Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1517

  • ilos

    1359

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Έπεσε μέσα ο @nzepposτελικά.

Μέχρι τέλος 3ου μέρους, ο AD και ο Λεμπρόν έχουν κάνει σχεδόν τέλειο ματς, με υψηλό fg% χωρίς λάθη, και η διαφορά ήταν οριακά διψήφια. Οι Χιτ σκόραραν σχεδόν 40 πόντους απέναντι σε λυσσαλέα άμυνα των LAL, και στο 4ο ήταν όλα ανοιχτά. Έκαναν αυτό ακριβώς που έγραψα πιο πίσω, βροχή από σουτ, και υπάρχει δεδομένο πρόβλημα στο αμυντικό ριμπάουντ. Ο Ολινικ ίσως πρόσφερε περισσότερα απ'οτι ο Μπαμ θα έδινε και ο Ναν πολύ αθλητικός. Το ματς δείχνει αυτό που έχω πει καμια κατοσταρια φορές, η ομαδική απόδοση κρίνει το παν, και παρά το δίδυμο οι Λέικερς θα έχαναν. Το ματς κρίθηκε από τον Ρόντο. Ένας παίχτης που αν δεν είχε μεσολαβήσει η πανδημία, θα έχανε τη σεζόν, τώρα είναι διαθέσιμος και κρίνει ματς τελικών.

Απόψε αμφίβολοι AD, Γκριν, Λεμπρόν, Μπαμ ενώ άγνωστο αν θα ξαναδούμε δρακο στη σειρά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να δω περισσότερο jr.Ο τύπος έχει ταλέντο.Λίγο η hennessy ,λίγο η βαρεμάρα που τον δέρνει ,τον έχουν μόνιμα παγκίτη.Κρίμα γιατι το 3ποντο το έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Ggiorgos7 είπε

Εγώ θέλω να δω περισσότερο jr.Ο τύπος έχει ταλέντο.Λίγο η hennessy ,λίγο η βαρεμάρα που τον δέρνει ,τον έχουν μόνιμα παγκίτη.Κρίμα γιατι το 3ποντο το έχει.

Να τον βάλει, αλλά με το σκορ +20 τουλάχιστον, να μη μπερδεύεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ υποστηρίζω heat εναντίον lakers αλλά ας μη πανηγυρίζουμε από τώρα, μόνο 2-1 είναι και οι lakers το έχουν πάρει σοβαρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...