Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 6


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

psa3e se mikra magazia me copia paixnidia k diafora gia pc,ps2 ktl.an eisai apelpismenos se ena magazi sti patra exw dei pou eixe.gamebuster legete.an 8es peretero plirofories pes...:?

 

gia pes giati apelpismenos eimai!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 821
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει βρε blackjim, τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί ποτέ.

 

Ότι γίνονται π**στιές στο online, γίνονται. Σε βάθος χρόνου όμως βγαίνουν στη φόρα ποιοί είναι οι cheaters και ποιοί παίζουν σωστά.

 

Προσωπικά έχω παίξει μερικές εκατοντάδες αγώνες online (ενώ έχω δει τον αδερφό μου και φίλους μου να παίζουν μερικές χιλιάδες ακόμα, με κάθε καρυδιάς καρύδι) και οι περιπτώσεις ενδεχόμενου cheating είναι σπανιότατες, μιλάμε τώρα 1/20 αγώνες και αν. Δεν μιλάμε όμως για τέτοιο χάλι! Τι βλάκες υπάρχουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει βρε blackjim, τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί ποτέ.

 

Ότι γίνονται π**στιές στο online, γίνονται. Σε βάθος χρόνου όμως βγαίνουν στη φόρα ποιοί είναι οι cheaters και ποιοί παίζουν σωστά.

 

Προσωπικά έχω παίξει μερικές εκατοντάδες αγώνες online (ενώ έχω δει τον αδερφό μου και φίλους μου να παίζουν μερικές χιλιάδες ακόμα, με κάθε καρυδιάς καρύδι) και οι περιπτώσεις ενδεχόμενου cheating είναι σπανιότατες, μιλάμε τώρα 1/20 αγώνες και αν. Δεν μιλάμε όμως για τέτοιο χάλι! Τι βλάκες υπάρχουν!

Kala , den eipa oti einai oloi etsi. Sou eipa , se Pc den epaiksa pote online.

 

Alla sto 360 , ligo pou empaina stin arxi , sxedon oloi me inter/chelsea/barca , kai na kanoun paromoies p0usties. :twisted::twisted::twisted:

 

Apla einai grafikos o typos kai gi auto to postara. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το κακό δεν είναι τόσο το cheating, όσο το ότι όλοι παίρνουν τις ίδιες ομάδες. Inter, Chelsea, Barcelona, Βραζιλία, Ιταλία και... κάπου εκεί σταματάει η φαντασία των online παιχτών.

 

Όπως είπα και πιο πάνω το cheating είναι εξαιρετικά σπάνιο, το παιχνίδι παίζεται μια χαρά (αρκεί να έχεις Mbit και πάνω) ενώ το online του PC δεν έχει σχέση με του 360, κυρίως γιατί στα PC υπάρχουν οι 2vs2 αγώνες (δηλαδή μέχρι 8 άτομα σε κάθε αγώνα!) και η κατάσταση ξεφεύγει, γίνεται πανικός, είναι άλλο παιχνίδι!

 

soccer.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

PES6 Fifa Commentary Patch by NACK22 - 262 MB

 

 

Download:

http://www.sendspace.com/file/16ypkn

 

 

Quote:

What it unlocks:

 

There is a drastic change in the commentary when you apply this patch.

A must apply patch to enjoy Fifa 07 like commentary by Clive and Andy

 

 

Install Method:

Just replace the orignal e_sound.afs with nacks e_sound.afs in the "PES6\dat" folder.

 

For Safety backup the orignal e_sound.afs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο φαίνεται.Μπορεί να το βάλω κανα απογευματάκι. :)

 

Παιδιά να ρωτήσω κάτι,στο online,αν παίζεις με πληκτρολόγιο,μπορείς να κάνεις chat κατά την διάρκεια του αγώνα χωρίς να πατήσεις pause?Δηλαδή να γράφεις όπως αυτοί που παίζουν με χειριστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη δουλεια η μεταδοση,ο σχολιασμος συνχρονισμενος με τις φασεις..Το μονο που μενει ειναι καποιος που εχει παιξει τα 2 παιχνιδια να μας πει αν ο σχολιασμος του Fifa ειναι καλυτερος του Ρro..

 

Υ.Γ. Δουλευει και με το ελληνικο patch,για οσους αναρωτιουνται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια χαιρετω! εχω ενα προβλημα,δεν θυμαμαι το password μου και δεν μπορω να παιξω online.δοκιμασα να το αλλαξω ομως ζηταει το παλιο,επισης προσπαθησα να κανω new user ομως λεει πως χρησημοποιειται ηδη ο reg.code. help!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια χαιρετω! εχω ενα προβλημα,δεν θυμαμαι το password μου και δεν μπορω να παιξω online.δοκιμασα να το αλλαξω ομως ζηταει το παλιο,επισης προσπαθησα να κανω new user ομως λεει πως χρησημοποιειται ηδη ο reg.code. help!

 

στειλε email στην κοναμι

αλλιως αγοραζεις καινουριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...