Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 6


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή είναι πάρα πολλές σελίδες και δεν μπορώ να τις διαβάσω όλες γιατι θα στραβωθώ μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει το link για torrent αν υπάρχει το οποίο έχει patch και θα λειτουργεί χωρίς προβλήμα με ελληνικές ομάδες\Σταδια\Συνθήματα κτλ.?

 

Please..

Thanks προκαταβολικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 821
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστω αλλα το εχω δει και αυτο και δεν κατεβαζει το patch.Aμα δεις και τα ποστ στο αναλογο τοπικ εχουν φαει πολλα βρισιδια για αυτο τον λογο.

Απο καπου αλλου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παδιά,όταν ρίχνετε σουτ σημαδεύετε με τα βελάκια?Αν ναι πώς υπολογίζετε την κατεύθυνση?Για παράδειγμα,αν θέλετε να στείλετε την μπάλα κάτω αριστερά τι βελάκια πατάτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πισω αριστερα.Το πισω γενικα την στελνει χαμηλα.Αναφερομαι παντα με βαση το σταυρο του ps2 gamepad.Για πχ αν βαζεις γκολ δεξαι για να την στειλεις κατω αριστερα(στο δεξι χερι του τφ) πατας πισω(δηλαδη αριστερα αφου βαζεις γκολ δεξια) και πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οοοοο,αυτό με το πίσω βελάκι που στέλνει την μπάλα χαμηλά δεν το 'ξερα! :-D Και με το μπροστά την στέλνει ψηλά δηλαδή?

 

Για να το εμπεδώσω,για να στείλω τη μπάλα δεξιά (δηλαδή στο δεξί χέρι του τερματοφύλακα) πατάω το πάνω και για αριστερά (δηλαδή στο αριστερό χέρι του τερματοφύλακα) πατάω το κάτω.Σωστά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "ψηλά" και το "χαμηλά" εξαρτώνται από τη μπάρα. Η μπάρα δεν αφορά τη δύναμη του σουτ. Η δύναμη του σουτ εξαρτάται από την τοποθέτηση του παίχτη, το χώρο που έχει μπροστά του, το πόσο ελεύθερος είναι, το αν τρέχει, το αν σουτάρει με το καλό του πόδι κτλ

 

Επειδή παίζει πολύ σημαντικό ρόλο και η ικανότητα του παίχτη, το σουτ είναι κάτι που δεν ελέγχεται απόλυτα. Δε "σημαδεύεις" ακριβώς. Διαλέγεις μεν γωνία και από κει και έπειτα είναι λίγο πολύ στην τύχη (οι πιθανότητες παίζουν όπως είπα, ανάλογα με την ικανότητα του παίχτη που διαθέτεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτα που λες τα ξέρω.Εγώ απλώς ρωτάω πώς διαλέγω γωνία.Με το πάνω και το κάτω?

 

Τελικά αυτό με το πίσω βελάκι να στέλενι την μπάλα χαμηλά ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...