα μια 14μηνη από εδώ http://www.goldxbox.gr/. Οι μικρότερης διάρκειας δε συμφέρουν οικονομικά, εκτός κι αν πρόκειται να παίξεις μόνο ένα μήνα και μετά να μην ξανανοίξεις το 360 ποτέ. Μετά θα βρεις το redeem code στο dashboard (πάτα το guide button, είναι στην τέρμα αριστερά λεπίδα, αν θυμάμαι καλά) και βάλε τον κωδικό που θα σου έχει στα

 

ευχαριστω πολυ φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 μηνά Xbox live??

 

Πήρα καινουριο το Xbox 360 με 1μηνα Xbox live. Τι δυνατότητες έχει αυτό το Xbox live? Πως μπορω να το εκμεταλευτω? Και κάτι άλλο...γνωρίζει κάποιος για το caraoke του Xbox?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H συνδρομή gold είναι απαραίτητη για να παίζεις online multiplayer παιχνίδια. Κάθε μήνα σου δίνει και δωρεάν 2 παιχνίδια απ τις 1-15 του μηνός το πρώτο και 16-31 το δεύτερο. Τα παιχνίδια σου μένουν και μετά την λήξη της συνδρομής. Αν βιαστείς απόψε μπορείς να κατεβάσεις το Sleeping Dogs. Από αύριο θα είναι δωρεάν το Lara Croft and the Guardian of Light. Επίσης σαν gold μέλος θα έχεις πρόσβαση σε ειδικές προσφορές κάθε εβδομάδα όπως επίσης και σε διάφορες εφαρμογές όπως ο internet explorer κ.α

 

Για το caraoke δεν γνωρίζω κάτι, μπορείς όμως να ρίξεις μια ματιά εδώ -> http://support.xbox.com/el-GR/xbox-360/apps/karaoke-info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Απορία σχετικά με Xbox live - Λείπουν κατηγορίες από το Dashboard

 

Καλησπερα εχω μια απορια σχετικα με το xbox live.Εχω παρατηρισει σε διαφορα video στο youtube πως στο dashboard υπαρχουν πολλες κατηγοριες οπως:video,music,pre-release.Eνω στο δικο μου δεν υπαρχουν,τι συμβανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει ρολο η περιοχη που εχεις δηλωσει φίλε μου. Λογικά έχεις βάλει Ελλάδα, ενώ αυτά που βλέπεις είναι για τα αμερικάνικα/αγγλικα marketplaces.

δηλαδη αν κανω το locate απο Ελλαδα σε σε Αμερικη θα μου εμφανισει τις αλλες κατηγοριες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη αν κανω το locate απο Ελλαδα σε σε Αμερικη θα μου εμφανισει τις αλλες κατηγοριες?

οχι πρεπει να φτιαξεις νεο προφιλ με όλα τα στοιχεία από Αμερική ή Αγγλία(προτιμότερο για x360)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Xbox Live Gold αλλαγές [από Ιούνιο 2014]

 

Kαλησπερα απο τον Ιουνιο θα μπορουμε να χρησιμοποιούμε ολες τις εφαρμογες στο xbox live χωρις xbox live gold η ορισμενες απο αυτες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα απο τον Ιουνιο θα μπορουμε να χρησιμοποιούμε ολες τις εφαρμογες στο xbox live χωρις xbox live gold η ορισμενες απο αυτες?

Ανακοινώσανε κάτι τέτοιο? Και multiplayer χωρίς gold δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

αποσυνδεση απο xbox live οταν παιζω online

 

Καλησπερα οταν παιζω online στο xbox 360 μετα απο περιπου 20-25 λεπτα μου εμφανιζει το μηνυμα πως αποσυνδεθηκα απο το xbox live, αυτο μου συμβαινει στο gta v και στο halo 4.Τι συμβαινει?Και πως μπορω να λυσω το προβλημα μου?

 

 

 

Υ.Γ: Μου εχει εμφανιστει αυτο μηνυμα αρκετες φορες και στο single player

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...